Lazer Epilasyon Yıllardır bitmek tükenmek bitmeyen batıklarımdan kalan lekeler yüzünden lazer epilasyon olacağım

Vampirella10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2018
3
0
28
Merhaba sevgili hemcinslerim öncelikle bu gibi problemleri yaşayan tek ben olmadığım için böyle bir konu açmak istedim. Yıllardır tüylerim için denemediğim yöntem kalmadı en güzel merkezlerde ağda yaptırdım. Yine batık problemi cilt hassasiyeti sorunlarıyla karşılaştım ağda makinesini kendim aldım inci ağda sir ağda her ağdanın çeşitini denedim bana mısın demedi. Ağdayı bıraktım en güzel epilatör aleti aldım yine başaramadım jilet vurdum tüyler çoğaldı ağda aşğıdan yukarı alırken epilatör bir sağa bir sola düzgün sabit şekilde tüyleri yolmuyor birde jilet derken artık tüylerim ne tarafa doğru çıkacağını sapıttı ne özgüvenim kaldı ne bir şey bu fizikle bikini giyinemez hale geldim ve sanırım ben fazla takıntı yaptıkca sıkıntıya girdim göbeğimde olan üç beş ayva tüyünü çekeyim derken orda oldu on kıl kökü elimle yolsam leke cımbızla yolsam leke artık dokunamıyorum bile leke kalacak diye. Lekelerim için dökmediğim para almadığım krem özel olarak yaptırmadığım ilaç kalmadı açıldı açıldıda eskisi gibi değil. O lekeleri açacağım derken diz üstü iç bacak kısmımda tüy çıkmaya başladı bir sürü konu okuyup denediğim uygulamalar sonucu her gördüğümü yaptım bunun için pişmanım.. cilt doktoruna da gittim ilgilenmiyorlar bunun çağresi lazer diyip postalıyorlar yada bunlarlada yaşa ölmezsin diyorlar bana bizzat kendisi söyledi.. bu yüzden bazı ciltlerin kendi problemiymiş tüyleri ne ile alırsan al cilt kendisi döndürüyormuş kesinlikle elinizle vücudunuzdan kıl çekerek koparmayı ve söylenilen her şeyi uygulamayın. Bu gibi problemlerle karşılaşan hemcinslerimin açtığı konuları aylardır okuyorum yapmadığım araştırma okumadığım öneri kalmadı son çağreyi lazer epilasyon olarak düşündüm ve paket satın aldım cilt tipime uygun olduğu söylenilen alex cihazı ile önümüzdeki salı günü lazere gireceğim. Ailemde bana stres yaptırıyor lazerin iyi bir şey olmadığını söylüyor ama artık tüylere savaş açmak istiyorum ayva gibi olan tüyleri nasıl siyahlaştırmayı kalınlaştırmayı başardıysam helal olsun bana her ne olursa olsun tüylerinizi almak için tek bir yöntem uygulayın.. sürekli değiştirmek gerçekten tehlikeli.. Neyse çok uzattım ben bu konuyu sadece hemcinslerim için açtım benim gibi bu durumu yaşayanlara belki yardımcı olurum diye sizlere ilk seansımda yeniden yazacağım umarım sizlere de yardımcı olmuş olurum..

Son düzenleme:
X