Rahim ağzı yaraları, tedavi ve tercübesi olanların paylaşım alanı..

Bende evlendikten 5 ay sonra yara olduğunu öğrendim yakma işlemi yapıldı doktorum yakma işleminin hamile kalmaya engel değildir demişti.
genelde yara çözüme kavuşunca birkaç aydan hamile kalanlar varmış sizinde öyle oldu mu. birde sizin doktorunuz sebepleri anlattımı neden oluyormuş. bnmki normal biçok kadında olur vs dedi geçiştirdi

genelde yara çözüme kavuşunca birkaç aydan hamile kalanlar varmış sizinde öyle oldu mu. birde sizin doktorunuz sebepleri anlattımı neden oluyormuş. bnmki normal biçok kadında olur vs dedi geçiştirdi
Doktorum bna asıl yakmassak rahim kanserine dönüşür dedi bnde yaktrdm

Yara yaktıranlar hemen hamile kalıyomuslar diye duydum insallh bendede ole olur.

Yara mikrop kapmayla başlıyormus doktorum açıkladi bende kaşınma yanma şisme ağrı kanama vardı bna doktorum imkansz çocuk yakmadan olmaz yara kaplams rahmin ağzını siperm böyle ilerleyemez rahme dedi
bende ilşki anında acı geçen ay kasıklarda batmalar kaşıntı falan vardı genel bi kontrol için gitmiştim yara diyince şok oldum . yara bebeğe engel oluyormuş bende o yüzden hemen çare olsun istedim inşallah olur bebişlerimiz

bende ilşki anında acı geçen ay kasıklarda batmalar kaşıntı falan vardı genel bi kontrol için gitmiştim yara diyince şok oldum . yara bebeğe engel oluyormuş bende o yüzden hemen çare olsun istedim inşallah olur bebişlerimiz
İnsallah canm sen yaktrdnmi.aynı şeyler bendede oldu bn bir yildr cocuk olmuyo diye gttim bu ckti fitil kullandm gecmedi yaktilar

Benim yara genelde kuruluk yaşıyordum o yüzden olabilir demişti hamile hemen kalanlar duymuştum ama benim 1.5 sene sonra oldu. Yakmadan değil tabi sağlıklı yumurta olamamasıydı tüp bebek oldu.

Abla sen yara yaktrdn bir buçuk sene daha olmadımı bn 4 gün olduda yaktralı insallh hemn olur bi kac ayda ya
Evet yara yakıldı bir ay korunduk sonra bebek istedik ama olmadı başka nedenlerden yani yakılmadan dolayı değil canım senin inşallah hemen olur benimde yaş biraz büyük onun etkiside var

X