Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri push up sütyen farkı

skyfall34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2022
3
0
22
merhabalar herkese :)) bundan yaklaşık 1 sene önce bi konu açmışım göğüslerim ayrık diye gerçekten de ayrıktılar. 75b giyiyorum normalde dolmuyor bile sütyen. çok fazla takıntı yapmıştım şu konuyu. her türlü push up sütyeni denememe rağmen hala daha ayrıktılar taaa ki ipli olan bu sütyeni deneyene kadar gerçekten de işe yarıyormuş çatalım oldu sayesinde. ilk fotoğrafta sadece destekli varken ikincisi bu ipli olan baya farkettirdi. böyle bi konu açmak istedim bilmem işinize yarar mı artık benimle aynı durumda olan arkadaşlar için faydalı olacağını düşünüyorum:)

Eklentiler

• o2S5BU.jpg
    o2S5BU.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 248
  • o2Ydot.jpg
    o2Ydot.jpg
    149,1 KB · Görüntüleme: 226
merhabalar herkese :)) bundan yaklaşık 1 sene önce bi konu açmışım göğüslerim ayrık diye gerçekten de ayrıktılar. 75b giyiyorum normalde dolmuyor bile sütyen. çok fazla takıntı yapmıştım şu konuyu. her türlü push up sütyeni denememe rağmen hala daha ayrıktılar taaa ki ipli olan bu sütyeni deneyene kadar gerçekten de işe yarıyormuş çatalım oldu sayesinde. ilk fotoğrafta sadece destekli varken ikincisi bu ipli olan baya farkettirdi. böyle bi konu açmak istedim bilmem işinize yarar mı artık benimle aynı durumda olan arkadaşlar için faydalı olacağını düşünüyorum:)
benleriniz yer ve boyut değiştirmiş acil cilt doktoruna gidin siz:rolleyes::rolleyes:

kötü bir niyetim yoktu ben daha önce de açmıştım benzer konuyu göğüslerim ayrık diye çözüm bulamıyordum baya bi kişi de ben de aynı durumdayım demişti bilgilendirmek amaçlı atıldı yüzüm de gözükmüyor zaten çok da şey etmeyin o yüzden

Zaten ayrık olan memeleriniz için neden ayrık sütyen taktınız ki zamanında? Tabi ki birbirine yakın olan sütyen almanız gerekiyor.

Ayrıca memelerinize haksızlık etmişsiniz. İlkinde sütyenin meme kısımları birbirinden fersah uzaklıkta, öyle bir sütyende çatal oluşmasını beklemeniz çok ilginç. 550 cc taktırırsanız anca…

Mucizevi bir buluş değil yani.

kötü bir niyetim yoktu ben daha önce de açmıştım benzer konuyu göğüslerim ayrık diye çözüm bulamıyordum baya bi kişi de ben de aynı durumdayım demişti bilgilendirmek amaçlı atıldı yüzüm de gözükmüyor zaten çok da şey etmeyin o yüzden
Her türlü güzel kız meymitolarin dert ettiğin şeye bak,başka bişey bul kafaya takicak 😁

arkadaşlar ikisi de destekli birisi sadece ipleri sıkınca bu hale geldi okadar ne abarttınız ben de aynı ben birisi ters çevirmiş fotoğrafı çektiğimde farketmedim bile

X