Rahim duvarı kalınlaşmış

aslannchd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
48
4
28
Arkadaşlar merhaba 2 aydır regli olamıyorum pko var 20 Nisan da doktorum Duphaston verdi 5 gün kullan dedi kullandım 11 gün geçti olmadım koşa koşa gittim rahmin güzel kalınlaşmış ama kese göremedim regli olacaksın dedi fakat kan almadı sizce gebelik olabilir mi ? Umutlanmalı mıyım . 2 haftadır göğüs hassasiyetim var dokunamıyorum resmen ve kaşık batmalarım

Arkadaşlar merhaba 2 aydır regli olamıyorum pko var 20 Nisan da doktorum Duphaston verdi 5 gün kullan dedi kullandım 11 gün geçti olmadım koşa koşa gittim rahmin güzel kalınlaşmış ama kese göremedim regli olacaksın dedi fakat kan almadı sizce gebelik olabilir mi ? Umutlanmalı mıyım . 2 haftadır göğüs hassasiyetim var dokunamıyorum resmen ve kaşık batmalarım
gebelik testi yapmışmıydınız?

kan

kan testi neden almadı doktorun keske alsaydı en net sonuc o olurdu
Ben de anlamadım ki canım çok emindi regli olucağımdan dediki rahim duvarı o kadar kalınlaşmış ki ağrılı bir regli geçirebilirsin dedi . Çok emin olacağımdan ama ben de farklı hissediyorum sanki olsam şimdiye kadar olurdun gibi

Ben de anlamadım ki canım çok emindi regli olucağımdan dediki rahim duvarı o kadar kalınlaşmış ki ağrılı bir regli geçirebilirsin dedi . Çok emin olacağımdan ama ben de farklı hissediyorum sanki olsam şimdiye kadar olurdun gibi
verdiği ilaç kadın doğum hapı mı oluyor? ilaç verdiği için emin konuşmuştur. Bence de adet olabilirsin

Aynı şeyleri bende yaşadım 2 ay adetim gecikti kac defa test yaptım negatifti en son kadın doğuma gittiğim söyledim artık adet söktürücü için duphaston almaya alttan muayene yaptı rahmin çok kalinlasmis ve yumurtaların çok fazla dedi adet olduğunda fazla kanaman olacak dedi duphaston yazdı ben yine tahlil istedim tabi hamile değilsiniz diye yapmak istemedi ben ısrar ettim tekrar kan testi yaptı o gün 43 beta yla hamile olduğumu öğrendim

Merhaba, bence kan testi verip baktırın emin olun. İdrar testi yapmış mıydınız

Birde benim de kasiklarimda batmalar oluyordu sağ ve sol kasıma ara ara ağrı giriyordu ben böyle öğrendim hamile olduğumu şuan 8 haftalik hamileyim

Aynı şeyleri bende yaşadım 2 ay adetim gecikti kac defa test yaptım negatifti en son kadın doğuma gittiğim söyledim artık adet söktürücü için duphaston almaya alttan muayene yaptı rahmin çok kalinlasmis ve yumurtaların çok fazla dedi adet olduğunda fazla kanaman olacak dedi duphaston yazdı ben yine tahlil istedim tabi hamile değilsiniz diye yapmak istemedi ben ısrar ettim tekrar kan testi yaptı o gün 43 beta yla hamile olduğumu öğrendim
Gerçekten inanamıyorum aynı durumu yaşamışız , inşallah hamileyimdir . İşteyim ebe gider gitmez test yapıcam ya da direkt kana gidicem. Çok teşekkür ederim yorumun için. Bana dua edin olur mu. Çok istiyorum anne olmayı 🙏🏻

Gerçekten inanamıyorum aynı durumu yaşamışız , inşallah hamileyimdir . İşteyim ebe gider gitmez test yapıcam ya da direkt kana gidicem. Çok teşekkür ederim yorumun için. Bana dua edin olur mu. Çok istiyorum anne
İnş allahim en kısa zamanda size de nasip etsin bütün kalbimle söylüyorum, ümidinizi hiç bir zaman kaybetmeyin, güzel haberlerinizi bekliyorum İnş 😇

X