Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Prp+mezoterapi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Usagi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
177
35
36
Saç dökülmesi belasında yıllarımı psikolojimi harcadım.erkek tipi dökülmede saç ayrımım 1 parmak kadarken şimdi iki parmak oldu.kahkül kısmı yok denecek kadar az. 2 yıldır dehşet dökülme ve açılmam var.2 yıl önce gittiğim dermatolog minoksil verdi prp ve mezoterapi yaptıramadım acıdan sadece 1 seans.artık tamamen kel kalmadan yapacak bi şey kalmadı tekrar dermatoloğa gittim. Kan tahlilinde bi şey çıkmadı ama yine de besleyici tablet ve bepantol iğne verdi .aşırı dökülme olduğu için 3 güne bir yaptır dedi.erkek tipi dökülmede böyle aşırı dökülme beklenmez zamanla incelir ve geri çıkmaz dedi.tüm saçta 3-4 ayda ciddi azalma oldu.iki dökülmenin bir arada olması çok zorlayıncı tüm yapılacakları yapmalıyız dedi .prp ve mezoterapi de insanlar genel dökülme için memnun sitede çok baktım ama reklam yapanlardan geçilmiyor.erkek tipi dökülmede de sonuç aldınız mı ? Tüm dökülme durdu mu? Fiyatını geçtim ama ağrılı ve msj yapmak için iğne yaparken vs avuç saç dökülmem oluyor 2 seanslık ücreti yatırdım kafam karışık . Yine uzun ve sıkıntılı bi sürece girdim ne olur artık rahatlayayım

Saç dökülmesi belasında yıllarımı psikolojimi harcadım.erkek tipi dökülmede saç ayrımım 1 parmak kadarken şimdi iki parmak oldu.kahkül kısmı yok denecek kadar az. 2 yıldır dehşet dökülme ve açılmam var.2 yıl önce gittiğim dermatolog minoksil verdi prp ve mezoterapi yaptıramadım acıdan sadece 1 seans.artık tamamen kel kalmadan yapacak bi şey kalmadı tekrar dermatoloğa gittim. Kan tahlilinde bi şey çıkmadı ama yine de besleyici tablet ve bepantol iğne verdi .aşırı dökülme olduğu için 3 güne bir yaptır dedi.erkek tipi dökülmede böyle aşırı dökülme beklenmez zamanla incelir ve geri çıkmaz dedi.tüm saçta 3-4 ayda ciddi azalma oldu.iki dökülmenin bir arada olması çok zorlayıncı tüm yapılacakları yapmalıyız dedi .prp ve mezoterapi de insanlar genel dökülme için memnun sitede çok baktım ama reklam yapanlardan geçilmiyor.erkek tipi dökülmede de sonuç aldınız mı ? Tüm dökülme durdu mu? Fiyatını geçtim ama ağrılı ve msj yapmak için iğne yaparken vs avuç saç dökülmem oluyor 2 seanslık ücreti yatırdım kafam karışık . Yine uzun ve sıkıntılı bi sürece girdim ne olur artık rahatlayayım
3 seans deneyin fayda görürseniz devam edin. Dokulme için altta yatan bir sebep mi var onu araştırmanız daha hayırlı olur.

3 seans deneyin fayda görürseniz devam edin. Dokulme için altta yatan bir sebep mi var onu araştırmanız daha hayırlı olur.
Maalesef genetik ve tüm bölgede yoğun dökülme var tüm kafadakinin sebebini bulamadı dr .iki dökülme türü birleştiği için zor bi dökülme dedi 😞

Ben yaptırdım. Dökülme devam ediyor. Sadece eskiye göre çok daha parlak oldu. Onun dışında bi değişiklik olmadı hala devam ediyorum bir yıldır

Ben yaptırdım. Dökülme devam ediyor. Sadece eskiye göre çok daha parlak oldu. Onun dışında bi değişiklik olmadı hala devam ediyorum bir yıldır
Peki dökülme türünüz nedir dökülme yoğunluğu?saçınızda seyrelme var mı?

Artık isyan etmek istiyorum vit ilaçları iğneler minoksil biraz azalsa bari dökülmem ya saçım çok azaldı nasıl insan içine çıkacam yoruldum .yeni başladım belki ama yani bu kadar şeye dökülme dursun artık ya .taç takıyordum 1 aydır biraz kapatıyordu o da kapatmaz oldu Allah ım çok ağır bi şey bu 😢

Takip edenler ya da başlığa bakanlar olursa 2. Seansı 2 gün önce yaptırdım.sabah saçımı taradığa 4-5 tel geldi benim için mucize hayatımda hiçbir gün bu kadar az dökülme olmamıştı.seanslarda çok mu dökülüyor ondan mı vit ilaç ve iğnelerinden mi emin değilim bekleyeceğim mecbur.

Bende düşünüyorum bu tedavileri maliyetli tabi ki ama saçım olacaksa değer. Bende yıllardır kaynak kullanıyorum dökülmem bölgesel seyrektik çoğaldı :KK43: iki tel saç kaldı artık açık bölgeleri kapatmıyorum bile. Zoruma gidiyor herkeste fırça gibi saç bende iki tel :KK43:

Bende düşünüyorum bu tedavileri maliyetli tabi ki ama saçım olacaksa değer. Bende yıllardır kaynak kullanıyorum dökülmem bölgesel seyrektik çoğaldı :KK43: iki tel saç kaldı artık açık bölgeleri kapatmıyorum bile. Zoruma gidiyor herkeste fırça gibi saç bende iki tel :KK43:
Eminim benim saçım sizden azdır tepeden iki tutamı geriye atıp topluyordum küçük tokayla bu seferde arkalar açılmaya başlamış .20 yıldır insanların saçına bakarım saç ya altı üstü niye bizim yok ☹️

2 -2.5 aylık toprlanma ve azalan dökülme son 3 banyo sonrası artmaya başladı 🙁 önce 20 tel sonra 30 saydım bugün 70 civarı inanamıyorum elim ayağım titriyor yine başa döneceğim diye neden böyle oluyor ya şaştım ne yapacağımı.

Mrb Bir şey soracağım mesela saçınızı taradığınızda her seferde ne kadar saç dökülüyor.ben 1.5 aydır rahatlamıştım dökülme yönünden artışa geçti yine .korkulu günlerim dönecek diye saçımı taramak istemiyorum artık

Merhaba, sac dökülmesi baslikli konuda gördüm yorumunuzu.
Bnmde saclarim cok dökülüordu. Psikolojim bozuluyordu. Seni cok iyi anlıyorum. Oyüden seinile kendi tecrübemi paylaşmak istedim.
Demir ve vitamin d degerlerine baktır. Bu iki vitamin saç dökülmesinde cok büyük rol oynuyor. Vitamin d kullandıgımdan berli guvatır degerlerim cok iyi oldu. Bn degerlerim iyi oldugu halde, hala kullanıyorum, belirli bir yaştan sonra vücut güneşten cok az bu vitamine dönüştürüor.
Bu iki degerlerim şuan cok iyi. Ben yarım seneden fazla son yıkamamda şampuana 6-7 damla nane yagı döküyorum, masaj yapıp iki dk öyle bırakıyorum sonra yıkıyorum. Dökülme okadar azaldiki, hiç denilcek kadar.
Nane yagının kalitesi iyi olması gerek. Aktardan aldıgım hic iyi degildi. Cünkü o 2 dk sürede soguk yanma oluşması gerek kafa derinde yani derideki kan dolaşımını hissetmen gerek. Aktardan aldıgım yag ile hiç birsey olmadı.
Ama demir yada vitamin d düşükse ilk onları düzelt sonra bu işlem

Bnmde saclarim cok dökülüordu. Psikolojim bozuluyordu. Seni cok iyi anlıyorum. Oyüden seinile kendi tecrübemi paylaşmak istedim.
Demir ve vitamin d degerlerine baktır. Bu iki vitamin saç dökülmesinde cok büyük rol oynuyor. Vitamin d kullandıgımdan berli guvatır degerlerim cok iyi oldu. Bn degerlerim iyi oldugu halde, hala kullanıyorum, belirli bir yaştan sonra vücut güneşten cok az bu vitamine dönüştürüor.
Bu iki degerlerim şuan cok iyi. Ben yarım seneden fazla son yıkamamda şampuana 6-7 damla nane yagı döküyorum, masaj yapıp iki dk öyle bırakıyorum sonra yıkıyorum. Dökülme okadar azaldiki, hiç denilcek kadar.
Nane yagının kalitesi iyi olması gerek. Aktardan aldıgım hic iyi degildi. Cünkü o 2 dk sürede soguk yanma oluşması gerek kafa derinde yani derideki kan dolaşımını hissetmen gerek. Aktardan aldıgım yag ile hiç birsey olmadı.
Çok şükür bi kaç aydır iyi ama kan ilacı kullandım ondan belki de belki de tüm yaptıklarımın etkisi oldu bilmiyorum ama devamlı olması önemli yine bahar ve yaz dökülme artmaz umarım

Selam. benim sacim normalde de ince ve seyrektir.
Fakat son 3 aydir obek obek dokuluyor.
Gectigimiz yildan sonra tahlil henuz yaptirmadim ama zaten kisin d vitamini gerekli oluyor diye 20 gundur kullaniyorum.oncesinde de biotin kullandim.
Son tahlilde eksik degerim yoktu, bildigim rahatsizligim da yok. Hala dokuluyor.
Tahlil de yaptiracagim ama ilk kez toplayacak sacim bile kalmamis durumda.olumsuz dusunmemek icin fazla uzatmak istemiyorum.
Mezoterapi yaptirmaya karar verdim, bazilari hic ise yaramadi diyorsa da carem kalmadi.

Seansi 1500 TL, yaptiran varsa bu fiyat nasil, 8 seans olsa 12000 yapar 🙈

Bazilari cok acidigini soyluyor,oyle mi?
Mezoterapi,prp yaptiran varsa lutfen guncel yorum yapabilir mi?

Hangi marka nane yağı kullandınız

X