Propolis Arı Sütü Polen Bal Karışımı Kullanan Var mı?

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.668
20.347
Bem de tescilli markadan karisim yaptırdım gerek yok baska bala

Son düzenleyen: Moderatör:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1219 gün geçti.

Turkuaz41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
236
90
Benim eşim ameliyattan once kullanmıştı.1 ay sonraki testte morfoloji de hareketlilikte biraz artmisti ama onun yanında keçiboynuzu kürü,proxeed plus ,kuruyemis ,evicap da kullandik.Artik hangisi etki etti bilmiyorum.2. Kavanozu da aldim ameliyat sonrasi doktor bir şey onermedigi icin biraktik.Ari sutu,polenle hamile kalan bir arkadasim vardi.

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.668
20.347
Benim eşim ameliyattan once kullanmıştı.1 ay sonraki testte morfoloji de hareketlilikte biraz artmisti ama onun yanında keçiboynuzu kürü,proxeed plus ,kuruyemis ,evicap da kullandik.Artik hangisi etki etti bilmiyorum.2. Kavanozu da aldim ameliyat sonrasi doktor bir şey onermedigi icin biraktik.Ari sutu,polenle hamile kalan bir arkadasim vardi.
Soylediklerinizin tamamini esim de kullaniyor insallah fayda eder bu ay umutluyum Rabbim ol der insallah biz de hamile kaliriz

aliyekardesi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2017
8
2
54
Bem de tescilli markadan karisim yaptırdım gerek yok baska bala
Şimdi atlanılan ve bilinmeyen bu konuda bazı eksiklikler var bunları lütfen herkes okusun çünkü ben baya araştırdım

1 çocuk için karışım yapılıcaksa kullanılan bal karakovan balı olacak
2 kullanılan ürünün içinde gerçek ginseng olacak yoksa fayda etmez
3 ülkemizde kullanılan propolislerin tamamı alkol ile yada silisyum dioksit ile ayrıştırılıyor çünkü bu madde olmazsa yapışkan reçine olan propolis toz haline gelmez ama bu kimyasal sayesinde akar akar tuz gibi toz haline geliyor bunu bütün firmalar kullanıyor dolayısıyla bu maddeyi araştırın ne kadar zararı var okuyunuz benim aldığım yerde saf ham propolis asla kimyasal kullanılmadan karışıma katılıyor yani balın tescilli yerden alınıp alınmmaması bir şey ifade etmiyor ayrıca kimyasal girdiğinden dolayı yapılan karışım bir işe yaramaz aynı hatayı bende yaptım ama öğrenince şok oldum internetten araştırın bu malzemeyi sağlıcakla kalın

senasu1

Her yeni gün yeni umutla başlar
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
1.905
2.642
Ben sadece ari sütü ariyorum acaba hangi marka iyidir bilen varmı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 137 gün geçti.

senasu1

Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
1.905
2.642
Egricayir markasini oneriyorlar cnm tup bebek merk bile orayi soyledi bizde aldik basladk bklm esimle
Markası tam yazdıgın gibimi canim? Karisımsiz arı sütu degilmi? Nereden ve kaca aldın birde cevaplarsan sevinirim ben sadece esimde kullanmak istiyorum tupe baslamadan

okaliptus_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
2.315
1.635
Markası tam yazdıgın gibimi canim? Karisımsiz arı sütu degilmi? Nereden ve kaca aldın birde cevaplarsan sevinirim ben sadece esimde kullanmak istiyorum tupe baslamadan
Google yaz cnm egricayir ari sutu diye cikiyor.web sitesinden ampul gbi olani siparis ettik 20 ampul 120 tl.her sabh ac karna suya veya meyve suyuna kirip iciyrz.bizde tupe baslamadan once kullanalim dedik ins faydasi olur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 962 gün geçti.

senasu1

Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
1.905
2.642
Google yaz cnm egricayir ari sutu diye cikiyor.web sitesinden ampul gbi olani siparis ettik 20 ampul 120 tl.her sabh ac karna suya veya meyve suyuna kirip iciyrz.bizde tupe baslamadan once kullanalim dedik ins faydasi olur
Insallah görürsünuz fayda canim. Bi arastirim bende sagol

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.668
20.347
Merhaba. Kullananlardan faydasını gören oldu mu? Durumlarımızı güncelleyelim mi?
Evet hamileyim cok sukur sadece balla hamile kaldim diyemem bir cok sey kullandik