Prolaktin yüksekliği

Merhaba benim adetin 3. Günü 9 olan PROLAKTİN 21. Gün 37 oldu siz neler yaptınız ne dedi doktorunuz normalde hep düşük çıkardı progesteronum da 11 çıktı oysaki yunurtlamam da olmuş
Ben ilaç kullandim düştü ama bırakınca tekrar yükseldi hipofiz emari da çektirdim bişey çıkmadı bu ay ilaç kullanıp tahlil yaptığımda 26 çıktı bişey demedi doktor sınırda şu an dedi

Olabilir canım hiç bilmiyorum doktora sormak lazım ilaç verdi mi sana
Dün test vermiştim ben aslında progesteronum için ovülasyon ile takip ediyorum ben 34. Gün yumurtladım nerede 21. Gün 😅progrsteron değerim de 11 çıktı galiba iyi bir değermiş fakat prolaktin seviyemi görünce ki gebeliğe de engel diye biliyorum şok oldum. 9 dan 37 ye çıkmış ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Bugun doktora gideceğim. Bu ayda olmadı . Hsg bile çektirdim 15 aydır istiyoruz hep bir engel çıkıyor

Dün test vermiştim ben aslında progesteronum için ovülasyon ile takip ediyorum ben 34. Gün yumurtladım nerede 21. Gün 😅progrsteron değerim de 11 çıktı galiba iyi bir değermiş fakat prolaktin seviyemi görünce ki gebeliğe de engel diye biliyorum şok oldum. 9 dan 37 ye çıkmış ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Bugun doktora gideceğim. Bu ayda olmadı . Hsg bile çektirdim 15 aydır istiyoruz hep bir engel

Değeri yüksekken hamile kalanları da okumuştum ama bana kısmet olmadı canım bende yaklaşık iki senedir uğraşıyorum bı sorun da yok ama olmadı bu ay aşılama olucak inşallah tutar sen tedavi gördün mü yoksa sadece ovulasyon testiyle mi takip ettin yumurtlamanı

Değeri yüksekken hamile kalanları da okumuştum ama bana kısmet olmadı canım bende yaklaşık iki senedir uğraşıyorum bı sorun da yok ama olmadı bu ay aşılama olucak inşallah tutar sen tedavi gördün mü yoksa sadece ovulasyon testiyle mi takip ettin yumurtlamanı
Ben tedavi görmedim sadece hsg rahim filmi yaptırdım. 15 aydır istiyoruz bizde canım ama hiç bebek olmadı doktora gitmek de netice olmuyor. Bugun tartıştık doktorla ben yumurta takibi yapıyorum dedim. Bana iyi yumurtuyorsan kocanla gir ilişkiye de hadi olsun çocuğun dedi hadsiz . Doktorlarla iletişim de zor özellikle kadın kadın doğumcularla

Siz nerede yaptıracaksanız aşılmayı hangi il

Canım bende bı kere ovulasyon testi almıştım o ay hastanede de yumurta takibi yaptırıyordum doktora testten bahsedince çok gereksiz olduğunu söyledi iki günde bir ilişkiye girerseniz denk gelir zaten dedi o ay gonal f iğne çatlatma iğnesi kullandım olmadi sonrasında 3 ay femara kullandım yine olmadı o arada hsg sperm testleri herşey yapıldı tabi özel bı hastanedeydi aşılama için çapaya gidiyorum İstanbul'da birisi tavsiye etti adetimi bekliyorum başliycaz inşallah

Canım bende bı kere ovulasyon testi almıştım o ay hastanede de yumurta takibi yaptırıyordum doktora testten bahsedince çok gereksiz olduğunu söyledi iki günde bir ilişkiye girerseniz denk gelir zaten dedi o ay gonal f iğne çatlatma iğnesi kullandım olmadi sonrasında 3 ay femara kullandım yine olmadı o arada hsg sperm testleri herşey yapıldı tabi özel bı hastanedeydi aşılama için çapaya gidiyorum İstanbul'da birisi tavsiye etti adetimi bekliyorum başliycaz inşallah
Bende eşimde çalışıyoruz iki gün ilişki zaten çok zorluyor. Ovulasyon testine çok karşı bazı doktorlar. Hayırlısı olsun bakalım bende doktor arayışın dayım.

Bende eşimde çalışıyoruz iki gün ilişki zaten çok zorluyor. Ovulasyon testine çok karşı bazı doktorlar. Hayırlısı olsun bakalım bende doktor arayışın dayım.
Hangi ildesin hormon ve sperm tahlilleriniz yapıldı mı sorun yoksa aşılamaya geçiyorlar aslında doktorun ne diyor yani ovulasyon testine karsiymis ya

Hangi ildesin hormon ve sperm tahlilleriniz yapıldı mı sorun yoksa aşılamaya geçiyorlar aslında doktorun ne diyor yani ovulasyon testine karsiymis ya
Yumurta takibi yaptım 28. Gün yumurtladım dedim sana kim dedi takip yap diye bağırdı. Sonra da hadi yumurtladı isen gir kocanla ilişkiye de olsun dedi hadsiz. İptisam İpek müderris adıda Kayseri de eğitim araştırma Hastanesi'nde. Karşı olabilirsin istemeyebilirsin. Zaten 65 yaşında yanındaki intörnese bağırıp duruyordu Allah'ım sabır versin yanındakilere. Bakmadı sonucuma canım ücretli muayene olmuştum tartışıp çıktım. Kendi doktoruma göstereceğim de iyi doktor bulmak çok zor evet anlıyorum okumuşlar emek harcamışlar ama gerçekten tavırları hoş olmuyor

Hespini yaptırdık geç yumurtluyorum ben progesteron 11 çıktı iyi bir değer galiba fakat prolaktin 3. Günü 9 iken 36 ya yükselmiş göğüs uçlarımda sızı var ☹️ eşimin değerleri de eh fena değil dediler

Hespini yaptırdık geç yumurtluyorum ben progesteron 11 çıktı iyi bir değer galiba fakat prolaktin 3. Günü 9 iken 36 ya yükselmiş göğüs uçlarımda sızı var ☹️ eşimin değerleri de eh fena değil dediler
İyice araştırıp iyi bı doktor bul bence canım zaten zor bı surec doktorla uğraşmak insanı iyice yıpratıyor

Yumurta takibi yaptım 28. Gün yumurtladım dedim sana kim dedi takip yap diye bağırdı. Sonra da hadi yumurtladı isen gir kocanla ilişkiye de olsun dedi hadsiz. İptisam İpek müderris adıda Kayseri de eğitim araştırma Hastanesi'nde. Karşı olabilirsin istemeyebilirsin. Zaten 65 yaşında yanındaki intörnese bağırıp duruyordu Allah'ım sabır versin yanındakilere. Bakmadı sonucuma canım ücretli muayene olmuştum tartışıp çıktım. Kendi doktoruma göstereceğim de iyi doktor bulmak çok zor evet anlıyorum okumuşlar emek harcamışlar ama gerçekten tavırları hoş olmuyor
Allahım bunlar doktor olmuş ama asla adam olamamışlar . Rabbim sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin . bende 2 gün sonra hsg çekileceğim . Hakkımızda hayırlısı olsun

X