Rahim filmi çektirenler?

merhaba, hangi hastene hangi şehirde sorabilirmiyim. ben İstanbul Avrupa yakasindayım ve banada çok pahalı geldi ücretleri fakat onlineda nerde ücretsiz yapabilirim diye bişey bulamadim
Ya tabi sizin şehir olarak uzak ben tüp Bebek bölümüne gitmiştim ordan rahîm filmi için yönlendiriyorlar ama gittim doktor için muane ücretli oda 244 lira diğer rahîm filmi ücretsiz özellikle sormuştum ücretsiz dediler dediğim gibi sadece ilaç parası oda eczaneye ödeniyor özeller çok istiyor işlem kısa sürüyor korkmayın inşallah sizinki de güzel geçer

Ya tabi sizin şehir olarak uzak ben tüp Bebek bölümüne gitmiştim ordan rahîm filmi için yönlendiriyorlar ama gittim doktor için muane ücretli oda 244 lira diğer rahîm filmi ücretsiz özellikle sormuştum ücretsiz dediler dediğim gibi sadece ilaç parası oda eczaneye ödeniyor özeller çok istiyor işlem kısa sürüyor korkmayın inşallah sizinki de güzel geçer
geri döndüğünüz Ve bilgi için sagolun

Sonomed'in şöyle bir avantajı var eğer tüpler tıkalı ise ekstra ücret talep etmeden açıyorlar. Ben de rahim filmi çektircem maalesef ama devlet hastanesi bir sene sonrasına randevu verdi :) o yüzden fiyat araştırması yaptım. Hsm radyoloji en uygun yer şuan kampanyadaymış 750 lira dediler. Eğer tıkanıklık varsa 1000 lira ile açma işlemi yapıyorlar yani totalde 1750 lira tutuyor. Ama tıkanıklık yoksa boşa daha fazla ücret ödemeyeyim diye düşünüyorum fikriniz nedir
Merhaba ya sadece yazmak istedim de benim bildiğim ya doktorların da öyle söyledi zaten o sıvı tıkanlikgıda açıyor yani herhangi bir ek bir şey yapmıyorlar zaten film rahîm amacı hem rahimin yapısını görmek hem de kapalı tüpleri açmak için çekiliyor sıvıda tüplerden gecerek tüpleri açıyor ek bı ücret istememeleri gerekiyor ama her yerde farklı olabilir yinede araştırın tabi

özel hastanede anestezili çekelim dedilerdi sonra araştırdım radyoloji merkezinde anestezi almadan çektirdim 3 dakikalık bir işlem hazırlanman sonrası falan 10 dakika

X