Rahim filmi

bir kez dış gebelik geçirdim tekrar olmasını önlemek içim çektirmek istiyorum filmi. Nasıl oluyor anlatır mısınız ağrılı mi :)
Çok ağrılı değil regl ağrısı şiddetini bilmiyorum ama en şiddetli an birkaç saniye sürdü bende gerisi regl ağrısı gibiydi dayanılmayacak bir şey yok yani

bir kez dış gebelik geçirdim tekrar olmasını önlemek içim çektirmek istiyorum filmi. Nasıl oluyor anlatır mısınız ağrılı mi :)
Ben ilk olarak normal anestezi olmadan çektirmek istedim acıya dayanırım dedim 3bin verdim çekime girdim rahim ağzım çok darmis aletler geçmedi doktor öyle dedi çok zorladı olmadı çok canım yandı doğum yaptım sanki sonra infertilite doktorum İzmit'te Konrad görüntüleme merkezi varmış orda bı doktora yonlendrdi orda kıl kadar aletlerle cekileck dedi salı günü gittik ama yinede anestezili istedim 10 dakika sürmüş uyanmam faln yarım saat sürdü bu doktor da darlık falan yok tüpler açık sadece yara var ufak bı onafa ilaç verdi hallolur oda dedi ordan çıktım geldim İzmit'te de anestezili 2.5 verdim

X