Pürüzsüz Vajina!

Papatyaa0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
38
22
29
Arkadaşlar ben genital bölge temizliğini jilet ile yapıyordum bu yaşıma kadar (yaşım 20 bu arada) ama sertliğinden ve çok daha fazla çıkmasından dolayı bıraktım ama tabi ağdaya alışabilmem için tek tek cımbızla çekerek koparmıştım inanır mısınız :eek: çünkü birden ağda yapsam acidan ölürdüm neyse soruma gelecek olursak jiletle alırken hiç bir problem yoktu pürüzsüz duruyordu en azından ama ne zamanki kopararak (ağda,eldiven,cımbız vs.) almaya başladım sürekli batıklar olmaya başladı pütür pütür oldu publis bölgesi , sivilce değil ama onun gibi kırmızı kırmıZı küçük sislikler oldu neden böyle olmus olabilir ve ne yapmam gerekir olmaması için ?böyle olcaksa jilete dönmem daha makbül yani....bilgilerinizi paylasirsanız sevirimm

Canım o kırmızılıklar kalıcı değildi. Ağda vs yaptırdıktan sonraki bir kaç gün böyle olur sonra geçer. Jilet yapma çünkü hakikaten çok dağılıyor. İmkanın var ise de lazer yaptır hakikaten çok fark ediyor

Arkadaşlar ben genital bölge temizliğini jilet ile yapıyordum bu yaşıma kadar (yaşım 20 bu arada) ama sertliğinden ve çok daha fazla çıkmasından dolayı bıraktım ama tabi ağdaya alışabilmem için tek tek cımbızla çekerek koparmıştım inanır mısınız :eek: çünkü birden ağda yapsam acidan ölürdüm neyse soruma gelecek olursak jiletle alırken hiç bir problem yoktu pürüzsüz duruyordu en azından ama ne zamanki kopararak (ağda,eldiven,cımbız vs.) almaya başladım sürekli batıklar olmaya başladı pütür pütür oldu publis bölgesi , sivilce değil ama onun gibi kırmızı kırmıZı küçük sislikler oldu neden böyle olmus olabilir ve ne yapmam gerekir olmaması için ?böyle olcaksa jilete dönmem daha makbül yani....bilgilerinizi paylasirsanız sevirimm
Kesinlikle jilet yapma bende ağda yapıyorm dediğin gibi kızarıklıklar olabiliyor sızlama özellikle çok oluyor bactroban dı sanırım kullandığım kremini adı tam hatırlayamadım ama sabah akşam iki gün ağdadan sonra sürüyorum :)

Kesinlikle jilet yapma bende ağda yapıyorm dediğin gibi kızarıklıklar olabiliyor sızlama özellikle çok oluyor bactroban dı sanırım kullandığım kremini adı tam hatırlayamadım ama sabah akşam iki gün ağdadan sonra sürüyorum :)
Caniiim benim bahsettiğim farklı aldıktan sonra geçiçi kızarıklık değil batık oldu yani hiç olmazdı o çok olmaya basladi

Caniiim benim bahsettiğim farklı aldıktan sonra geçiçi kızarıklık değil batık oldu yani hiç olmazdı o çok olmaya basladi

Aynı problem bende de var.
Bende uzun yıllar jilet kullandım şimdi 2,5 yıldır sir yaptırıyorum ama
bacaklarımla bikini bölgem batık içinde.
Beyaz tenliyim ve o kırmızılıklar çok kötü görünüyor ..
Ben lazer düşünmeye başladım açıkcası ..
Galiba cildime ağda iyi gelmiyor zararlı diye düşünüyorum ..

Bazı zamanlar o batıklar ben de de oluyor biraz da giyim tarZımızdan çamaşır darlığından kaynaklanıyor olabilir mesela benim bacaklarımda da kış aylarında yoğun olur tayt ve dar paça pantolon tüyleri kırıyor çamaşırlarında sıkı olmaması gerekiyor sanırım. Bir de bacakta oturuş tarzı önemli bağdaş kurup oturduğum bacağın altta kalan bacağında var batıklarım :)

Ben cildiye doktoruna gidip sormuştum aynı dertten muzdarip olunca. Hatta bende jilet de ağda da aynı sonucu veriyordu. Doktorum yapılacak bir şey yok cildin çok hassas lazer öneririm demişti. 6seans gittim aleksandrite mıdır nasıl yazılıyorsa o cihazın kullanıldığı bir merkeze. Çok inceldi şimdi eldivenle alıyorum ve özensiz almadığım sürece batık sorunum olmuyor. Garanti olsun diye iki senede bir ya da iki kez lazere gidebilirim diye düşünüyorum. Niye bilmiyorum :))

Ben cildiye doktoruna gidip sormuştum aynı dertten muzdarip olunca. Hatta bende jilet de ağda da aynı sonucu veriyordu. Doktorum yapılacak bir şey yok cildin çok hassas lazer öneririm demişti. 6seans gittim aleksandrite mıdır nasıl yazılıyorsa o cihazın kullanıldığı bir merkeze. Çok inceldi şimdi eldivenle alıyorum ve özensiz almadığım sürece batık sorunum olmuyor. Garanti olsun diye iki senede bir ya da iki kez lazere gidebilirim diye düşünüyorum. Niye bilmiyorum :))
Olmamasına sevindim canım bakalım bende de sürekli devam ederse bende düşünebilirim

Canim bu isin tek çözümü lazer. Kesinlikle cok büyük rahatlik ben komple lazer yaptırdım yok böyle bi rahatlik

Jilet günlük temizliktir. Kökten almaz kılları. Yüzeysel temizler, ertesi güne yeniden kıllar çıkmaya başlar. Daha doğrusu uzamaya başlar.
Ağda ise daha köklere inerek temizlediği için kırmızılıkların oluşması normal. Neticede deri kökünüz jilete ve rahatlığına alışmıştı. Üstelik daha çok çıkar jiletle alınca. Bir süre sonra ağdaya da alışacaktır. Sakın jilete devam etmeyin sonra baş edemezsiniz. Ben lazeri tavsiye ederim. %100 sonuç alamadım ama büyük oranda kurtuldum kıllardan.

Maddi durumun iyi ise lazer en güzel çözüm..

X