Quelle Seri sonu indirimleri

DepresifPolyanna

Ö♡S
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
10.806
13.013
Bu firmanın ürünleri hep dikkatimi çekmiştir, internette sörf yaparken kampanya reklamına rastladım, çok güzel ürünleri var. Firma Alman firması internet üzerinden satış yapıyor, konsepti çok geniş A dan Z ye kadın erkek çocuk, iç giyim, dış giyim, mayo bikini, her türlü ürün var, seri sonu ürünler 6 TL den başlıyor fiyatlar, seri sonu olduğuna bakmayın ben inceledim, bu mevsimde giyilebilecek giysiler mevcut;

Seri Sonu Ürünler : quelle.com.tr

evet canım bnde daha dün başka bir isim yazmışken yanlışlıkla bunu tıklamışım saatlerce gezdim siteyi her cebe her zeke uygun giyim aksesuar var,hemen mail attım türkiyede mağazalarınız varmı die ama cevap gelmedi.bnde bugün bikaç saat önce aradım müşteri hizmetlerini,sordum aklıma gelen herşeyi,sağolsun ordaki ilgili çok sabırla ve güzel cevapladı sorularımı.ben hiç internetten alışveriş yapmadım ama orda kapıda ödeme die bi yazı görünce eşime anlattım eşimde dene bakalım dedi.bi ürün beyendim rengini,bedenini yazdım yolladım.hemen mail adresime bilgilerim,beyendiğim ürün bilgileri geldi..inş. herşey görüldüğü gbi olur bnde tedirginim ama bakıcaz artık.enaz 14 en fazla 30 günsürermiş gelmesi..geeldiğinde yorumlarımı yazarım size....sevgiler....

Kızlar ben burdan alışveriş yapıyorum...Hatta 2 gün önce yine sipariş verdim trençkot 20 lira ya...
Sabırsızlıkla bekl,yorum...Çok uygun kaliteside güzel ve güvenilir..Kapıda ödemeyi yapıyorsunuz..Postacı getiriyor ürünleri..

Son düzenleme:
kızlar bende siyah trençkot tan sipariş vermiştim ama 20 oldu gelmeyince ardım ...stokta yok o yüzden gelmeyecekmiş ..arada sroklarda hata oluyor yani...başka siparişle verdim bende...

kızlar beden olayını pek anlayamadım ben ya ..ben normalde 36 bedenim ...ama kalıpları büyük diye okudum bir siteye eski bir quelle çalışanı yazmış.... 36 beden aldım bazılarınıda bol kesim die 34 alayımm mı ki ?akannehir

http://www.quelle.com.tr/tr/q4r/home/beratung/masstabellen_damen/049_02.html

bu ölçüm tablosu quellenın ...benim göğüs 88 bel 72 ....
yardımmmmmma.s.

Son düzenleme:
ama ben aslında 36 kullanıyorum ...ama bunların kalıpları genişmiş zaten ..
bu aldıklarımı 38 aldım ... dünküleri ise 36 almıştım.... ay bilmiom kafam karıştı...
bahtıma ne çıkarsa artık ...kaydirigubbakcemile2
48 kg ım ... boy 1.68

sana 36 olur sanırımm :s
peki ne zmn gelicek acaba siparişler
bende vericem bişiler =)
canım benim bu ilk diyebilirim ...4. siparişim ama ilkinde aksilik oldu ve geri gittti ürün ben şehir dışındaydım ..ama aynı ürün indirime girmiş hatta hemen aldım onu da dün:))) para iade edildi tabii.kartan almıştım...bunları ise dün ve bugün sipariş ettim ... 15 gün 1 ay die biliorum ben ulaşma sürecini ...

36 ve 38 bedenler çok fazla kalmıyor alnız elini çabuk tut...ben 36 da kalmayanları 38 aldım..trençkot u bilerek 38 aldım ...bedenleri gelince bakalım nasıl olacak ..umarım ürünlerde facia değildir..ki nette araştırdım alanlar memnun ürün kalitesinden... tek sorun stoklar çabuk tükeniyor...bazen ısmarladığın ürün eline gelemeyebiliyor...

şimdi siparişi vereyim bari bi kaç tane bişey beğendim ama bende bedenleri konusunda kararsızım bide teslimat süresi çok uzunmuş
para iadesini falan yaptıklarına göre iyi demekki =)

kapıda nakit ödeme de var...
ama zaten ürün stokta yokken sen siparişi versen de stokta bakıyorlar ki yok ...paran çekilmiyor zaten hesabından ,benim öyle olmuştu geçen hafta ki...,çekilmemiş para ......

kızlar beden olayını pek anlayamadım ben ya ..ben normalde 36 bedenim ...ama kalıpları büyük diye okudum bir siteye eski bir quelle çalışanı yazmış.... 36 beden aldım bazılarınıda bol kesim die 34 alayımm mı ki ?akannehir

http://www.quelle.com.tr/tr/q4r/home/beratung/masstabellen_damen/049_02.html

bu ölçüm tablosu quellenın ...benim göğüs 88 bel 72 ....
yardımmmmmma.s.

sana 36 olur canım sakın daha küçüğünü alma...Kalıpları büyük değil...
Gerçi ben bikini almıştım ama ...38 aldım 36 beden gibi geldi...küçüktü yani kalıbı...
bende 1.68 .
55 kg ım 38 tam oluyo bana...sanada 36 iyi gelir...
Ayy bende pembe trençkottan verdim siparişşş... işallah yok demezler yaaaa...

Son düzenleme:
36-38 beden arası aldım aldıklarımı ,bazılarında 36 kalmamıştı,trençkoto özellikle 38 aldım zaten...
bnde merak ediyorum acaba aldıklarımın hepsi gelicek mi yoksa stok sorunu olanlar var mı kaydirigubbakcemile2

merhabalar.bn yazdıklarınızı okuduğumda sevindim.ayın 10unda sipariş verdim siparişimin hemen ardından müşteri bilgilerimin olduğu bi mail geldi o gün bu gündür ses seda çıkmadı:/ bana hem müşteri hizmetlerindeki görevli,hemde sitedeki bilgiler ürünüm türkiyeye geldiğinde bi mesaj alacağımı sölediler ama ne mail geldi ne de mesaj???? sizde böle bi durumla karşılaştınızmı arkadaşlar merakettim????
ayrıca bende şu trençkotun beyaz renkli olan ,ından sipariş vermiştim.40 beden istedim,20 tl'lik ürünlerden..hiç bu siteden yakın zamanlarda sipariş vermiş olup,siparişi eline (kaç günde)ulaşmış ve resimde gördüğü ürünün aynısını alabilmiş arkadaşlar varmı??? ben çok tedirginim.bikaç yerde ürünlerim çok kalitesiz çıktı,resimlerdekiyle ilgisi yok denmiş,bi yerdede bana yanlış ürün yollamışlar bnde kabul etmedim yolladım ama paramı kartımdan çektiler çok uğraştım hiç tavsiye etmem diyen olmuş..
sizden ricam varsa yakın zamanda alışveriş yapmış olan ve umduğunu bulan paylaşırsa alışveriş hikayesinin bizimle çok sevinirim...
ayrıca cicilerinizide güle güle kullanın:)))

merhabalar.bn yazdıklarınızı okuduğumda sevindim.ayın 10unda sipariş verdim siparişimin hemen ardından müşteri bilgilerimin olduğu bi mail geldi o gün bu gündür ses seda çıkmadı:/ bana hem müşteri hizmetlerindeki görevli,hemde sitedeki bilgiler ürünüm türkiyeye geldiğinde bi mesaj alacağımı sölediler ama ne mail geldi ne de mesaj???? sizde böle bi durumla karşılaştınızmı arkadaşlar merakettim????
ayrıca bende şu trençkotun beyaz renkli olan ,ından sipariş vermiştim.40 beden istedim,20 tl'lik ürünlerden..hiç bu siteden yakın zamanlarda sipariş vermiş olup,siparişi eline (kaç günde)ulaşmış ve resimde gördüğü ürünün aynısını alabilmiş arkadaşlar varmı??? ben çok tedirginim.bikaç yerde ürünlerim çok kalitesiz çıktı,resimlerdekiyle ilgisi yok denmiş,bi yerdede bana yanlış ürün yollamışlar bnde kabul etmedim yolladım ama paramı kartımdan çektiler çok uğraştım hiç tavsiye etmem diyen olmuş..
sizden ricam varsa yakın zamanda alışveriş yapmış olan ve umduğunu bulan paylaşırsa alışveriş hikayesinin bizimle çok sevinirim...
ayrıca cicilerinizide güle güle kullanın:)))

Ben varım canım...Temmuz-Ağustos ayı gibi 2 adet bikini siparişi vermiştim ...
2 yada 3 haftaya elinizde olur dediler..10.gün elime ulaştı...
Ve gayette güzeldi kalitesi ...Ben bu ürünlerden memnun kaldım.
Ama bütün ürünleri böylemidir bilemem...
Aldığım bikinilerin biri buydu :

X