Rahim filmi neden anestezili çekiliyor

Neden 2 kez ilaç bastıkı onu anlamadım

Madem tüpler açıktı
Hem tüpler açık dedi hemde bi tüpte çok hafif zorlandık dedi🙄
Demek ki yapışıklık vardı biraz 🤷🏼‍♀️ keşke sorsaydınız detaylı

Çekildikten Bir ay sonra kendiliğinden ikizlere hamile kaldım😄 Ve ondan öncesinde iki düştüğüm vardı. Rahim filmim vs hiç bi sorun yoktu bizde. Çok şükür rabbime darısı başınıza Allah hayırlı evlat nasip etsin sizede🙏
Amin çok teşekkür ederim sizde sağlıkla büyütün ikizlerinizi inşallah 🙂

Demek ki yapışıklık vardı biraz 🤷🏼‍♀️ keşke sorsaydınız detaylı
Yapışıklık olabılır evet
O an anesteziliydim, kafam yerınde değildi soramadım
Şimdi celal bayrak hocaya görüntüleri attım
Normal dedi o da
Watsaptan atınca yorumluyor

Yapışıklık olabılır evet
O an anesteziliydim, kafam yerınde değildi soramadım
Şimdi celal bayrak hocaya görüntüleri attım
Normal dedi o da
Watsaptan atınca yorumluyor
Siz nasıl oldunuz peki daha iyi misiniz

Merhaba dert ortaklarım ben bu cumartesi rahim filmi cekilecegim özel bir hastanede fakat sadece anestezili çekim yapıldığını ve 2700 tl ücreti olduğu söylendi bi gün önce gidip kan vericem sanirim anestezi doktoruna benim anlamadığım neden isteyene anestezi verilmeden çekilmiyor bilen var mıdır bide korkulacak bisey değil demi bu uygulama yaşayanlardan tecrübeler duymak isterim :)

Ben anestezi falan almadım gerek de yok

Korkulacak bir şey değil

Ben anestezi alarak çektirdim. İyi ki de öyle olmuş, çünkü çok darmış kanamam çok fazla oldu 1 gün hastanede yatmak zorunda kaldım. Bir 10 gün daha kanamam olmuştu. Rahimin durumuna göre değişiyor.

Öyle kafasına göre vermiyor maalesef doktor interfiliteye gidiyorsunuz durumu anlattıktan sonra doktor uygun görürse veriyor, sıkıntı şu ki devlet hastanesinde sıra bulmak çok zor her ay 10 kadına yapabiliyormuşlar en azından Sakarya devlet hastanesi böyle bende mecbur özelde yaptırdım
aynı durumu bende yaşadım sıra yok bi daha ki ay gel dediler. Gelecek ay da sıra gelip gelmeyeceği belli değil. Özelde olmaya karar verdim. Siz hangi hastane de hangi doktora gittiniz

X