Prozac annem ve kilolari

bvlqari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2011
45
0
Merhaba annem 2yildir tedavi goruyor pskilojik ve prozac kullaniyor tabi kan ve demir haplari igneleride kullanmisti 7-8 ay once ama uzun sure kullanmadi prozacida 1.5 yildir kullaniyor acayip derecede kilo aldi 15 kilo ve bu onun pskilojisini alt ust ediyor kendini cok cirkin kotu hissediyor . 61.5dan 77 kilo oldu ve ustune ustun yemek yiyen bir insan hiccccc degil yemek yemiyor ekmek belki 2 yildir yememistir yagli yemekler zaten yemez cips kola cikolata duskunlugu de yok. yemedigi halde boyle 2 gun once 75 kiloydu 2 gundur bi yemek yedi oda 1.gun sabah kahvaltida yarim poaca domates salata oglen durum aksam yemek yok ikinci gun ekmeksiz poacasiz kahvalti salata falan ve 77 kilo. Artik cok kotu durumda oldugunu gorebiliyorum bu ilac bazi bunyelerde kilo verdirirken bazilarinda aldirabiliyormus ve ne yapacagimi sasirdim grupanya kampanyalarinda akupuntur ozon sauna tarzi kampanyalar var nasil bilmiyorum.. sporada gidiyorduk 1 haftadir sinavlarimdan dolayi gitmiyoruz ama alt ust oldu pskilojisi ilac halsizlik uyku da yapiyor . Tavsiye onerileriniz varmi 15 kiloyu vermesi gerek yoksa daha kotu olucak doktorumuz burda degil numarasida olmadiqindan arayamadim ama ilaclari 1-2 yil daha kullanmasi gerekiyormus . nasil kilo verebilir bir tavsiye oneriniz var mi bol su icmek yuruyus yapmak spor aksam 6dan sonra yemek yememek abur cubur yememek tarzi seyleri zaten yapmiyor ama cok caresiz kaldim :KK43: lutfen yardim edin

canım geçmiş olsun.yapılması gerekenleri zaten yapıyormuş,acaba prozac yerine onun muadili olan başka bir ilaca mı geçseniz.:26:

tesekur ederim canim ama bilmiyorum doktora sorup bi yolunu bulucam ustune ustun birde prozac kullanan her tanidigim asiri kilo almis durumda cok yerlerse alirlar ama annem yemiyor bile bildiginiz diyet var mi yada ozon sauna akupuntur tarzi seyler

canım bu durumda diyet ya da alternatifler işe yaramaz,çünkü kilo alma kaynağı devam edecek ; prozac.
bence dediğim gibi en iyisi ya ilaca ara vermek ya da başka ilaçla devam etmek.ille kendi doktoruna sormanız gerekmiyor bence,başka doktorlara danışın. bu arada bekleyelim bakalım,başkaları da yorum yapsın,belki çaresini bulan vardır.

Merhaba annem 2yildir tedavi goruyor pskilojik ve prozac kullaniyor tabi kan ve demir haplari igneleride kullanmisti 7-8 ay once ama uzun sure kullanmadi prozacida 1.5 yildir kullaniyor acayip derecede kilo aldi 15 kilo ve bu onun pskilojisini alt ust ediyor kendini cok cirkin kotu hissediyor . 61.5dan 77 kilo oldu ve ustune ustun yemek yiyen bir insan hiccccc degil yemek yemiyor ekmek belki 2 yildir yememistir yagli yemekler zaten yemez cips kola cikolata duskunlugu de yok. yemedigi halde boyle 2 gun once 75 kiloydu 2 gundur bi yemek yedi oda 1.gun sabah kahvaltida yarim poaca domates salata oglen durum aksam yemek yok ikinci gun ekmeksiz poacasiz kahvalti salata falan ve 77 kilo. Artik cok kotu durumda oldugunu gorebiliyorum bu ilac bazi bunyelerde kilo verdirirken bazilarinda aldirabiliyormus ve ne yapacagimi sasirdim grupanya kampanyalarinda akupuntur ozon sauna tarzi kampanyalar var nasil bilmiyorum.. sporada gidiyorduk 1 haftadir sinavlarimdan dolayi gitmiyoruz ama alt ust oldu pskilojisi ilac halsizlik uyku da yapiyor . Tavsiye onerileriniz varmi 15 kiloyu vermesi gerek yoksa daha kotu olucak doktorumuz burda degil numarasida olmadiqindan arayamadim ama ilaclari 1-2 yil daha kullanmasi gerekiyormus . nasil kilo verebilir bir tavsiye oneriniz var mi bol su icmek yuruyus yapmak spor aksam 6dan sonra yemek yememek abur cubur yememek tarzi seyleri zaten yapmiyor ama cok caresiz kaldim :KK43: lutfen yardim edin[/Q

ARKADASIM 4 YIL ONCE ANNENIN DURUMUNDAYDIM.20 KILO ALDIM BIR COK ILACTAN OTURU.ONCELIKLE SUNU SOYLEYEYIM ANNEN SPOR VB ISLERDEN ONCE IYI BIR EFT YAPAN TERAPISTE GIDICEK KISA SUREDE ALLAHIN IZNIYLE O HAPLARI BIRAKACAK VE PSIKOLOJISINDE OLUMLU YONDE COK GUZEL GELISMELER OLMUS OLACAK .VE TROIDINI KONTROL ETTIRCEK NE YAZIKKI PSIKOLOJIK SIKINTILAR BU RAHATSIZLIGADA NEDEN OLABILIR BAZEN DOKTORLAR BILE BU RAHATSIZLIGI PSIKOLOJIK PROBLEM DIYE KARISTIRABILIYORLAR AKILLARINA SONRADAN GELIYOR KONTROL ETMEK;INSANIN HORMONLARI DENGESINI YITIRDIMI HER HASTALIGA DAVET CIKARTIYOR.4 YIL COK AGIR HAPLAR KULLANDIM VE ANLADIM KI DEGISEN BISEY YOK KILOLALARIM HARICINDE EFT YE GITTIM aLLAH BIN KERE RAZI OLSUN YAPAN DOKTORDAN KI ILACLARI BIRAKTIM YENIDEN HAYATA DONDUM O SIRADA TROIDIMDE VARMIS BUDA ORTAYA CIKTI 1 AYDA 15 KILO KENDILIGINDEN GITTI.TAVSIYEM EFT VE TROID KONTROLUDUR ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN

X