Rahim filmi cektirip ağrısı olanlar!

Zodyak88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2016
52
10
Arkadaslar merhaba araniza yeni katildim. Dün 4gibi rahim filmi cekildim anesteziyle. Gayet guzel geçti agri hissetmedim ama aksam regl sancisi gibi agrim basladi. Normal diye dusunuyorum. Ancak gece baya siddetlendi daha cok mideme dogru cikti ağrı. Ilac alıp uyudum.bugun dünkü kadar olmasa da gene agrim var bu normalmi? Aranizda boyle agri ceken varmi? Ne zaman gececek

Kizkardesim oldu ordan biliyorum mide bulantisi bas karin ici agli cok normal oluyor cunku rahimden karin bosluguna kadar ilacli bi siviyi puskurterek birakiyolar iki gunden fazla surerse sor dr.

Doktor enfeksiyon önleyici fitil vs. verdi mi?

Yok hayir. Agri kesici verdi sadece.

Bana fitil vermişti çünkü rahim filmi sonrası enfeksiyon olabilirmiş. Bu arada ben de narkozluydum. Uyanır uyanmaz adet ağrısı gibi bir ağrı vardı sonra fitile başladım geçti.

Cnm benimde hiç agrım yoktu işlemden 10 saat sonra atesim cıktı ve şiddetli bi karın agrısı oldu. Gece boyunca yatamadım. Daha sonra ilk gun kadar olmasada 2-3 gun karın agrım oldu ve gecti.
Dr enfeksiyon engelleyici fitil vermişti.
5 gunden fazla olursa agrın enfekiyon kapmıssındr dr git mutlaka
Hatta yurumekte nefes almkta ble zorlanıyodum yanlarım batıyodu bıcak gibi
Zor gercekten gecmiş olsun

Ay sanada cok gecmis olsun. Simdi biraz agrim var bi geceyi bekleyecegim. Dünkü gibi olursam giderim doktora artik. Ya fitil falan da vermedi. İnşallah birsey yoktur. Tesekkur ederim :)

Arkadaşlar ben daha yeni Şişli Ecomar da çektirdim. Yen teknolojiymiş. Hiç canım yanmadı ve 2 dakika sürdü. 15 dk sonra da sonucu aldım. Bence kesinlikle orada çektirin. Kanamam filanda olmadı. Sonrasında ne ağrı ne de birşey oldu.

Merhaba bugün rahim filmi çekildim çok şükür sorun çıkmadı eşimin de benimde bütün tetkikleri mız yapıldı sorun yok. Rahim filmi cekildkten sonra 3 ay içinde gebelik şansı yüksek diyorlar. Fakat Dr adetin 3. Günü gel bi baklm klomen başlarız iğne yaparz konusrz doğal yolladi olur dedi ama gitmeyi dusnmyorum en azından 1 2 ay sizce???

Rahim içine yapılan bütün işlemlerden sora mutlaka enfeksiyona karşı koruyucu verilir.ağrı kanama olsada olmasada...enfeksiyon kapmak çok riskli Allah korusun tüpünüz bu yüzden tıkanabilir.lütfen doktora gidin...

Merhaba;
Bende adetimin 8. günü rahim filmi çekildim.
Echomar Şişli'de Cevat Bayrak'a çektirmenizi tavsiye ediyorum.
Çok korkuyordum, fakat hiç ağrım ve kanamam olmadı. Cevat bey gerçekten bu konuda uzmanlaşmış.
En fazla 3 dakika sürüyor, ve sonrasında normal yaşantınıza dönebiliyorsunuz.

Merhaba bugün rahim filmi çekildim çok şükür sorun çıkmadı eşimin de benimde bütün tetkikleri mız yapıldı sorun yok. Rahim filmi cekildkten sonra 3 ay içinde gebelik şansı yüksek diyorlar. Fakat Dr adetin 3. Günü gel bi baklm klomen başlarız iğne yaparz konusrz doğal yolladi olur dedi ama gitmeyi dusnmyorum en azından 1 2 ay sizce???

Ben rahim filminden bir bucuk ay sonra hamile kaldim :KK66: Sansini dene bence.

Bende ilk ay regl oldum ama 2.aydayım. Bekliyorum reglim gecikti ama tahliller negatif şuan...

X