Psikiyatri ve Çocuk (Lütfen yardım)

xsxirretxuxlbexsxer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2007
1
0
merhabalar doktor hanım ve arkadaslar
bır sene once esımın ınternet takıntıları ,asırı sınırı,vurdumduymazlıgı gıbı konularda psikiyatriye gıttık.doktor ılac verdı ve bır senedır kullanıyor baya bır duzelme oldu,internet ortamından kopup gercek yasama dondu dıyebılırım ama baya sorunlar yasadım.ama buunun 6ayı psikiyatiye gıttık diger 6ayı gıtmedık esım ıstemedı ve doktor ılacları kullanın ama ıstedıgı zaman donsun seklınde konustu.5yasında bı kızımızz var.ben 27 yasında esım 31yasnda.durup dururken 1-2aydır asırı cocuk ıstegı basladı.hazır sen ıse gıremıyorsun ve kriz varken cıksın aradan dıyor.ama hep bız kızımız okula baslayınca felan dusunuyorduk.acıkcası korkuyorum ılacları bırakıp eskı halıne doner ve o gunlerı yasarız ve boyle bır ortamda cocuk buyutmenın sakıncalarını dusunuyorum hatta bunu esımle konustum.tamam dedı sen ıstedıgın zaman olsun ama aradan ıkı gun gectı yıne ne zaman yapıos fln konuları..şimdi bu durumda ıkıncı cocuk ıstemesı ve yapmamız normalmi.bi kaç kere doktorla bır konusalım bakalım o ne dıcek dedım yanasmadı..şimdi ben napıyım sımdı tutturdu mart ayında ıstıyorum dıye.bendede polikistik over var ama doktorum herseyın yolunda gıttıgını soledı.yapsammı yapmasammı dıye cıkmazdayım yardımınızı beklıyorum...
not:1 senedır ılacları kullanıyoruz cıtoles ve risperdal.duzenlı bır sekılde verdım bunlar spermlerı etkılermı

Spermleri etkilemez. Ama kullanılan ilaçlar yeni bir çocuğa karar vermeden mutlak eşinizin doktoru ile görüşmeniz gerektiğini gösteriyor. Eşiniz gitmiyorsa, siz gidin eşinizin doktoruna ve danışın.
Sağlıkla,
Dr. Meltem

X