Radiesse dolgu yaptıranlar buraya

P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pippi_langstrumpf
Radiesse yaptıranlar acaba memnun kaldınız mı? Sonuçlarını burda paylaşalım. Bende düşünüyorum ama ilk dolgum olcak. hangisini önerirsiniz

:eek: ben de yanıt bekliyorum kızlar :kedi: :nazar:

selam kizlar ben 2 gun once radiesse yaptirdim. su an icin goruntuden memnunum. umarim hep boyle kalir.

bu radiesse yi yaptıran resim yükleyebilirmi diycem ama kendisi 3 konu yazmış gitmiş

valla ben de düşünüyorum. fiyatları hakkında da bi bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. yabancı sitelerden okuduğum kadarıyla göz altı gibi derinin ince olduğu dokulara pek tavsiye etmiyorlar.

Son düzenleme:
kızlar ben bir yere sordum.nazolabial bölge için radiesse 2 yıl kalıcılığı var ve maliyeti 1.5 milyar dedi.Sizce fiyat uçukmu hiç anlamam da..Ve 2 yıl kalması mümkünmü:26:

kızlar ben bir yere sordum.nazolabial bölge için radiesse 2 yıl kalıcılığı var ve maliyeti 1.5 milyar dedi.Sizce fiyat uçukmu hiç anlamam da..Ve 2 yıl kalması mümkünmü:26:

Evet fiyat çok uçuk, ben başka bir markanın 600tl ye yaptırdım.

kızlar bu ara dolgu konusunda hummalı bir çalışma içindeyim radiesse yarı kalıcı olması acısından arastırdıgım dolgulardan bırı, bugun arastırırken soyle bır seye rastlaadım op. dr. oytun idil in sayfasında radiesse için;
KALICI OLMASA DA OLDUKÇA UZUN ETKİLİ BİR DOLGU MADDESİDİR.İNSAN KEMİK VE DİŞ YAPISINDA BULUNAN BİR YAPI MADDESİ OLAN KALSİYUM HİDROSİKAPETİT MİKROKÜRECİKLERİNİ İÇERİR;BU YÜZDEN RADİESSE ÇEKİLEN FİLMELERDE GÖRÜLEBİLİR.HASTA DOLGU MADDESININ RÖNTGEN FİLMLERİNDE GÖRÜLEBİLECEĞİ SÖYLENEREK UYARILMALIDIR,BU BİLİNMEZSE GRAFİDE GÖRÜLEN LEKELER FARKLI BİRŞEY SANILABİLİR.
radiesse yaptırıpta bunu bılmeyen yoktur gercı ben arastırma safhasındakılerı bılgılendırmek ıcın yazdım dıer dorumlarda gzoume carpmamstı bu kısmı

Ben de bu dolguyu düşünüyordum. fiyatı da makul ama vazgeçtim; yüzde çok belli oluyor. resimlerde baktım dolgunun olduğu yerler parlıyor.

psikolojiniz ve doğal güzelliginiz icin her zaman gecici dolguları tercih edin.
Gecici dolgular 2-3. uygulamadan sonra hafifce yerine oturur ve sabitlenir 1-2 milyar için yüzünüzü gözünüzü rezil ettirmeyin kalıcı dolgular ile

Ya ama radiesse tam kalıcı değil yinede yüzümüzün mahvolması olayını yaşarmıyızki:S Anlayamadım ki geçici dolgudan farkı ne tam olarak,çünkü bu da 18 24 ay kalıyor? Geçici dolgu gibi 2 3 seanstan sonra oturmazmı ki:26:

ltfen biri bana da yrdım etsin :)
elmacık kemklerm hiç yok :) daha dogrusu orta yüz denilen burun ve elmacık kemiklernn cevresi olan bölüm bnde gelişmemiş.
burnum küçük mesela.. :)
bu durum tabiki yüzümün orantısız görnmesine neden oluyor..
elmacık kemiklerimi dolgu maddesyle blirgenliştrmeyi düşünüyordum nette birz arastrma yaptım bana en mantıklısı radiesse geldi..
ama tabi ki aklımda cevaplandırlmamıs sorulr var.. :)
mesela maliyetini bilmiyorum ve yasım bu oprasyon için cok mu küçük 19 yasındayım ..?
bni öyle estetk merklısı bir genc kız olark düşünmenizi istemem çünkü bn makyaj bile ypmıyorum :)
ama bu kemkler fena pskolojimi bozuyor..
sizce ne ypmam gerekiyor ? yardım edrseniz cok memnun olurum.
:kk77:

ltfen biri bana da yrdım etsin :)
elmacık kemklerm hiç yok :) daha dogrusu orta yüz denilen burun ve elmacık kemiklernn cevresi olan bölüm bnde gelişmemiş.
burnum küçük mesela.. :)
bu durum tabiki yüzümün orantısız görnmesine neden oluyor..
elmacık kemiklerimi dolgu maddesyle blirgenliştrmeyi düşünüyordum nette birz arastrma yaptım bana en mantıklısı radiesse geldi..
ama tabi ki aklımda cevaplandırlmamıs sorulr var.. :)
mesela maliyetini bilmiyorum ve yasım bu oprasyon için cok mu küçük 19 yasındayım ..?
bni öyle estetk merklısı bir genc kız olark düşünmenizi istemem çünkü bn makyaj bile ypmıyorum :)
ama bu kemkler fena pskolojimi bozuyor..
sizce ne ypmam gerekiyor ? yardım edrseniz cok memnun olurum.
:kk77:

Canım bu bir operasyon değil, dolgu maddesi geçici bir şey, beğenmezsen bir yılda eriyen dolgular var ben 600tl ye yaptırmıştım.

Canım bu bir operasyon değil, dolgu maddesi geçici bir şey, beğenmezsen bir yılda eriyen dolgular var ben 600tl ye yaptırmıştım.

cevabın için tesekkrederm :)
dolgu maddesi oldugunu biliyorum mesajı yazarken düşünmeden yazdım sanırım opersyon diye :)
memnun kalmısmydın peki canım ? yani eridkten sonra tekrar yptırdn mı ?
ve sence 19 yas küçük mü bunun için ??
:26:

dolgu maddesi oldugunu biliyorum mesajı yazarken düşünmeden yazdım sanırım opersyon diye :)

evet memnunum, henüz erimedi ama eridiği zaman kalıcı dolgu yaptırmayı düşünüyorum, malum her sene ona para vermektense bir kerede kurtulurum.
Yaş ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum sadece o yaşta gerçekten ihtiyacın varmı onu bilemiyorum.

evet memnunum, henüz erimedi ama eridiği zaman kalıcı dolgu yaptırmayı düşünüyorum, malum her sene ona para vermektense bir kerede kurtulurum.
Yaş ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum sadece o yaşta gerçekten ihtiyacın varmı onu bilemiyorum.

:) gercekten ihtyacm var cünkü ortodonti tedavisi görüyorum cenem öndeydi.. aslında alt cenem normal ama orta yüz denilen bölüm gelişmemş oldugu için üst cenem alt cenemden küçük kaldı .. tedavim bitmk üzere normal bi hal aldı cenem fakat elmacık kemiklerime ortodondist hiç bişe yapamıyor :)
ona sordugumda estetik operasyon dedi fakat gerek yokmus öyle agır bi ameliyata.. ilerleyen zamanlarda gercekten memnun kalmassan elmacık kemiklerine dolgu yaptırabilirsin dedi..
ameliyat gercekten kötü biraz arastırdım da :) resmen kafatasıyla oynuyorlar.. o kadar agır bi ameliyata gerek duymuyorum açıkçası..
dedigim gibi benim için sanırım en mantıklısı dolgu..:)

cevabın için tesekkürederim tekrar :) evet en mantıklısı memnun kalmıssan kalıcı yaptırmak..
bende suan basta geçici yaptırıp memnun kalırsam kalıcı yaptırmayı düşünüyorum..
:KK68:

X