psikolojik mide bulantısı bakın lütfen

kısacası toplamak gerekirse çok moralim bozuluyor iyi hissetmiyorum ve düzenlemeyecekmişim gibi geliyor aylardır bunu çekiyorum çok yoruldum antidepresan da iyicene kötü yaptı ilk haftadan korktumbıraktım psikoloğa gittim bulantımdan konuşamadım geri döndüm ne olucak bu halim bilmşyorum
Zaten su an mide bulantınızın sebebi bu. Antidepresan ilacı ağrı kesici degil ki hemen fayda etsin. 6 ay kullanmanız gerek bu ilacın faydasını görebilmek icin. O zaman anlayacaktınız farklılıkları. Korkunuzdan dolayı böyle riskli bi ilacı bırakmak buna sebep olmus. Üzgünüm psikiyatriye tekrar gitmeniz gerek.

Zaten su an mide bulantınızın sebebi bu. Antidepresan ilacı ağrı kesici degil ki hemen fayda etsin. 6 ay kullanmanız gerek bu ilacın faydasını görebilmek icin. O zaman anlayacaktınız farklılıkları. Korkunuzdan dolayı böyle riskli bi ilacı bırakmak buna sebep olmus. Üzgünüm psikiyatriye tekrar gitmeniz gerek.
antidepresanda daha kötü hissetme bulantı halsizlik şikayetleri normal mi peki

iştahım da çok kapalı özellikle son 1 haftadır böyleyim bulantılarım arttı iştahım kapandı endoskopi oldum haftasonu ve ilaçlara da o gün başladım ondan beridir böyle

Hiç kullanmadım, kullananlar elbet gereken cevabı vereceklerdir. Ama benim bildiğim hemen fayda gösteren bir ilac türü değil. İlk kullananlar biraz panikleyebilir ama zamanla zamanla faydasını görüyormussun. Kullananlardan okumustum. Siz ilaclarınızı sakın bırakmayın doktorunuzu dinleyin lütfen.

aylardır bitmek bilmeyen bir bulantım var ve özellikle bu son 1 hafta iyicene arttı istisnasız her gün bulanıyor kusma isteğim var ve geçmiyor tüm ruh halimi de etkiledi dışarı çıkamıyorum hiçbir şey yapmak istemiyorum endoskopi yapıldı bir şey çıkmadı psikoloğa bulantımdan gidemedim o derece sizce bu artık psikolojik midir yoksa başka hangi bölüme gitmeliyim nolur bi yardım edin var mı benim gibi bunları yaşayan?
Kilo vermeye çalışmış mıydınız daha önce?

Bilgisayar tablet şap top ve ya telefon başınız eğik vaziyette çok durduysanız ondan dolayı da olabilir
Psikolojik olabilir
Stresden olabilir (mesela benim strese girince mideme vurur ve bulantı yapar)
Ya da panik atak

Bilgisayar tablet şap top ve ya telefon başınız eğik vaziyette çok durduysanız ondan dolayı da olabilir
Psikolojik olabilir
Stresden olabilir (mesela benim strese girince mideme vurur ve bulantı yapar)
Ya da panik atak
ama sürekli olur mu özellikle son 1 haftadır her gün çok arttı

yok hiç öyle bir sorunum olmadı tam tersi aldım ama olmam gereken kiloya geldim fazla almadım ama işte son zamanlarda iştahım kapanınca verdim 1-2 kilo
Ani kilo kayıplarında benzer durumlar olabiliyor ama sizde öyle bir şey yok, ne denir bilemiyorum çok geçmiş olsun

Psikiyatri ile görüşmeden çözümü yok.
Kussanız da gitmek zorundasınız. Malum bulantı hapı var m....d onu için doktora gidin ve durumu anlatın. Muhtemel ki yüzleşmek istemediğiniz, beklentilerinizin yıkıldığı bir şeyler var. O yüzden yaşıyorsunuzdur bu bulantıyı.

Psikiyatri ile görüşmeden çözümü yok.
Kussanız da gitmek zorundasınız. Malum bulantı hapı var m....d onu için doktora gidin ve durumu anlatın. Muhtemel ki yüzleşmek istemediğiniz, beklentilerinizin yıkıldığı bir şeyler var. O yüzden yaşıyorsunuzdur bu bulantıyı.
inşallah dediğiniz gibidir ama bazen haplar bile kesmiyor nasıl oluyor anlamadım o kesmediği zamanları psikolojik sanırım

inşallah dediğiniz gibidir ama bazen haplar bile kesmiyor nasıl oluyor anlamadım o kesmediği zamanları psikolojik sanırım

Anksiyetedir muhtemelen. Bemşm senelerce geçmedi. Yanında reflü, ülser bonusu da vardı. Stres sebebi geçiyor tedavisini olunca.

İlk zamanlar daha kötü hissedersin. Bunun sebebi henüz ilacın etki etmemesidir. En çabuk etkiyi 2-3 haftaya görürsün. Bu sürece kadar kendi çabalarınla bir tık da olsa kendini oyalamaya çalış, zaman geçmez çünkü.

X