Rahim filmi

mirayy7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
3
0
24
kızlar haftaya rahim filmi çektiricem fakat anestezisiz çok ağrı sancı oluyor mu zor mu çok korkuyorum bilgilendirirseniz sevinirim :)

kızlar haftaya rahim filmi çektiricem fakat anestezisiz çok ağrı sancı oluyor mu zor mu çok korkuyorum bilgilendirirseniz sevinirim :)
Hayır korkulacak birşey yok hiç korkmayın . Vajinal ultrason gibiydi 2 3 dakikada bitiyo hemen zaten .

Merhaba ben de 4 gun sonra üni hastanesinde cektirecegim. Adetimin 11.gunune denk geliyor siz kaçıncı gun cektirdiniz? Sira veren gorevli 9-10-11 gunlerde cekiyoruz dedi ama bir cok kaynakta en gec 10 diyor

Ben anestezili çekindim hiçbirşey hissetmedim doğal olarak ama ablam aynı gün anestezi olmadan çektirdi baya zorlandı.
Tabi her bünye aynı değil ama durumunuz varsa bence anestezili çekinin.

10 gün önce çektirdim 3 defa sıvı vermelerine rağmen dayanılmayacak bir ağrı hissetmedim acı eşiğiniz yüksekse adet sancısına dayanabiliyorsanız hiç korkmayın birkaç saat arada sancı giriyor sadece o kadar 😌

Merhaba ben de 4 gun sonra üni hastanesinde cektirecegim. Adetimin 11.gunune denk geliyor siz kaçıncı gun cektirdiniz? Sira veren gorevli 9-10-11 gunlerde cekiyoruz dedi ama bir cok kaynakta en gec 10 diyor
Gebelik durumunda sakıncalı olduğu için yumurtlama gerçekleşmeden önce çektirmek gerekiyor o yüzden adet sonrasındaki 5 gün içerisinde çektirmeyi öneriyolar içiniz rahat etmiyorsa çektirmeden önce yumurtlama durumunuza baktırabilirsiniz 😌

X