Rahim filmi hsg

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.352
350
25
Hanımlar benım rahim filmi cektirmem gerekiyor ama özelde 1300 TL dediler devlette de cekılebilirim ama korkuyorum canım cok acır diye burda kadınların çekılırken bagırdıklarını cok acıdığını okudum anestisiz cekılsem mı diye düşünüyorum o kadar para vermektense sonuclarımı özelde ki doktoruma götürebilirmiyyim devlette cekılıp bilgisi olan varmı acab a

Hanımlar benım rahim filmi cektirmem gerekiyor ama özelde 1300 TL dediler devlette de cekılebilirim ama korkuyorum canım cok acır diye burda kadınların çekılırken bagırdıklarını cok acıdığını okudum anestisiz cekılsem mı diye düşünüyorum o kadar para vermektense sonuclarımı özelde ki doktoruma götürebilirmiyyim devlette cekılıp bilgisi olan varmı acab a
Bende devlette anestezi olmadan çekildim yalan yok burda da hep yazmisimdir canim çok yandi imkan varsa anestezili yaptırın diye ama öyle dakikalarca suren bir aci da degildi toplamda 2 dakika sürdü belki yoğun ağrı. Ama bak su da var muhtemelen benim tüplerde tıkanıklık vardi ilacın etkisiyle acildi o yüzden acıdı. Ayni yerde bir tanıdığım çektirdi hiçbirşey anlamadim dedi

Ben özel de anestezisiz çekildim anlık bir acı oldu dayanamayacak kadar değil sadece ben gözümde çok büyütmüştüm bir an acı fazla geldi ama nasıl bitti anlamadım kişiden kişiye değişiyor sanırım hiç korkmayın kendinizi kasarsanız ağrı olur kötü hikayeler okudukça da insan korkup kasıyor ben 20 gün önce çekildim hiçte korkulacak bişey değilmiş iyiki anestezi almamışım

Evet bnde çekildim 2 gün önce medicanada 1 200 anestezisiz 2000 tl anestezili doktorum bağıra çağıra çekinmek istersen ben çekerim dedi eşimde 800 tl fark için seni bağırttırmam dedi ve anestezili olarak çekindim ama gebelik isteyipde doktora gidip gelip bişeyi çıkmayan arkadaşlar keisnlikle çektirin hsg yi

Özel labaratuvarlarda 800 tl anestezisiz ve acısız

Kızlar bir şey soracağım reglimin 4. günü alttan muayene oldum ve bugün 5. gün reglim kesildi siz ce neden olabilir muayeneden dolayı mı

X