Erkek İnfertilitesi Propolis Arı Sütü Polen Bal Karışımı Kullanan Var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sayi problemimiz yoktu hasar vardi.
Hayırlı dogumlar nasib etsin rabbim,geçen hafta kürtaj oldum ben dekalp atışı durmuştu bebeğimin,allah bağışlarsa bi evladım var 2.cok istiyorum,size sormak istediğim karışımı bulunduğunuz ilde mi hazırlattınız?ben de hazırlayabilir miyim aynı kişiye?yoksa bilinen sitelerden mi alayım?

Hayırlı dogumlar nasib etsin rabbim,geçen hafta kürtaj oldum ben dekalp atışı durmuştu bebeğimin,allah bağışlarsa bi evladım var 2.cok istiyorum,size sormak istediğim karışımı bulunduğunuz ilde mi hazırlattınız?ben de hazırlayabilir miyim aynı kişiye?yoksa bilinen sitelerden mi alayım?
Tesekkur ederim .Allah yeniden nasip etsin gecmis olsun .Kendim hazırlattim guvenilir bir yerde yaptırabilirsiniz .Meshur aktarlar balcilar vardir cevrenizde

Ben arı sütü bulamadım. Bu mevsimde olmuyormuş ilk baharda oluyor ve raf ömrü 6 aymış. Gerçek olsun istedim balcı tanıdık öyle söyledi. Bal propolis polen olsa olur mu ki sadece. Çikolata kisti için

Kızlar merhabalar birsey sorcam biz Arisutu-bal-polen karışımı yapacaktik ama kendimiz hazırlayacaz da baldan ne kadr arisutu ne kadr polen ne kadr koyması gerekir bilmiyorum fikri olan varmi

Kızlar merhabalar birsey sorcam biz Arisutu-bal-polen karışımı yapacaktik ama kendimiz hazırlayacaz da baldan ne kadr arisutu ne kadr polen ne kadr koyması gerekir bilmiyorum fikri olan varmi
Biz arıcı tanıdıktan istedik ama polen karıştırılmıyor. Polendi derin dondurucuda tutuyoruz günlük 1 çay kaşığı tüketiyoruz eşimşe birlikte. Onu da 1 tatlı kaşığı balı ve 1 çay kaşığı poleni ılık su da eritip içtik. Su sıcak olmayacak. Ayriyetten da bal ve propolis karışımı yapmıştı onu da günde 1 çay kaşığı içiyoruz. Ama arı sütü bu mevsimde doğalı bulunmaz dedi. Propolisi alırken de dikkat edin alkolle çözülmüş olmasın. Polen de çok çeşitli bizimki turuncu sarı karışıktı

Propolis bal karışımını aç karna dil ve damakla ezip yiyoruz.
1.30 saat sonra da poleni içiyoruz.
Sonra kahvaltı yapıyoruz. Bize bu şekilde söylediler

Bizim balci test sonuclarina gore oranlamisti .Orani onemliymis.

Peki benim.ne yapmam lazm canm bu arada senin hikâyemi okudum hayırlı olsun Allah bizlere de bi Mucize versn senin gibi
Amin insallah .Tesekkur ederim .Yani sorunun ne olduğuna bagli.Belki bir aktardan oranlama hakkinda bilgi alabilirsin. Cunku biz 2 kez karisim yaptırdık. Ikinci cok farkliydi .

Amin insallah .Tesekkur ederim .Yani sorunun ne olduğuna bagli.Belki bir aktardan oranlama hakkinda bilgi alabilirsin. Cunku biz 2 kez karisim yaptırdık. Ikinci cok farkliydi .
Esim şuanda bunlari yapacagim icine.arisutu. ne kadr koyabilirim
3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık

Ayriyetten eşime. Zeytinyağında bekletimis incir ısırgan otu cayi ve havuç suyu Kuru yapiyorum

X