RAHİM FİLMİ SONRASI GEBE KALANLAR? HSG SONRASI GEBELİK

HSG SONRASI GEBE KALDINIZ MI?

• Ankete Katılan
    22
Ben haftaya çektireceğim fakat çok korkuyorum. Siz çektirdiniz mi çok ağrılı mıydı?
Ben bugün çektirdim çok kasıldım çok hissettim sıvıyı doktorda şaşırdı normalde hissedilmez dedi ama regl dönemin ağrılımı dedi evet dediğimde ondan olabileceğini söyledi ağrı ilk başta olmadı ama şuanda regl ağrısı gibi sancım var normalmiş oda

Teşekkür ederim randevuları nasıl acaba uzun mu sürüyor vermeleri ve hangi doktor du son gittiğiniz sormamda sakınca yoksa
Kadıköy sonomedde kadın ve erkek doktor var tercihine göre giriyor ben kadını seçtim zaten cihaz çekimi yapıyor. Tıkanıklık varsa hafif düzey o an açıyorlar ücretsiz. Çekimi de 5 dk sonra veriyorlar elinize 🩷

Kadıköy sonomedde kadın ve erkek doktor var tercihine göre giriyor ben kadını seçtim zaten cihaz çekimi yapıyor. Tıkanıklık varsa hafif düzey o an açıyorlar ücretsiz. Çekimi de 5 dk sonra veriyorlar elinize 🩷

Harika teşekkür ederim 🙏🏼

Ben haftaya çektireceğim fakat çok korkuyorum. Siz çektirdiniz mi çok ağrılı mıydı?
Merhaba ben dün çektirdim hsg yi o kadar çok korkuyordum ki anestezi almayı düşünüp kaç hastaneyi aradım ama fiyat biraz pahalı geldi bütçemize uymadı devlet hastanesinde çektirdim 5 dakika sürdü sancı oldu sadece canım aşırı tatlı ben dayandım bunun için anestezi almaya gerek yok bence korkma kendini rahat bırak

Merhaba ben dün çektirdim hsg yi o kadar çok korkuyordum ki anestezi almayı düşünüp kaç hastaneyi aradım ama fiyat biraz pahalı geldi bütçemize uymadı devlet hastanesinde çektirdim 5 dakika sürdü sancı oldu sadece canım aşırı tatlı ben dayandım bunun için anestezi almaya gerek yok bence korkma kendini rahat bırak
Ben korkup anestezili yaptırdım bugün. Şimdi de biraz kanamam var ama normalmiş.

Normal canım, ayağını üşütme bu ay çok güzel değerlendirin hsg sonrası şans artıyor Tabii Allah verecekse sebep hepsi 🩷 sağlıkla nasip olsun
Bu ay korunmamız gerekiyormuş. Klomen sonrası kist oluşmuş. Kist tedavisi dolayısıyla bu ay denemelere devam edemeyeceğiz yani 😔. Teşekkür ederim. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

X