Rahat bir ayakkabı önerisi olan?

Nur Celik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2023
10
2
26
merhabalar
yeni işe başladım. Önceki ayakkabımın ön kenar kısımları sıkıyordu ve tuhaf bir ağrı yapıyordu. Her İki ayağımın serçe parmağın yan tarafında nasır var.
İş için ayakkabı satın aldım. Bu sefer de arkası vurdu kanadı ve kabuk bağladı. Giydiğimde çoraba kan geçiyordu. İade ettik ve kupon verdiler.
Başka mağazadan skechers ayakkabı seçtim ve beğendim. Ailem çok pahalı olduğunu söyledi. Ne zaman onların aklıyla hareket etsem işlerim yolunda gitmiyor. Ama onların söylemleri yüzünden almadım, aklımı bulandırdılar. Günlerdir uygun fiyata düzgün bir ayakkabı bulamadım. Yeni ayakkabımı geri iade ettiğimden dolayı eski ayakkabımla idare ediyorum ama ağrı yapıyor. Deriden yapılma sanırım ve bunun cildimi rahatsız ettiğini düşünmeye başladım. İş yerimde de siyah düz ayakkabı dışında giyilmiyor. Tamamen siyah bezden olan uzun saatler ayakta kalmak için uygun bir ayakkabı önerisi istiyorum.

Bahsettiğiniz serçe parmaklarda nasırlaşma bende de var, önü dar ayakkabılar tercih etmemeniz gerekiyor. Ne tarz öneri istiyorsunuz? Spor mu?

Babet alacaksanız 5 noktalı ortopedik olanlardan alın. Spor alacaksanız yürüyüş ayakkabısı diye yazın onlar epey rahat. Çorapsız asla giymeyin.

İş yerine uygun spor dumduz siyah olacak.

Decathlon’un yürüyüş ayakkabıları aşırı rahat fiyat olarak ne durumdadadır bilmiyorum ama bi bakın derim.
Skechers çok iyi.
Bi dönem herkes Kinetix öneriyordu çok rahat diye ama kullanmadım

Eğer maddi durumunuz uygunsa skechers almanizi tavsiye ederim, ayrica ilk aldiginizda evet pahali olabilir ama kac sene kullanabileceginiz dusunulurse fiyatini cikariyor zaten.
Malesef böyle bir hata yaptım ve ayakkabının tabanında deformasyon meydana geldi. Üstelik daha 2 hafta geçmişken. Çalıştığım yer olduğu için çok bir şey yapamıyorum. Normal şartlarda direkt tüketici hakem heyetine başvururdum. Ne yapacağım akıl verin. Onca para verdim. Nasıl böyle bir şey oldu aklım almıyor. Hemüz gidip konuşma fırsatım olmadı. İnternette çok şikayet okudum. İncelemede vakit kaybettirdildiğine ve reddedildiğine dair. Tamam için çok rahat ama ya alt tabanı. Bu kadar mı uyduruk olur. Nasıl yarılır hala aklım almıyor.
IMG_20230613_180344.jpg

Malesef böyle bir hata yaptım ve ayakkabının tabanında deformasyon meydana geldi. Üstelik daha 2 hafta geçmişken. Çalıştığım yer olduğu için çok bir şey yapamıyorum. Normal şartlarda direkt tüketici hakem heyetine başvururdum. Ne yapacağım akıl verin. Onca para verdim. Nasıl böyle bir şey oldu aklım almıyor. Hemüz gidip konuşma fırsatım olmadı. İnternette çok şikayet okudum. İncelemede vakit kaybettirdildiğine ve reddedildiğine dair. Tamam için çok rahat ama ya alt tabanı. Bu kadar mı uyduruk olur. Nasıl yarılır hala aklım almıyor.
Eki Görüntüle 3260910
Ben senelerdir skechers kullaniyorum, ha keza annem ve eşim de. Bizim hic basimiza gelmedi, direkt aldiginiz dükkana görürseniz onlar değişim yaparlar mi acaba? Ben daha 1.5 ay önce yeni aldım böyle birsey gelmedi başıma. Geçmiş olsun 😔

Ben senelerdir skechers kullaniyorum, ha keza annem ve eşim de. Bizim hic basimiza gelmedi, direkt aldiginiz dükkana görürseniz onlar değişim yaparlar mi acaba? Ben daha 1.5 ay önce yeni aldım böyle birsey gelmedi başıma. Geçmiş olsun 😔
Umarım yaparlar sağolun

X