nasıldavranmalıyım? ne yapmalıyım?

Nereden biliyorsun kızın para avcısı olduğunu?

Çok sevse şu an senle nişanlı olurdu

Demek ki her şey güzellik demek değilmiş. Emre aradığını o kızda bulmuş demek ki.. Yani bide Allah'tan sevmiyorsun kendini övmeyi. Kaldı ki güzellik denen göreceli bi kavram. Sen kime göre neye göre güzelsin?
Burada suçlu olan değil, Emre ama sen kıza sallıyorsun ne mana?
ben o kızı tanıyorum hayatım eskı iş arkadaşımdı. kendısı ısyerınden flort etmedıgı kımse kalmadı herkesı kullandı sıra emrede anladın mı. ben kendımı guzel buluyorum çevrem tarafından da sürekli dile getiriliyor sanada kanıtlayabılırım özelden :)))

ben o kızı tanıyorum hayatım eskı iş arkadaşımdı. kendısı ısyerınden flort etmedıgı kımse kalmadı herkesı kullandı sıra emrede anladın mı. ben kendımı guzel buluyorum çevrem tarafından da sürekli dile getiriliyor sanada kanıtlayabılırım özelden :)))
Pek çok kişiyle flört edince para avcısı mı oluyor insan? Ayrıca sen elinden emreyi kaptığı için tabii ki o kızı kötülüceksin.
Senin kendini güzel bulman önemli değil bak demek ki Emre diğer kızı güzel bulmuş. Güzel bulmasa bile demek ki o kızda sende olmayan bir şeyler var ki onu seçti. Güzellik/yakışıklılık her şey demek değil. Huy güzelliği de lazım insana ve gördüğüm kadarıyla o kısımda biraz eksiksin. Yani çevren senin egonu biraz fazla ve gereksiz yere şişirmiş🤷🏻‍♀️
Bu arada ben renkli gözü sevmem. Ordan kaybettin bi kere benim için 🤣

Dünyayı önüne serdiğim kadın babama yapmak istediğim ufacık jeste sorun çıkarıyorsa bu evlilikten bir halt olmaz aydınlanması yaşamış çocuk. Aklı varsa dönmez geri, boşuna beklemeyin.
Aynen öyle
Konu sahibi, Emre senin paragöz olduğunu görmüş, testi geçememişsin

Çok sade bir nikah isteyen kadın, altınlar söz konusu olunca pantere dönüştü demiştir içinden

Sana dönmesini bekliyorsun ama umarım dönmez
Hem dönerse miden nasıl alacak, başka kız araya girdikten sonra

Bana bi
Bana bi kanıtlasana özelden
Bekliyorum

Lütfen filtresiz olsun ama

1697549585700.png

Emrenin bi anda sizi bırakması bana da altın konusunda sorun yaratmanızdan kaynaklı geldi. Babası için beni çok severdi, öz kızı gibi davranırdı yazmıssınız. Adam o kadar masraf yapip istedgnz dugunu yapacakmıs. Sizin sorun çıkarıp 1gün boyunca tartışmanız bence onu soğutmuş ve ailecek bu kararı almışlar

Ayrıca attan inip eşeğe bindi tabirinizde çok çirkin🙄🙄

kızlar hepinize merhaba, 8 ay süren ciddi bir yolda olduğum ilişkim vardı ailelerimiz tanışmıştı . kasımda nişan yapmayı düşünüyorduk, mart nisan gibide düğün. ben düğün kına gecesi tarzı şeylerden hiç ama hiç hoşlanmıyorum bunuda onlara söyledim sade bir nişan yapıcam sade bir nikah istiyorum diye. ama kabul etmediler annesı ve babası bizim bir tane oğlumuz var anlı şanlı düğün yapıcaz herşeyin üstesinden gelecek durumumuz var cok şükür dediler. gerçekten de öyle herşeyin en iyisini karşılayacak durumları var ama ben çok gereksiz buluyorum böyle şeyleri. istemeye istemeye babasını annesını kırmamak ıcın kabul ettım. ben nişanı kır bahcesı gibi bi yerde yapacaktım eve sığmayız diye onlarında ailesi kalabalık bizimde. gerek yok masrafa girmene dediler evde olsun dediler onada okey dedim. daha sonra babası bize gidin istediğiniz yere bakın düğün için şimdiden parasını ödeyelim seneye daha cok artar beğenın gerisine siz karışmayın dedi.bizde bir kaç yere baktık çok fahiş fiyatlar aldık. daha sonrasında otel düğünü yapmaya karar verdık. babasının haberı yoktu tabı otel dugunu olacağından babasına soylemıs babası olur demiş. babası zaten benı cok sevıyordu babam olmadığı için bana çok şefkatli ve merhametli davranıyordu cümlelerini özenle seciyordu. neyse biz otel bakmaya başlayacaktık köyden babannemle dedem gelecekti isteme olacaktı o hafta, (eski sevgilimin adı emre olsun.)Emre beni aradı babam bize 1milyona yakın düğün yapacak ben altta kalamam düğünden sonra küçük altınlar ve paralar babama verilecek dedi. babası böyle bişeyi zaten kabul etmiyor emre altta kalmamak ıcın babasına uygun verılmesını görmüş. ( bu arada altında son model arabası bankada belirli mıktarda parası var ) bende dedimki benım aılem boyle bıseyı kabul etmez dugunde takılan her şey gelın ve damadın geleceğine yatırımdır biz konu yuzunden tartışmaya başladık. 1gün konusmadık ve ben o bir günlük sürede fikirlerimi değiştirdim altınları ve paraları babasına verecektim ailem sorarsa da emreye verdım yatırım yaptı diyecektim. nasıl konuscam napıcam dıye arkadasımla prova yapıyorduk o sıra bana uzun mesaj atmış bu süreç olmayacak ikimizde birbirimizi cok yıpratıyoruz sen kendı yoluna bak ben kendı yoluma bırseye ıhtıyacın olursa her zaman yanındayım felan filan yazmış ben şok geçirdim neler düşünüyorum ne umdum. bende o mesaja tamam yazdım. ve aradan 5 gün geçti hayatına birini aldı ve o kız benım onunla sevgılı oldugumu ve cıddı yolda oldugumu bılıyordu birlikte olan resimlerimizi beğeniyordu. emrenın durumu iyiydi kızda para avcısı oldugu için cıkar ilişkisiydi belli. bu arada emre benı cok sevıyordu benım ağzımın içine bakardı bir dediğimi ikiletmezdi aşırı düşünceli ve hassastı bana karşı. dışarıya aslan bana kedıydı oyle dıyım arkadaşlarım hatta sen bu cocugu yarı yolda bırakırsın o senı bırakmaz dıyordu. mutlu oldugum bır ılıskım vardı. o kıza da sürekli çiçekler felan gönderiyormus arkadasımla o kız aynı işyerinde çalışıyor ilk zamanlar bana yaptıklarının aynısını sımdı ona yapıyormus tabı ben bunları duyunca dalgaya alıyordum ama eve gıdıp ağlıyorum benım evleneceğim adam nasıl elalemın kızına çiçekler alır nasıl bana bunu yapar diye her gece ağlıyordum çok ağır depresyon yaşadım.. bu arada emrenın en uzun ilişkisi benim 8 ayda 6 kez tatıle gittik çok guzel anılarımız oldu. herkes o kızla cıktığını öğrenınce bana, attan inip eşeğe binmiş dedi. kendımı ovmeyı sevmem ama gerçekten de oyle 25 yaşında 178 boyunda renkli gözlü biriyim girdiğim her ortamda dikkat cekerim. o kız benım tam tersım. ve emre baya kıskanc bana kıyafet konusunda cok karısırdı ona istediğini giydiriyordu bunu kabullenemıyorum bı tek nazı bana mıydı. şimdi o kızla ayrılmışlar 1 ay kadar çıktılar. bana inat onla takıldıgının farkındayım ama bunu sindiremiyorum o kotu bırı değildi bana hem baba hem abi hem arkadas hem sevgili olmuştu ben kımseyı almadım hayatıma bu süre zarfında. benımle iletişime geçerse nasıl davranmalıyım nasıl tepki vermeliyim bilmiyorum.yardımcı olursanız cok sevınırım
Ne giyeceğinize kadar karışan adamı nasıl sevebildiniz ben oraya takılı kaldım.
Bu kadar ballandırdığınıza göre siz dönerse zaten kabul edeceksiniz de, buradan destek bekliyorsunuz gibi geldi.

Emre zengin olduğuna göre belki para konusunda bir sınavdan geçirdi sizi. Babası altınları alacak kapasitede biri değildir zaten. Siz orada öyle tepki verince, mal mülk konusundaki sınavdan düşük puan almış olabilirsiniz. Eğer durum böyleyse size geri döneceğini sanmıyorum.

Bu arada ben sizin özgüveninizin düşük olduğunu düşünüyorum çünkü egonuz öyle bir savunma moduna geçmiş ki, neyse hayırlısı.

1 milyon harcayıp oğluma anlı şanlı düğün yaparım diyen adam çeyrek altınları ne yapsın ya, adamın onurunu kırar bu durum.
Bu baba figürünü cast ajansından bulmuş olabilir mi eski Emre arkadaşınız?
Çünkü insan babasının niyetini de, ona nasıl davranacağını da az çok bilir.
Kötü senaryolu yaz dizisi gibi.
Düğün arefesi sizi terk edip, beş gün sonra fırtınalı başka aşk mı yaşamış?
🤔
Bu kadar atar gider Demet Akalın şarkılarında bile yok.

Dünyayı önüne serdiğim kadın babama yapmak istediğim ufacık jeste sorun çıkarıyorsa bu evlilikten bir halt olmaz aydınlanması yaşamış çocuk. Aklı varsa dönmez geri, boşuna beklemeyin.
Budur!
Tüm yorumlara baktım kimse doğruyu söylememiş teğet geçmişler ama konu sahibinin iyiliği için doğruyu söylemek lazım ki kendisini bu yönden geliştirin
X kişisi tabiri caizse önünüze dünyayı sermiş ilişki boyunca hiç bir fedakarlıktan kacinmamis sizi mutlu etmiş
Babası size ayrıca ihtimam göstermiş hal böyleyken Üstelik adamcağız almazdı diyorsunuz o ceyrek altin para vs vs şeyleri Peki neden ac gözlü davranip vermem dediniz ?
Kaçan balık büyük olurmuş
Benden güzel değil ben daha güzelim diye küçük gördüğünüz kız belki daha erdemlidir birde bunu düşünün

Yüzü güzele 40 gün huyu güzele 40 yıl doyulmazmis yavrum sen bırak güzelliği çevrenin gazini falanda kendini geliştir
Kimseyi küçümseme kimseyi hor görme güzellik göreceli bir kavramdır
O kız çok flört etti diye ahlaksız oluyorsa (ki bence değil ) o zaman biride çıkar sana evlenmeden tatillere gittin diye ahlaksız der
Biraz kişisel gelişimine önem ver bak renkli gözle falan olmuyormuş gördün mü

Bana kanıtla nolur çok merak ettim güzelliğini 🤣

bende arkadslarin söylediklerine katiliyorum seni test etmis paragözmüsün diye ve kaybetmissin bizde verdik kücük altinlardan birazini hepsini alsalarda ses etmezdim kv cünkü oda baskalarina takmis hicte sorun cikarmadim para vs geri bileziklerime dokunmamislardi bu basit seyler icin saadetinizin evlilik yolunda bozulmasina üzüldüm

X