Quelle Seri sonu indirimleri

Biraz daha geliştirmem gerek sanırım:))
tşkler hayatım bu kadarıda kafii şimdilik:)) ilgin için ayrıca thanks:9
çenemden kurtulmanın en iyi yoluydu bu :KK70:DDD

Biraz daha geliştirmem gerek sanırım:))
tşkler hayatım bu kadarıda kafii şimdilik:)) ilgin için ayrıca thanks:9
çenemden kurtulmanın en iyi yoluydu bu :KK70:DDD

bayramdan önce iki haftamız dolunca ya bayramda gelirse bizim bunlar?evde olmucam ben ya geri dönerse??düşünmesi bile korkunç yaa..gelsinler artık sıkıldım ben:KK43: ama bayramda pttde bayram tatiline giriodur heralde dimi kıslar???

benim siparişim 3.gün geldi ama tek ürün göndermişler.diğerleri daha gelmedi on gün oldu. sipariş verirken stokta vardı ama.

benimkilerde de tık yok daha ...ayın 12 sinde netten sipariş verdmiştim ..aradım hazırlanmış,almanyadan gelcekmiş türkiye ye...

bugün geldi siparişlerimden biri...
arkadşlar ödeme kapıda evet...bizazt teslim alırken ödedim...
ürün kalitesi dikişi güzel ,ama kalıbları çok geniş :KK43: 36 beden aldım ama 38 hatta ince 40 lara olur sanırım ....bedeninizden 1 beden küçük alın derim ben ...
en yakın zaman da resimlerim ...

bugün geldi siparişlerimden biri...
arkadşlar ödeme kapıda evet...bizazt teslim alırken ödedim...
ürün kalitesi dikişi güzel ,ama kalıbları çok geniş :KK43: 36 beden aldım ama 38 hatta ince 40 lara olur sanırım ....bedeninizden 1 beden küçük alın derim ben ...
en yakın zaman da resimlerim ...

Aaa hadi gözün aydın canım güle güle giy...
E şimdi sana büyükmü geldi yani... hangisini göndermişler ???

derman05 büyük canım yaaa..ki o 36 beden aldıklarımdandı ...kalmaynalrdan 3 adeti 38 beden almıştım birde akannehir çuval olurlar bana.... beyaz fiyonklu gömlek tarzı bluz geldi rengide kremrengi bu arada... beyaz diil... ama güzel..birde beden olsaydı ,iyi olacaktı ...38 beden olanları gg de listelerim artık alığım fiata...

hayatım yazını görünce sevinmiştim valla ama seviniyimmi üzüleyimi bilemiorum şuan afalladım resmen bnde..demek kalıpları çok büyük.bnde küçük falan gelir die senn trençkotun beyazını sölemiştim 40.beden,inş.sennki gbi büyük çıkmaz:KK43: yoksa ben onu satammda patlar elimde:KK43:(
dermancım senden ses yok sennkilerde gelmedi henüz diimi???
ayrıca rouge'cim hani türkiyeye girdiğinde pttye teslim edildiğinde biza mail gelicekti bi numara vericeklerdi,sipariş takibi yapabilecektik.bana gelen giden yok numara falan:KK43:
sana maile yada cebine takip şifresi gelmişmiydi??
bunların birbirinden haberi yok sanırım nasıl aradığında hazır ama henüz yola çıkmadı diolarda ertesi gün eline ulaşıo hayret bişiy yani :KK43:

ee kızlar ben yarın akşam memleketime gidiorum,gelirmi acaba???*

dermancım hayret ediorum doğrusu..istanbuldasın sen ama önce izmir dağılmış bak:KK43: butarafa geldiğine göre en son sennki gelcek o halde:KK43:
rougecim resimlerini çek(gerçi umarım bu bahsettiğin kalıp büyüklüğü trençkotun için deildir ama) benmkide gelnce bi bakiim,benmkide(inş. öle olmaz ama)büyük gelirse sennkine ben müşteri çıkiim:)) ama resim ekle buraya bi görelim,hatta üstündede görelim olurmu hayatım:))) bu arada herkeseeeeeeeee çooooooook iyiiiiiiii bayramlaaaaaaaaarrrrrr:))))))))))))))))))))))))))))))))))

derman05 büyük canım yaaa..ki o 36 beden aldıklarımdandı ...kalmaynalrdan 3 adeti 38 beden almıştım birde akannehir çuval olurlar bana.... beyaz fiyonklu gömlek tarzı bluz geldi rengide kremrengi bu arada... beyaz diil... ama güzel..birde beden olsaydı ,iyi olacaktı ...38 beden olanları gg de listelerim artık alığım fiata...

ayyy üzüldüm şimdi canıımmmm yaaaa.
36 beden küçükse 38 ler nasıl olacak vallaa.Birde neden ayrı ayrı yolladılarki orasınıda anlamadım hepsinde ayrı ayrı kargo ücretimi ödeiycekmişiz...
bakalım diğerleri nasıl çıkacak işallah bunun kesimleri boldur sadece .değiştirme imkanı falan olmazmı acaba yaaa...
Ben o tabloya göre aldım ama eşiminkini falan çuval gibi gelmez işallah...

dermancım hayret ediorum doğrusu..istanbuldasın sen ama önce izmir dağılmış bak:KK43: butarafa geldiğine göre en son sennki gelcek o halde:KK43:
rougecim resimlerini çek(gerçi umarım bu bahsettiğin kalıp büyüklüğü trençkotun için deildir ama) benmkide gelnce bi bakiim,benmkide(inş. öle olmaz ama)büyük gelirse sennkine ben müşteri çıkiim:)) ama resim ekle buraya bi görelim,hatta üstündede görelim olurmu hayatım:))) bu arada herkeseeeeeeeee çooooooook iyiiiiiiii bayramlaaaaaaaaarrrrrr:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Stoğa göre dağıtım yapılıyorya canım ondan gecikti benimki ...sordum öyle diyolar.
Napıyım artık bayramdan sonra gelir kesin heralde...
Sanada mutlu bayramlarrr canımmm....

kızlar takip nosu falan hiç gelmedi bana ..kendim aradım yine onları:KK43:
ürün bana büyük ,ama diğerleri nasıl bilemem...
ben 2 ayrı sipariş vermiştim ..önce 2 adet verdim biri geldi diğeri gelince kargo vermeyecekmişim ...diğer 2. siparişim için kargo vericem çünkü aynı günde almadım onları 2 gün arayla aldım... bir daha alışveriş edermiyim netten sanmıyorum ...en azından bilip ,memnun kaldığım yerlerden alıırım ...aldığım 38 bedenler de böyle geniş kalıp ise 42 bedebe uyar onlarda kesin ve ben içinde yüzerim ... bu bluz 36 beden ama 38 ve ince 40 beden olan biri rahat giyer bence,abartmıyorsam...

Kızlar meraba size şey soracaktımm kargo parası ödeniyor mu??? Birde adreste ödemede ücrette fark oluyor mu yaws.?j 8-10 yetaleliklerden bir düzine edinmeyi düşünüyorum duruma göre stoklardan dolayı tırsmıyorda değilim. Herkese iyi bayramlar bu arada !

bana elime geçen ürün quelle den ...

resim1147.jpg

bence iki arasında epey bi fark var kolları düğmeleri kurdalesi falan.inşallah trençkotlarda böle resimdekinden farklı deildir..
ee dermancım,rouge diğer ürünlerinizden gelen oldumu?bayramda geçti gelsin artık ya..

X