Rahim filmi çektiren var mı daha önce?

Doktor ultorosonla baktı her şey normal, rahim filmi istedi ama biraz korkuyorum tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Hiç korkma, iğneyle damar yolu açıp sıvı verıyorlar. Sonrasında bitene kadar uzanıyosun. Korkulacak birşey yok canım merak etme💜

Doktor ultorosonla baktı her şey normal, rahim filmi istedi ama biraz korkuyorum tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Korkulacak hiç bisy yok dört gün önce çekildim anestezi ile ağrı sızı hissetmiyorsunuz on dakikalık işlem on dakika sonea işlem bigiyor uyaniyorsunuz bende ilk çok korktum çekilmeden önce bende burda defalarca araştırma su bu yaptım ama inanın korkulacak bişey yokmuş

Canım film filmdir heryerde aynı. Ameliyat değilki bu. Sadece belki damar yolu açarken biraz özensiz davranırlar ama onuda bilemessin. Hiç dert edilecek birşey değil.
ben iki kere çekildim.. ilki aşırı ağrılı sızılıydı ikincisinde hiç sıkıntı çekmedim ayrı yerler ve ayrı doktorlar yaptı.. demem o ki film filmdir değil lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin

Araştırma hastanesi için ravdevu bulamadım sanırım ozel doktor randevusu ile yaptıracağım o zaman yaparlar heralde anestezi
Özel hastanede doktorlar anestezi ile yapıyorlar anestezisiz yapmıyor ağrı sızı hissetmemek açısından ben 3250 TL yaptırmıştım özelde benim de dört gün oluyor cekileli

Ama ben devlet Hastanesinde olucam aynı şekilde mi oluyor
Üniversite hastanesinde cekildim damar yolu filan açma olmadı sedyeye uzanım örtünüyorsun doktor ilacı veriyor verirken korkma birz yanma olabilr diyor gercekten benim adet sancım dahada agrılıydı hafif yanma hissettim sadece . Sonrasında kanama vs olmadı bende 3 ay sonrada hamile kaldım

Özelde ise anestezi ile yapılıyor onu tercih et. Ben devlette oldum anestesizdi ağrı sancı oldu baya. Ama biraz benden de kaynaklı canım tatlıdır, ağrı eşiğim de düşük. Anlık kuvvetli bi regl sancısı oldu 1-2 dakika sürdü o sancı. İşlem toplam 10 dakika falan sürdü. İşlem sonrası da yarım saat kadar ağrı oldu bende. Kanamam da lekelenme şeklinde 4 gün sürdü. Kimisinde ilk gün de kesiliyormuş kimisinde de 10 güne yakın sürüyormuş.

Üniversite hastanesinde cekildim damar yolu filan açma olmadı sedyeye uzanım örtünüyorsun doktor ilacı veriyor verirken korkma birz yanma olabilr diyor gercekten benim adet sancım dahada agrılıydı hafif yanma hissettim sadece . Sonrasında kanama vs olmadı bende 3 ay sonrada hamile kaldım
Ravdevu yokki ne özel doktor ne muayene

Benim eşimde de varikosel var bide ben de görünmek istedim :KK43:

Özelde ise anestezi ile yapılıyor onu tercih et. Ben devlette oldum anestesizdi ağrı sancı oldu baya. Ama biraz benden de kaynaklı canım tatlıdır, ağrı eşiğim de düşük. Anlık kuvvetli bi regl sancısı oldu 1-2 dakika sürdü o sancı. İşlem toplam 10 dakika falan sürdü. İşlem sonrası da yarım saat kadar ağrı oldu bende. Kanamam da lekelenme şeklinde 4 gün sürdü. Kimisinde ilk gün de kesiliyormuş kimisinde de 10 güne yakın sürüyormuş.
Napsam bilmiyorum

X