Rahatsız eden hemoroid? Bir bakın lütfen?

Dominiksylwwia

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
70
15
26
Ya bende bayağdır hemoroid var küçük . Bazen rahatsız etmiyor bazen rahatsız ediyor ama. Ağrı vs yapmıyor. Ama o şişliği hissetmek beni rahatsız ediyor. Aldırsam hemoroidi kötü mü olur? Aranızda hemoroid aldıran varsa yazsa. Korkuyorum aslında agrımayan hemoroidi aldırıp ağrıtırim falan diye

Bu arada ilac vs hap kullandım ama inmedi. Dediğim gibi sadece bazen o şişliği hissediyorum rahatsiz oluyorjm alıp aldırmak konusunda endişeliyim. Tedaviden sonra daha kötü olabilir mi

Yakınımda hamileyken bebegin bastırması sonucunda olusmustu dogumda içeri cektirdi
Normalde nasıl oluyor bilmiyorum ama doktor ne diyor bu işe

Ne dediğini anlamadım. Anüsde meme oluyor. Ikininca dışarı cıkan falan. Iceri nasil çektirmiş garip
Sezeryan da üstteki bütün organlar dışarı cıkarılıp bebek alınır ve tekrar organlar yerleştirilir ya hani
Galiba ondaki bagırsak dısarı cıkması gibi bişeydi ama hemoroid diyordu

Bu arada ilac vs hap kullandım ama inmedi. Dediğim gibi sadece bazen o şişliği hissediyorum rahatsiz oluyorjm alıp aldırmak konusunda endişeliyim. Tedaviden sonra daha kötü olabilir mi
İlerledikçe sorun çıkarıcak ameliyattan başka çözümü yok başka ama korkmayın lazaerle yapıyoruz biz hastalr çok memnunlar lazerle yaptırın ameliyatı diğeri biraz sıkıntılı çünkü

Ya bende bayağdır hemoroid var küçük . Bazen rahatsız etmiyor bazen rahatsız ediyor ama. Ağrı vs yapmıyor. Ama o şişliği hissetmek beni rahatsız ediyor. Aldırsam hemoroidi kötü mü olur? Aranızda hemoroid aldıran varsa yazsa. Korkuyorum aslında agrımayan hemoroidi aldırıp ağrıtırim falan diye

Benim de böyle bir sorunum vardı, ameliyat olmaktan da korkuyordum açıkçası. O bölgenin acısı gerçekten kötü oluyor çünkü, sonra komşularımızdan biri Yasir Gözü diye bir doktoru önerdi. İnternetten araştırıp hastahanesine gittim bakırköyde Avrupa Cerrahi diye bir hastane. Yasir bey 15 dakikada lazerle basur memesini aldı, şu an da çok rahatım.

X