Rahim filmi deneyimim

Canım benim malesef ki çevre baskısı hepimizde var. Soran sorana , hastaneye gidiyorum desen bile hemen hamile misin diyorlar. Birde en yakın arkadaşlarının hamile olması, yada evlat sahibi olması insan ister istemez yüreği acıyor. Çok sevdiğim bir arkadaşım var yeni doğum yaptı sürekli çağırır sağolsun asla kıskanmaz evladını ama eve geldiğimde ki halimi bir Allah bir ben bilirim. İnanıyorum ben Rabbim bizede en yakın zamanda tattıracak . Kün fe yekün , Rabbim ol der ve olur. Ben hep hastane işlerinde ,'Rabbi yesir vela tüasir Rabbi temmim bil hayr' diye dua ederim Rabbim işimi zorlastirma Kolaylaştır anlamı, bu en üzüntülü hallerimdede La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin diye dua ederim. Bir de geçen aylarda bir hocaya gitmiştim ben başka bir durumdan dolayı bana Meryem suresinin ilk 6 ayetini sabah akşam 11 kere oku dedi belki faydası olur ❤️🌺 Rabbim dualarımızı kabul etsiiiinnnnn çokça amiiiiiiinnnnn 🤲🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️❤️
Bu Meryem suresini çok duydum. Bir türlü okumaya fırsat vermedim kendime. Ben de okuyayım 🙏🏼 Çok teşekkür ederim. İnşaAllah hepimiz güzel haberleri alalım yakında. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim🤲🏼

Bu Meryem suresini çok duydum. Bir türlü okumaya fırsat vermedim kendime. Ben de okuyayım 🙏🏼 Çok teşekkür ederim. İnşaAllah hepimiz güzel haberleri alalım yakında. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim🤲🏼
Amin canım hayırlı haberler alırsın inşallah bana da bildirirsin 🤲🤲❤️❤️❤️❤️

İnşallah oyle olur niyetimiz hep bu yönde 🌺 Ama şöyle de bir şey var bahsettiğim iki arkadasimda rahim filminden hemen sonra hamile kaldılar. Üstelik birinin imkansizken. Ben 5 kere hamile kaldım 2 yıl içinde acı bir tecrübe olsada hepsinde ne zaman amannn bu ay olmasın ne yapayım diğer ay olur dediysem o zaman kaldım. Ama çok stresli bir insanım ben bunun da sebep olduğunu düşünüyorum dusuklerde. En baştan kötü senaryoları düşünüyorum. Ha birde ilaçlar konusunda çok ihmalkar davrandım. Bende tiroid var , hiç onemsememistim mesela bire bir hamile kalamama ve düşük sebebiymis, gibi gibi aslında bilmediğimiz milyon tane faktör var. Rabbim sınavımızı zorlaşirmadan kolaylıkla kavuştursun evlatlarımıza. Ve bol bol dua , yer gök dua üstüne hep dilinizde olsun ben son zamanlarda çok salmııştım şimdi kendime bir çizelge oluşturdum tekrar başladım . Kendim ve isteyen ve hakeden tüm arkadaşlarıma da Rabbim en kısa sürede nasip etsin 🙂❤️
Çok tatlısın♥️ İnşaAllah sen de bir an önce emeklerinin karşılığını alırsın. Evet söylediklerinde haklısın. Zaten bu rahim filmi sonrası hamilelik haberlerinden sonra aklıma yattı. Dua hep dilimde. Sabah akşam ediyorum,aklıma geldikçe ediyorum,uyurken,kalkarken her an her saniye ama Rabbim diyor ki bekle. Acele ediyorsun zamanı var diyor ama bendeki sabırsızlık… çevre baskısından hiç bahsetmiyorum bile. İnşaAllah hepimiz için güzel günler yakındır ♥️
Bende bu yuzden hsg çektirdim. Bide hsg ile ne var ne yok belli oluyomus tıkanıklık sekil bozukluğu vs vs ne vsrsa gozukuyormus sanırım. Birazda o yüzden çektirdim. Bide her seyime baktiriyimda aklim rahat etsin Rabbim vermiyosa da vardir bi bildigi geciktiriyosa güzelleştiriyordur diye teselli ediyorum kendimi. Bende bi sorun cikmadi en son progesteron hormonuna baktircam esimde de bisey yok

Özelde anestezi kullanmaya gerek kalmadan çekiyorlar. Acı, kullanılan cihazla da ilgili bir durum. Öncesinde veya sonrasında herhangi bir ilaç kullanma gereği de olmadı. Çıkınca eşimle gezdik ve o günden itibaren de değerlendirmeye başladık. Erteleme de olmadı. Ben de genelde rahim filmi hakkında paylaşım görünce yorum yapmaya çalışıyorum çünkü hiç umudum yokken hamile kalmama vesile oldu. Çok şükür korkacak birşey de olmadı.

Özelde anestezi kullanmaya gerek kalmadan çekiyorlar. Acı, kullanılan cihazla da ilgili bir durum. Öncesinde veya sonrasında herhangi bir ilaç kullanma gereği de olmadı. Çıkınca eşimle gezdik ve o günden itibaren de değerlendirmeye başladık. Erteleme de olmadı. Ben de genelde rahim filmi hakkında paylaşım görünce yorum yapmaya çalışıyorum çünkü hiç umudum yokken hamile kalmama vesile oldu. Çok şükür korkacak birşey de olmadı.
Maşallah. :nazar::nazar::nazar: Sağlıkla kucağınıza alın.
Darısı bizim başımıza. 🤗

Bana 1 haftalik antibiyotik verdi kullan dedi ne yapsam bilmiyorum zamanda kaybetmek istemiyorum. İnstagram da ugurluailesi var fenomen. O kizda hsg cekilmis 3. Günü hamile kalmış demekki oda kullanmamis antibiyotik

Bende bu yuzden hsg çektirdim. Bide hsg ile ne var ne yok belli oluyomus tıkanıklık sekil bozukluğu vs vs ne vsrsa gozukuyormus sanırım. Birazda o yüzden çektirdim. Bide her seyime baktiriyimda aklim rahat etsin Rabbim vermiyosa da vardir bi bildigi geciktiriyosa güzelleştiriyordur diye teselli ediyorum kendimi. Bende bi sorun cikmadi en son progesteron hormonuna baktircam esimde de bisey yok
Evet kuzum mesela bende hafif şekil bozuklugu olduğunu söyledi doktor erken doğuma sebebiyet verebilirmiş,hiç değilse hamile kaldığımda doktora iletebileceğim birşey öğrenmiş oldum. Kesinlikle vakti zamani gelmeden çiçek açmıyor. Ama eminim hepimiz güzel sonuçlar alacağız. Progesteron strese bağlı bir hormon aklında olsun. Çok stresli olduğun zaman baktirma ona bağlı yüksek çıkabiliyor 😌

Evet özel merkezlerde c kollu cihaz dediklerinden kullanılıyormuş galiba . Rabbim çektiğimiz acıları da vesile kılsın. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Bana 10 gün ilişki yasak dedi doktor. Benim 4 gün lekelenmem oldu kesildi. 4. Gün değerlendirdik bizde. Antibiyotik vermiş miydi size ? Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah, bizlere de dua edin , hamişlerin duası çabucak kabul oluverirmiş🌺❤️

Evet kuzum mesela bende hafif şekil bozuklugu olduğunu söyledi doktor erken doğuma sebebiyet verebilirmiş,hiç değilse hamile kaldığımda doktora iletebileceğim birşey öğrenmiş oldum. Kesinlikle vakti zamani gelmeden çiçek açmıyor. Ama eminim hepimiz güzel sonuçlar alacağız. Progesteron strese bağlı bir hormon aklında olsun. Çok stresli olduğun zaman baktirma ona bağlı yüksek çıkabiliyor 😌
Hep stresliyim 😂😂 21. Gun gel dediler 26 araliga denk geliyo 2 gun oncesinde annemlere giderim stres kalmaz 😂😂

Bende bisey cikmadi sadece uterus büyük dedi onu da bana degil baska bi doktora derken duydum. Gebelik olmadigi halde niye buyuk dedi sadece. Sonra ilaçlar güzel ilerlede acik filan dediler kendi aralarinda. Sonuc gösterdiğim doktorda bi sorun yok ilac güzel dagilmis dedi bana o kadar

Bende bisey cikmadi sadece uterus büyük dedi onu da bana degil baska bi doktora derken duydum. Gebelik olmadigi halde niye buyuk dedi sadece. Sonra ilaçlar güzel ilerlede acik filan dediler kendi aralarinda. Sonuc gösterdiğim doktorda bi sorun yok ilac güzel dagilmis dedi bana o kadar
Ohhh maşallah , inşallah bebeğin guzelce yerleşir , Allah Allah bir sıkıntı olsa ama mutlaka derlerdi boşver detaylara hiç takılma iyi değerlendir günlerini sadece bence :) su günler cokk onemli 😁

Bana 1 haftalik antibiyotik verdi kullan dedi ne yapsam bilmiyorum zamanda kaybetmek istemiyorum. İnstagram da ugurluailesi var fenomen. O kizda hsg cekilmis 3. Günü hamile kalmış demekki oda kullanmamis antibiyotik
Evet karşıma çıkmıştı siz deyince tekrar baktım anestezili çekildiğini yazmış öne çıkanlarda var ilaç kullanmış mıdır bilemiyorum ama şöyle söyleyeyim adetim iki gün geçince kan ve idrar verdim o zaman enfeksiyon da çıkmıştı yani rahim filmi ile alakası var mıdır bilmiyorum ama o kadar uzun süre antibiyotik kullanmanın gerekli olduğunu da düşünmüyorum yine de doktor önlem amaçlı vermiş olabilir

Evet özel merkezlerde c kollu cihaz dediklerinden kullanılıyormuş galiba . Rabbim çektiğimiz acıları da vesile kılsın. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Bana 10 gün ilişki yasak dedi doktor. Benim 4 gün lekelenmem oldu kesildi. 4. Gün değerlendirdik bizde. Antibiyotik vermiş miydi size ? Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah, bizlere de dua edin , hamişlerin duası çabucak kabul oluverirmiş🌺❤️
Siz 10 gun yasak demesine ragmen mi 4 . Gunde lekelenme bitince iliski yasadiniz anlamadim. Enfeksiyon kaptiniz mi doktora dediniz mi iliskiye girdiginizi acaba. Bana 2 3 gun iliskiye girme dedi. Sonra antibiyotik yazdi enfeksiyon olabilir diye sonra da antibiyotik bitene kadar iliski olmasin bebege zarar dedi 7 gun iliski yok yani suan lekelenme yaşıyorum. 14 aralikta cektirmistim filmi

Evet karşıma çıkmıştı siz deyince tekrar baktım anestezili çekildiğini yazmış öne çıkanlarda var ilaç kullanmış mıdır bilemiyorum ama şöyle söyleyeyim adetim iki gün geçince kan ve idrar verdim o zaman enfeksiyon da çıkmıştı yani rahim filmi ile alakası var mıdır bilmiyorum ama o kadar uzun süre antibiyotik kullanmanın gerekli olduğunu da düşünmüyorum yine de doktor önlem amaçlı vermiş olabilir
Hic bi fikrim yok ya aklim karisti hep her doktor farkli

Aminnnn en kısa zamanda müjdeli haberi alın ve sağlıkla doğduğunu büyüdüğünü görün inşaallah 🤩😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻 antibiyotik vermedi neden o kadar süre ilişki yasak denmiş bilmiyorum bize denmemişti bir yasak yoktu

Siz 10 gun yasak demesine ragmen mi 4 . Gunde lekelenme bitince iliski yasadiniz anlamadim. Enfeksiyon kaptiniz mi doktora dediniz mi iliskiye girdiginizi acaba. Bana 2 3 gun iliskiye girme dedi. Sonra antibiyotik yazdi enfeksiyon olabilir diye sonra da antibiyotik bitene kadar iliski olmasin bebege zarar dedi 7 gun iliski yok yani suan lekelenme yaşıyorum. 14 aralikta cektirmistim filmi
Valla öyle yaptım 😁 aa siz dün cektirmissiniz , ben geçen hafta cuma cektirmistim 5. Gün oluyor pardon , bir çok arkadaşıma hiç korunma demişler bende lekelenme bitince değerlendirdim 😁

X