Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Ay inşallah hepsi ulaşır tez vakitte tutar bende 10 gün sonra laparoskopi olucam sol tüpümde hisrosalpenks oluşmuş onu alıcak sağ tüp ya tıkalı yada spazmdan dolayı tıkalı gözükmüş onada bakıcak doktor. Büyük ihtmal bende tüpe başlıycam. Bu tüp bebek süreci ne kadar sürüyor ?
Hayırlısı olsun insallahh..
Ben tedaviyi Ankara'da oldum yaklaşık 2 hafta iğne kullandim cuma günü yumurta toplama yapıldı bugün 2 embriyo donduruldu diğerlerinin gelişimi izleniyor bakalım onlar nasıl olacak??
Ramazan'ın sonu gibi muhtemelen transfer yapilacak hakkımızda hayırlısı olsun .
Ya tıkalı tüpler için doktorum çok önermedi laporoskopi benim ikisi de tikaliydi acilacagini sanmiuorum ki zaten tekrar geri sıvı doluyor tüpler dedi

Hayırlısı olsun insallahh..
Ben tedaviyi Ankara'da oldum yaklaşık 2 hafta iğne kullandim cuma günü yumurta toplama yapıldı bugün 2 embriyo donduruldu diğerlerinin gelişimi izleniyor bakalım onlar nasıl olacak??
Ramazan'ın sonu gibi muhtemelen transfer yapilacak hakkımızda hayırlısı olsun .
Ya tıkalı tüpler için doktorum çok önermedi laporoskopi benim ikisi de tikaliydi acilacagini sanmiuorum ki zaten tekrar geri sıvı doluyor tüpler dedi
Hayırlı olsun önemli olan bebeğine kavuşman zaten inşallah tutar sağlıklı hayırlı evlatların olur 🙏🏻

Arkadaşlar rehim filmi cektirmem gerekiyor fakat jinekologumu genel anestezi için ikna edemedim:çok üzgünüm: Yaptığım araştırmalar son derece gözümü korkuttu.Bu konuda tecrübesi olan arkadaslar paylasırsanız cok mutlu olurum.Şimdiden tesekkürler.
Ben daha bugün çektirdim anestezisiz oldum evet ağrılı bi işlem ama kısa sürüyor karın içi gerilme oluyor ağrı oluyor wc ihtiyacı duyuyorsun ama taş çatlasın 10 dakikada seni hazırlayıp çekip bitiriyorlar ama anestezi olsa daha güzel olur 0 acı olur herkesin acı eşiği farklı ben dayandım ama biraz daha uzun sürseydi bayılırdım muhtemelen ama sen anestezi ile yaptır bence bana bu denli acı hissefeceğimi söyleselerdi ben anestezi ile yaptırırdım

X