Psikolojik olarak cokusteyim.

Happyyear34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2019
413
118
Doktora gidebilsem bi dakika durmam ama cidden koronadan dolayi gidemiyorum. 2 ay once yakinlasmam oldu sonrasinda herseyim temiz yani negatif ama bu ay doktora hic gitmedim ve karnim sanki buyumus gibime geldi. Ustelik daha demin gobegimi icime cekeyim dedim surekli cekmemdenmidir nedir karnima agri girdi tam cekerken. Acaip korkuyorum,uyuyamiyorum. 😔🤦😭

Doktora gidebilsem bi dakika durmam ama cidden koronadan dolayi gidemiyorum. 2 ay once yakinlasmam oldu sonrasinda herseyim temiz yani negatif ama bu ay doktora hic gitmedim ve karnim sanki buyumus gibime geldi. Ustelik daha demin gobegimi icime cekeyim dedim surekli cekmemdenmidir nedir karnima agri girdi tam cekerken. Acaip korkuyorum,uyuyamiyorum. 😔🤦😭
Hamile olduğunu düşünmüyorum .... karın 4.ayda belli oluyor

Canım bu sorunla alakalı 15. Konun farkında mısın? Hamile değilsin imkanı yok tam ilişki bile olmamış 2 kere adet olmuşsun kan testleri ultrasonlar negatif. Bu paranoya fazla biraz. Bu gidişle 9 ay sonra doğurmayınca ikna olacaksın.
Sen genel olarak takıntılısın kanlı akıntıyı da yumurtalık kanserine yorduğun bi konun var yapma gözünü seveyim yaşanmaz böyle histerik krizlerle.

Konuşmalara bakılırsa yaşın oldukça küçük bir daha böyle bir işe kalkışma. Hamile değilsindir psikolojik olarak onu düşünürsen daha çok belirti hissedersin. Tekrar söylüyorum böyle bir işe kalkışma bir daha ya da önce bilgi edin sonra napıyorsan yap.

Konuşmalara bakılırsa yaşın oldukça küçük bir daha böyle bir işe kalkışma. Hamile değilsindir psikolojik olarak onu düşünürsen daha çok belirti hissedersin. Tekrar söylüyorum böyle bir işe kalkışma bir daha ya da önce bilgi edin sonra napıyorsan yap.
21 yasindayim. Yas olarak kucuk muyum buyuk muyum bilmiyorum ama hazirlikli degildim o kesin. Aciklamaniz icin tesekkurler.

X