Rahim filmi çektirmiş olanlar yardımm

periperi06

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
514
55
Kızlar bugün rahim filmi çektirdim. Tüplerin açık sıkıntı yok dedi. Ama çok ağrım var normal miiiiiii korkuyorum. Ağrı kesici aldım daha yeni. İşlemden çıkınca hafif ağrım vardı. Sanırım ağrı kesici nin etkisi geçince çok ağrımaya başladı bunlar normal dimi. Doktor hiç açıklama yapmadı bunları bilemedim

Ben çektirmedim ama çektirenlerin çoğunda adet sancısı gibi sancılarının olduğunu söylediler bence normaldir kişide kişiye de ağrı eşiği değişir ağrı kesici içtiyseniz bekleyin geçmezse 6 saat sonra bidaha alırsınız

Ben çektirdim fakat sonra işe gittim sızı vs oldu ama dayanılmayacak bi agrı yoktu benim acı eşiğim aşırı düşüktür aşılamayı bile anestezili oluyorum

Ben çektirmedim ama çektirenlerin çoğunda adet sancısı gibi sancılarının olduğunu söylediler bence normaldir kişide kişiye de ağrı eşiği değişir ağrı kesici içtiyseniz bekleyin geçmezse 6 saat sonra bidaha alırsınız
Anladım teşekkür ederim. Biraz şiddeti azaldı gerçekten aynı ilk günkü adet ağrısı gibi biraz kanamam da var

Bende 5 gün hafif kanama oldu. Ağrısı da adet ağrısına benziyordu ama benim çok ağrım olmadı. Tabi 5 gün orada tedirgin edici birşeylerin olduğu da belliydi ama ağrı gibi değil. Bu bana has biseyde olabilir benim işlemlere karşı bir tedirginliğim olduğu için olabilir yani

Kızlar bugün rahim filmi çektirdim. Tüplerin açık sıkıntı yok dedi. Ama çok ağrım var normal miiiiiii korkuyorum. Ağrı kesici aldım daha yeni. İşlemden çıkınca hafif ağrım vardı. Sanırım ağrı kesici nin etkisi geçince çok ağrımaya başladı bunlar normal dimi. Doktor hiç açıklama yapmadı bunları bilemedim
Benimde akşamına ağrım başlamıştı canım 2 gün sürdü çok fazlaydı ağrı sanki gaz sancısı gibiydi. Dr verilen sıvı karın boşluğuna yayılıyor bu sebepten olmuş olabilir demişti

Benimde akşamına ağrım başlamıştı canım 2 gün sürdü çok fazlaydı ağrı sanki gaz sancısı gibiydi. Dr verilen sıvı karın boşluğuna yayılıyor bu sebepten olmuş olabilir demişti
Evet gaz oluştu zaten ama gece ağrımadı bugünde iyim çok şükür sadece hafif kanama var ağrım yok

Ben anestezili çekindim. Uyandıktan sonra hafif kramplarım ve kanamam oldu bir kaç gün.
Ama asla ağrı kesici kullanacak kadar olmadı.
Bence bi danışın doktorunuza.

Ben anestezili çekindim. Uyandıktan sonra hafif kramplarım ve kanamam oldu bir kaç gün.
Ama asla ağrı kesici kullanacak kadar olmadı.
Bence bi danışın doktorunuza.
Dün akşama doğru çok ağrım oldu tahminimce ağrı kesicinin etkisi geçince böyle oldu sonra bir ağrı kesici daha aldım geçti bugün hiç ağrım yok sadece hafif kanama ağrım olsaydı giderdim doktora teşk.ederim

Nerede cektirdiniz rahim filmini ?

X