Gelinlik Modelleri prova yapmayan gelinlikçi

duygu4239

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
59
29
33
ankarada büyük çarşıda gelinlik diktiriyorum gelinlikçim 3 provada dikecek düğünden bi hafta önce teslim edecek en son bi prova yaptık gelinliğin etek boyunu falan aldı bende bi hafta sonra yeniden prova yapabilr miyiz gelnliğimi merak ediyorum dedim ama bunu kabul etmedi nasıl bişeye benzeyecek o kadar da para verdim korkuyorum

kesinlikle provasiz dikim kabul etme , ben nisanligimda yasadim bunu bir gittim olcum alindi bir sonraki gidisimde bitmis halini giydirdi tabi sorunlar da oldu...

prova cok cok onemli...

ben toplam 5 provaya gittim sanırım. bir gittim ölçü alındı. 2.de daha astar şeklindeydi gelinlik. denedim üstüme göre ayarlamalar yapıldı.3. de işlemeler danteller ayarlanmıştı. 4. de etek boyu ayarlandı. 5.de zaten denedim teslim aldım. provasız nasıl yapacak sizin gelinlikçi anlamadım. istihareye mi yatacak...

zaten gelinlikcilerin geneli 3 prova yapicaz diye baslar ise, kimisi yapar tutusturur eline kimisi 3 degil 5 prova yapar ...

onemli olan senin tutumun ve senin gelinlikciyi surekli sıkıstirman, gerekirse provalari sen iste ama sakin kenara cekilip bekleme cunku bitiriyorlar anlamiyorsun bile...

belki bir hafta içinde halledemeyecekleri için kabul etmemişlerdir randevuyu

benim gelinlikçim üç haftada bir yaptı porvaları toplam üç provaydı, 4. gidişimde aldım

X