Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

şimdi naıslsınız?

Arkadaşlar Ankara' da obsesif kompulsif bozukluk konusunda deneyimli psikolog öneriniz varsa yardımcı olur musunuz?

İstanbul Anadolu Yakası evlilik terapisi alabileceğimiz bir öneriniz var mı? Fiyatlar ne şekilde?

Arkadaşlar Adana da okb ve anksiyete için iyi bir psikiyatr veya psikoterapist onerebileceginiz var mı??

İstanbul’da yas süreci alanında tecrübeli uygun fiyatlı psikolog bilen var mıdır?

İzmir de emdr uygulayan psikologoları çok araştırdım ve çok şükür aldığım hizmetten memnun kaldım. Yankı psikolojinin hem kurumsal hem de psikologlarının çok donanımlı olduğunu düşünüyorum. Aşağıya internet sitelerinin adresini bırakıyorum inceleyebilirsiniz.

www.yankipsikoloji.com

Merhabalar,istanbul beylikdüzünde tanıdığınız ve alanında uzman psikolog var mı?

Arkadaşlar Adana da okb ve anksiyete için iyi bir psikiyatr veya psikoterapist onerebileceginiz var mı??
Psikiyatrist Esin tangolar var Güzelyalı Hastanesi'nde psikolog olarak da buse tayakisi benim gittiklerim memnunum ikisindende ama buse hanım özel ofisinde seans alıyor önceden guzelyalidaydi ayrıldı ordan

ben de ankara içi psikolog/psikiyatrist arıyorum fakat öğrenciyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…