Rabbim Tüp bebek annelerinin yardımcısı olsun.

Merhaba sonuç ne oldu

Allah yardımcınız olsun.. Rabbim en kısa zamanda pozitif görmeyi nasip etsin inşallah.. İsteyen herkese de evlat sahibi olmayı nasip etsin.. Ama sonrası için korkularınızı bir kenara atın lütfen.. Sadece tüp bebekle evlat sahibi olanlarda değil hepimizin başına gelebiliyora bahsettiğiniz durumlar ki ben normal yolla 2 kez bebeğimi kaybettim.. Allahın takdiri bu siz duanızı edin Rabbim inşallah yüzünüzü güldürür endişelerinizi anlıyorum ama stres yapmayın..

Merhaba canım. Allah kucağınıza almayı nasip etsin. Benimde normal yoldan 10 kaybım var 9 senelik evliyim. Her tür gebelik oldu. Düşük. Kimyasal. Dış gebelik.kalbi durmuş kurtajlarım var. Çok zor çok. Temmüz ayında kürtaj oldum. Ardından hemen tüp bebek tedavisine başladım 5.gün çift embriyo transfer edildi, idrar testi yaptım negatif transferin 6.günü. çok üzgünüm bağıra bağıra ağladım bugün. Test günüm 3 kasım. Idrar testinde 5.gün embriyosunu geç öğrenen var mı?

Erken yapmışsın canım bence acele etme transferin 9. Günun de falan kan verebilirsin mutlaka çıkar. İdrar testi yaparak hem kendini hem bebeğini üzme. İnşallah sağ salim evladın sana tutunmustur bu sefer olur inşallah

Amin. İnşallah canım. Çok yorgunum artık. inşallah kanda pozitifi görürüm ama hala kasıkta batmalar devam ediyor. O yüzden umudumu kaybetmedim. Allah büyüktür.

Neden bu kadar erken yaptın canım. Transefer gününü saymazsak 5. Günü elimdeki son testi bitirmek için yapmıştım üstelik çift embriyo olmasına rağmen çıkmamıştı. Ben 8. 9. 10. Günler yapmamak için çıkmayacağını bile bile 5. Gün yaptım test evde durdukça beni dürtecekti çünkü. 5. Gün iki embriyo ile negatif olan ben 11. Gün kan da 997 gibi bir sayı ile pozitif gördüm.

Evet üzgünüm erken yaptığım için. Keşke hiç yapmasaydım ama insan elinde testi olunca yapmadan duramıyor, tutunacak meleklerime üzülerek zarar vermemişimdir İnşallah. Erken çıkar diye umut ettim. Deli olmama az kaldı. Allah sabır versin.

4.gün silik çizgi görünce koyulaşmıştır diye 3 gün sonra tekrar ettim. Keşke yapmaz olaydım.

Bende yaptım üzülmedim hatta eşim güldü deli misin daha kana geçmeyen şey idrar da mı çıkacak diye. O testi yaptım kurtuldum ondan sonra bir daha hiç yapmadım kan verdim direkt. Onun için lütfen teste takılıp kalma. Kan gününü olumlu düşüncelerle bekle

Teşekkür ederim canım.Allah bebişlerine uzun ve hayırlı ömürler versin. Keşke benim eşim de destek çıksaydı. Söylemedim ona kan testimi öğrenince söylerim. Idrar testim negatif çıktı desem benden beter üzülür. Üzüntülü anlarımda yanlız hissederdim hep kendimi.İnşallah pozitif olur benim için dua et canım

Canım benim

Merhaba geçmiş olsun.
Bu kimyasal yaşadığınızda göğüs ağrınız,hassasiyetiniz olmadı doğrumu anlıyorum vede ara ara kasıkta batma oldu.
Sürekli batma yaşadığınız önceki gebeliginiz yani kimyasal olmayan.

Canım belırtının kısıtlı olmasının kımyasalla bır alakası yok.
Yanı kastım her bebekte farklı berlırtı olur...

Benimde 4.denemem olacak,sizin yazdığınız kadar anlat anlat bitmezinşallah bu deneyimde anlayacağım gidişatı,önceki tüp bebek deneyimlerimde kafam o kadar çok karıştıki,hala bu işin nasıl olduğunu tam anlayamayanlardanım,gittiğim her merkez her doktor farklı anlatıyor uyguluyor,ne derlerse yapıyoruz,elimiz kolumuz bağlı bir ümit tabi,çok zor süreçler maddi manevi,Allah hepimizin yardımcısı olsun

4. Deneme mi? Çok yorgun olmalısınız bu süreçten dolayı. Bazen kendi Dr umuz olmalıyız sorun ne bilmiyorum ama ümitsizliğe kapılmayın. Bolca dua edin. Umarım çevrenizde sizi anlayan destek veren eş aile ve arkadaşlar vardır yoksa daha da sancı veriyor süreç. Ben sorularınız olursa bildiğim kadarı ile yardımcı olurum size. Rabbim yolunuzu aydınlatsın inşallah

Merhaba benimde bu 3.transferim. Bende 26 yaşındayım. O kadar uzun yollardan geçtim ki.. şimdi test günümü bekliyorum ama ödüm kopuyor yine kötü sonucu alırsam diye. Rabbim bu yolda uğraşan herkesin yardımcısı olsun

İnslalah bu son olur güzel haberler alırsınız insalalh. Gerçekten yorucu yıpratıcı çünkü. Çekmeyen bilmez anlamaz. Herşey gönlünüzce olsun çok gençsiniz inşallah olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…