Prp mi, Tüp bebek mi, başka

Park guel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2019
6
3
44
Merhaba
44 yaşımdayım. Çocuk sahibi olmayı istiyoruz Allah nasip ederse. Geçen hafta adetin ikinci gün kan testlerini yaptırdım. Fsh, Lh, Prolaktin, Östrojen, E2 gibi hormonların hepsi ideal seviyede ama Amh çok düşük. Yarın doktorla görüşeceğim ama ne konuşmalıyım hiç bilmiyorum. Tüp bebek deneyimi olan arkadaşlarım hormonlarının düzeninin çok bozulduğundan şilayetçi. Bu da aklımı karıştırıyor. Deneyimli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Merhaba şimdiden hayırlı olsun ben de 40 yaşımdayım tüp bebek deniyorum evet yaşımızdan dolayı zorlu hasta grubundayız ama yumurta sayısından ziyade kaliteli ve sağlıklı genetik yapısına sahip yumurtayı ve sonrasında embriyoyu bulmak önemli olan ,pozitif düşünüp denemekten başka çare yok :) bol şans

Çok teşekkür ederim. :) İnşallah siz de yakında güzel haberler alırsınız. Siz doğrudan tüp bebeğe mi karar verdiniz?

Çok teşekkür ederim. :) İnşallah siz de yakında güzel haberler alırsınız. Siz doğrudan tüp bebeğe mi karar verdiniz?

Aslında pek öyle sayılmaz.Doğal yolla 3 hamileliğim oldu.Kalp atışı durdu böyle devam edince tüp bebek yaptık

X