qizemin diyeti haftada 3 kg

qizemm..

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
241
0
merhaba sevgili diyet günlüğüm öncelikle şunu belirtmeliyimki bu yazma konularında çok iyi değilim ama günü gününe yazmasamda elimden geldiğince...yazmaya çalışırım...umarım böyle olur yani...şuan morelım sıfır 75 kg gördüm ya inanmıyorum ne güzel zayıfladım derken yine çok kilo aldım gerçekten çok kafa takıyorum bu duruma morelim çok bozuluyo gittikçe şişiyorum hep dikkat etmem gerek...amaa burda bilgisayarımın üstüne söz veriyorum yani umuyorum haftaya bugün tartıldıgımda 72 görmeye çalışıcam spor yapmıcam regl olduğum için....haftaya daha hızlı kilo veririm yani...neyse sevgili günlük bayrama kadar 65 inebilirsem çok iyi olcak yani 13 kilo vermem gerek zor ama imkansız değil aslında..inşallah bozmam yani bozmamam lazım.. boyum 1.75 ideal kilom 62 bu kiloya ulaşıcam
ve ilk günümü yazıyorum

sabah:.2 dilim kepek ekmeği 1 domates 1 salatalık 2 zeytin
öğlen: 1 dilim kepek ekmeği 1 kase çorba 1 tabak salata 4 kaşık sebze yemeği
akşam:1 dilim kepek ekmeği ızgara köfte 4 adet yağsız yoğurt
aralarda açıktığım zaman meyva yicem bundan 2 sene önce bu diyetle haftada 3 kilo veriyodum umarım yine öyle olur sevgili günlüğüm şimdilik hoşcakal...

Gizemmmmmm kilolara karşı açmış olduğun savaş da yanındayızzzzz... güzel haberlerini bekliyoruzzzzzz

Güzel haberlerini bekliyoruzzzzz ama dikkat et zayıflıyacam diye sağlığından olma

X