Rahim filmi çektirmeden klomen kullanmak

Asenaasena96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
1.799
786
Bi kaç bişey okudum kafaya takmıyo değilim kızlar. Rahim filmi çektirmeden klomen kullananlar varmı ? Ben daha klomene başlamadım ama işte ister istemez kafaya takıyorum tüp tıkanıklığı vs.. gibi sorunlar olabiliyormuş. Bende zaten pkos var onun tedavisine başladım bi taraftan. Film çektirmeden kullanmış olan varmı ? Ve klomen rahim inceltirmi ? Çok merak ediyorum

Klomen yumurta geliştirici rahime etkisi var mı bilmiyorum. Rahim filmiyle ikisinin bağlantısı nedir? Tüp tıkanık olsa bile bu klomen yüzünden değildir.

Ben varım bu cumartesi başlayacağım nasipse. 1 kimyasal gebeliğim var ultrason görüntüsü normal. Dr rahim filmine gerek yok dedi. Ben de üstelemedim 🤷‍♀️

Bi kaç bişey okudum kafaya takmıyo değilim kızlar. Rahim filmi çektirmeden klomen kullananlar varmı ? Ben daha klomene başlamadım ama işte ister istemez kafaya takıyorum tüp tıkanıklığı vs.. gibi sorunlar olabiliyormuş. Bende zaten pkos var onun tedavisine başladım bi taraftan. Film çektirmeden kullanmış olan varmı ? Ve klomen rahim inceltirmi ? Çok merak ediyorum
Yumurta gelistirici ilaclarin rahim inceltme etkisi var mi hic duymadim oyle olsa defalarca tup bebek asilama deneyenlerin hali ne olurdu. Rahim filmine gelince soyle dusun diyelim ki tuplerde tikaniklik var ve film cektirmeden tedaviye basladin bu durumda bosa kurek cekmek olur canim. Once filmi cektir tuplerin acik oldugunu kesinlestir sonra basla. Tikali tupte yumurta rahime ulasamaz ki. Anlamiyorum bu doktorlari niye isi sirayla yapmazlar.

Yok canım ya, en çok bundan korkuyorum zaten illaki 15 ay da bi yumurta yakalardık dıye düşünüp, strese giriyorum. Umarım film de sıkıntı çıkmaz
Anladım tatlım, senin çektirmen mantıklı olur o zaman en azından kafan rahat eder tüplerde sıkıntı varsa da açıyorlar zaten takma kafana

Yumurta gelistirici ilaclarin rahim inceltme etkisi var mi hic duymadim oyle olsa defalarca tup bebek asilama deneyenlerin hali ne olurdu. Rahim filmine gelince soyle dusun diyelim ki tuplerde tikaniklik var ve film cektirmeden tedaviye basladin bu durumda bosa kurek cekmek olur canim. Once filmi cektir tuplerin acik oldugunu kesinlestir sonra basla. Tikali tupte yumurta rahime ulasamaz ki. Anlamiyorum bu doktorlari niye isi sirayla yapmazlar.
Neyse ozaman bu ay klomeni kullanayım baktım ki negatif sonuç alıyorum ozaman bi daha ki ay’a tabii inşallah gerek kalmaz ama bi film çektiririm.
Eşim sperm kontrolüde yaptırmadı onuda yaptırmış olur.

canım ben de seninle aynı durumdayım. doktorum çektirmedi rahim filmi. klomen kullandım ve çatlatma iğnesi vurdum 12. günüm bu gün bekliyorum. dediğin gibi olumsuz olursa ben de çektirmeyi düşünüyorum

X