RAHİM FİLMİ SONRASI GEBE KALANLAR? HSG SONRASI GEBELİK

HSG SONRASI GEBE KALDINIZ MI?

• Ankete Katılan
    22
Hsg çektikten kaç gün sonra ilişki oldu acaba benin 4 günüm kanamam var halen acaba ne zmn ilişki olması lazım
Benim kanamam olmamıştı bir iki gün hafif leke olmuştu benim doktorum 5 gün yasakladı 5 günden sonra üstüste ilişki olmuştu

Ben dün çektirdim anestezi almama rağmen baya ağrılı ve zor. Sizi korkutmak istemem ama kanama falan çok oluyor
Evet bu gün 4 gün olmasına rağmen halen kanamam var sizin kanamanız kaç gün sürdü acaba ve ne zman ilişki oldu sizde ben ne zman ilikli olur bilmiyorum
Benim kanamam olmamıştı bir iki gün hafif leke olmuştu benim doktorum 5 gün yasakladı 5 günden sonra üstüste ilişki oldu ge

Ben dün çektirdim anestezi almama rağmen baya ağrılı ve zor. Sizi korkutmak istemem ama kanama falan çok oluyor
Evet bu gün 4 gün olmasına rağmen halen kanamam var sizin kanamanız kaç gün sürdü acaba ve ne zman ilişki oldu sizde ben ne zman ilikli olur bilmiyorum
Benim kanamam olmamıştı bir iki gün hafif leke olmuştu benim doktorum 5 gün yasakladı 5 günden sonra üstüste ilişki oldu

Gebelik oldu mu peki yoksa daha yeni mi

Abartmayın arkadaşlar ya ben çevremde böyle birinin beni korkutması yüzünden çekilemedim doktorum ikna etti sağolsun hiç kafamda kurduğum gibi değildi ve bence anestezili yaptırın bende öyle yaptırdım çekilmem ve kendime gelmem Max 15 dk

Abartmayın arkadaşlar ya ben çevremde böyle birinin beni korkutması yüzünden çekilemedim doktorum ikna etti sağolsun hiç kafamda kurduğum gibi değildi ve bence anestezili yaptırın bende öyle yaptırdım çekilmem ve kendime gelmem Max 15 dk
Canım ben de iki kere çekildim korkutmaya gerek yok evet ama tüpleri tıkalı veya dar olanlarda kolay geçmiyor çekim. Dayanılmadığında müdahale edilebilir gerçi paniklemeye gerek yok

X