Rahim ağzı yetmezliği “serklaj” lütfen yorumlarınızı esirgemeyin💐

Ayy maşşallah darısı başımıza ne mutlu size sağlıkla büyütün kızçenizi 🤲🏻 İnşallah ben ve diğer anne adayları da vaktiyle sağlıkla dünyaya getirebiliriz canlarımızı, inanıyorum buna bir yanım ne kadar korksa da bu korku ben doğuma gireceğim Haftaya kadar var olacak elimde değil. Ama en azından bununla yaşamayı kabullendim hayatımı buna göre yönlendiriyorum tedbirimi aldım Elimden geldiğince ötesini Rabbime emanet ettim benim güzel kuşum annesine sıkı sıkı tutunuyor hep konuşuyorum onunla ben konuştukça oda karşılık veriyor tekmeleyerek korkma annecim ben bırakmam seni diyor iki gözümün çiçeği 😊😍🤲🏻
Birakmaz oda insallah hic merak etmeyin. Onemli olan bizim inanmamiz zaten nekadar olumlu düşünürsek bebeğimizde bu süreçte bize yardımcı olur. Bende korksamda alıştım hayatimi ona gore yaşıyorum. Yalnız değilsin bu korku da merak etme. Insallah tüm anneler saglikla bebislerini alir kucagina. 😇💞🤲

Böyle doğum öyküleri duymak ne güzel🙂 umut oluyor gerçekten.Vaktinde gelecekse açılma olsa bile duruyorlar orada 😇 insallah bizimkiler de vaktinde gelecek 🥰
Umut olsun evet kendinizi kasmayın nekadar rahat bir hamilelik gecirirseniz emin olun doğum okadar kolay oluyor. Bende cok kotu doğum hikayeleri duydum. Ama hic kafama takmadım tabi yapı meselesi biraz da herkes maalesef böyle olmuyor. Ama doğum yaklaştıkça her anne gibi bende korktum sezeryan olursa dedim ondan korktum normal olursa dedim ondan korktum. 😇 ama doğum ani geldiğinde derin nefesi hic bırakmadım ağrıyı hafifletiyor derin nefes almak. 1 saat boyunca evde tek başıma ağrı cektim yatmadım oturmadım dolaştım emin olun çok faydasi oluyor.

Rabbim hayırlısıyla o anlara gelebilmeyi nasip etsin inşallah hepimize. Benim öyle ikilemde kalma durumum yok sezeryan olmak zorundayım hem be fıtığından ameliyatlıyım hemde myom ameliyatı oldum her ikş doktorda gebelik durumunda kesinlikle normal doğum denenmeyecek sana dediler 7. Aya girdikten sonra heyet raporu alacak mışım. Hayırlısı olsun yavrumla bu maratonu göğüsleyeceğiz çok güçlü benim kızım 🐝😍🐣

Biz 28.haftada pasta kestik 🥰sonra hedef 32 dedık, 34 derken 37 oldu bile.. Ne günlerdi ama, her gece dua ederdım bugunu de agrısız sancısız kanamasız gecırdım diye..
Gerçekten bu süreçleri yaşayanlar birbirlerini en iyi anlayanlar, her doktor kontrolüne yüreğim ağzımda giriyorum her tuvalete korkuyla gidiyorum. Ne mutlu size

Rabbim hayırlısıyla o anlara gelebilmeyi nasip etsin inşallah hepimize. Benim öyle ikilemde kalma durumum yok sezeryan olmak zorundayım hem be fıtığından ameliyatlıyım hemde myom ameliyatı oldum her ikş doktorda gebelik durumunda kesinlikle normal doğum denenmeyecek sana dediler 7. Aya girdikten sonra heyet raporu alacak mışım. Hayırlısı olsun yavrumla bu maratonu göğüsleyeceğiz çok güçlü benim kızım 🐝😍🐣
Myomdan dolayi sanirim normal denenmemesi. Saglikla gelsin canim da birsekilde gelecek nasilsa. Onceden planlanip doktorların önlem alması guzel bir durum. Benim de kalp kapakciginda kaçak var. Alla sukur ki 1 doğum normal oldu kalp problemli olmasına rağmen. Rabbim veriyor gücü kuvveti. 😇

Biz 28.haftada pasta kestik 🥰sonra hedef 32 dedık, 34 derken 37 oldu bile.. Ne günlerdi ama, her gece dua ederdım bugunu de agrısız sancısız kanamasız gecırdım diye.Pasta
Myomdan dolayi sanirim normal denenmemesi. Saglikla gelsin canim da birsekilde gelecek nasilsa. Onceden planlanip doktorların önlem alması guzel bir durum. Benim de kalp kapakciginda kaçak var. Alla sukur ki 1 doğum normal oldu kalp problemli olmasına rağmen. Rabbim veriyor gücü kuvveti. 😇
İki ameliyatımda da doktorlar kesinlikle denemeyeceksin normal doğumu dedi hatta belimin ameliyatı 2016 yılında olmasına rağmen. Hiç sezeryana takılmıyorum bile sürecimiz güzel vaktine ulaşsın da niye normal olmuyoruma takılmak aklımın kenarına bile gelmiyor yıllar önce zaten söylendiği için kabullendim. Yeterki sağlığı yerinde olsun vaktiyle gelsin ötesinin hiçbir önemi yok💕

Benim de myomum var daha doktor hiç doğumla ilgili konuşmadı haklı olarak, bakalım ne olacak☺️

Merhabalar mesajınızı şimdi gördüm yani bu konuştuklarımız içinde öyle bir durum olmadı yani sık sık konuşuyoruz ama öyle bir surum yaşayıp paylaşmayan varsa Bilemiyorum

Ben bebeğimi kaybettikten sonra ameliyat oldum 3 tane myom vardı bulundukları yerden dolayı bebeği doğuma iten onlar bile olmuş olabilir diyor doktorlar. Bebekle birlikte büyümeye başlamışlardı ve bebeğimin kesesi iki tane myomun ortasında oluşmuştu o dönem doktorlarda şaşırmıştı bu şekilde myomu olan kadınlar hamile kalamıyor nasıl oldu diye... bebekten sonra hangi doktora gittiysem kesinlikle ameliyat olman gerekiyor dendi boyutları çok büyük olmamasına rağmen tekrarlayan düşüyor sebep olacak dendi. Sonuç olarak en azından myomların çözümünü bulup hallettik. Hayırlısıyla bu sürecimizi de atlattık mı gelsin bebeklerimizle uykusuz ama bu benim bebeğim mi başardık deyip deyip sarılıp koklayacağımız geceler😍💕 sürekli bunu hayal ediyorum çok az kaldı🤲🏻💕

Merhaba kızlar.
3 Mayıs Cuma günü 34+6 da ikizlerim doğdu.
Serklaj açısından hiç bir sıkıntı yoktu devam etse ederdi hamilelik haftası acısından, benim gebeliğim tek kese tek plesanta oldugu için hafta olarak daha ileri gitmek riskli olacaktı o yüzden doktorum doğumun olması taraftarıydı. Burada çok konuştuk diye haber vermek istedim.

Merhaba kızlar.
Serklaj açısından hiç bir sıkıntı yoktu devam etse ederdi hamilelik haftası acısından, benim gebeliğim tek kese tek plesanta oldugu için hafta olarak daha ileri gitmek riskli olacaktı o yüzden doktorum doğumun olması taraftarıydı. Burada çok konuştuk diye haber vermek istedim.
Merhaba umarım bebişler de siz de çok iyisinizdir.Gözünüz aydın olsun çok tebrik ediyorum miniklere de güzel ve sağlıklı bir ömür diliyorum 🥰💕

Merhaba kızlar.
Gözünüz aydıın🌸💕 upuzun ömürleri olsun inşallah🧿

İki ameliyatımda da doktorlar kesinlikle denemeyeceksin normal doğumu dedi hatta belimin ameliyatı 2016 yılında olmasına rağmen. Hiç sezeryana takılmıyorum bile sürecimiz güzel vaktine ulaşsın da niye normal olmuyoruma takılmak aklımın kenarına bile gelmiyor yıllar önce zaten söylendiği için kabullendim. Yeterki sağlığı yerinde olsun vaktiyle gelsin ötesinin hiçbir önemi yok💕
Kesinlikle onemli olan saglik. Normal olup seni zorlayacaksa zaten oda buyuk problem doğum sonrası için. Annelik zor ama cok guzel. Hayirlisi ise Allahim isteyen herkese anneliği nasib etsin. Saglikla kucagina almak nasib olsun insallah 💞

Gözünüz Aydın olsun, Rabbim sağlıkla anneli babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah tebrik ederim 💐

Merhaba umarım bebişler de siz de çok iyisinizdir.Gözünüz aydın olsun çok tebrik ediyorum miniklere de güzel ve sağlıklı bir ömür diliyorum 🥰💕

Gözünüz aydıın🌸💕 upuzun ömürleri olsun inşallah🧿

Ben iyiyim baya toparladım hareket kısıtım kalmadı neredeyse, bebeklerde iyi tahlilleri, ciğerleri temiz çıkıyor. Ama haftalarından erken geldikleri için biraz kilo almaları lazım o yüzden yogun bakımdalar şimdilik.

Amiin, çok teşekkür ederim hepinize. İnşallah bu süreci tamamlayıp sağlıkla kavuşursunuz sizde bebeklerinize ☺️

Ben iyiyim baya toparladım hareket kısıtım kalmadı neredeyse, bebeklerde iyi tahlilleri, ciğerleri temiz çıkıyor. Ama haftalarından erken geldikleri için biraz kilo almaları lazım o yüzden yogun bakımdalar şimdilik.

Amiin, çok teşekkür ederim hepinize. İnşallah bu süreci tamamlayıp sağlıkla kavuşursunuz sizde bebeklerinize ☺️
Çok güzel haberler bunlar inşallah bebişler hemencik toparlanır da çok çabuk kavuşursunuz🥰💞

X