Rahim filmi

hmart27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2014
43
21
37
Arkadaşlar gaziantepde en güvenilir uygun anestezili rahim.filmi nerde çekilir rahim filmi cektirenler biraz bilgi verir misiniz aciyor mu

Cok kolay cnm anestezi alacaksan uyuyosun zaten hic bisey hissetmiyosun.com az anestezi veriyolar zaten hic korkma ben cektirdim hatta laproskopi bile oldum gecmis olsun

Herkeste farklı etkiler oluşturuyor, bende en ufak bir sızlama dahi olmadı. Benden önce Ablam yaptırdığında hafif adet sancısı gibi demişti. Bizimkiler anestezisizdi bu arada, zaten çok kısa süren birşey.

Cok kolay cnm anestezi alacaksan uyuyosun zaten hic bisey hissetmiyosun.com az anestezi veriyolar zaten hic korkma ben cektirdim hatta laproskopi bile oldum gecmis olsun
Çok tsk ederim cnm antep de uc hast ile gorustum 500 dediler fiyatlar çok ucuk bakalım hayrlisi ınş cnm

Çok tsk ederim cnm antep de uc hast ile gorustum 500 dediler fiyatlar çok ucuk bakalım hayrlisi ınş cnm
Rahim filminden bu kadar korkmayın anasteziye gerek bile Yok 5 dakikalık işlem ben İstanbul'da çektirdim 550 lira verdim

Herkeste farklı etkiler oluşturuyor, bende en ufak bir sızlama dahi olmadı. Benden önce Ablam yaptırdığında hafif adet sancısı gibi demişti. Bizimkiler anestezisizdi bu arada, zaten çok kısa süren birşey.
Ya unv hast de anestezisiz yapilio fakat ben korkuom tedirgin oluom yoksa 5yıl önce normal dogum yaptım onunla kiyaslayincaa bu durum küçük bisii gbi duruoo bakalım ınş cesaret edebilirim filmden sonra yanma ve oldu bu eve gidince sancı oldu mu

Hic anesteziye gerek yok hafif bir adet sancisi gibi oluyor ilaci verirlerken o kadar ben adanada cektirdim başkent hastanesinde 70 lira vermistim özel hastanelerde cok pahali malesef ben hep fiyat aldigimda 600-700 demislerdi.

Bede anestezili çektrmiştim.Hafif bi adet sancısı tadında 2 üç gün ağrı ve bir iki gün kanamam olmuştu 750 tl

Ya unv hast de anestezisiz yapilio fakat ben korkuom tedirgin oluom yoksa 5yıl önce normal dogum yaptım onunla kiyaslayincaa bu durum küçük bisii gbi duruoo bakalım ınş cesaret edebilirim filmden sonra yanma ve oldu bu eve gidince sancı oldu mu
Hayır kesinlikle ne çekilirken, ne sonrasında ağrı sızı hissetmedim, hatta çıkışta foruma alışverişe gittim, kanama olabilir dediler o da olmadı. Doğumla falan kesinlikle kıyaslanamaz, uzaktan yakından alakası yok, bu kadar germe kendini.

Hic anesteziye gerek yok hafif bir adet sancisi gibi oluyor ilaci verirlerken o kadar ben adanada cektirdim başkent hastanesinde 70 lira vermistim özel hastanelerde cok pahali malesef ben hep fiyat aldigimda 600-700 demislerdi.
Haklisinizzz cnm 70 tl yaptırdığınız devlet hast mi burda da unv de yapilio randevu alarak gttiniz değil mi bi de ne zaman film çekilmeli adetin kaçıncı günü

Hayır kesinlikle ne çekilirken, ne sonrasında ağrı sızı hissetmedim, hatta çıkışta foruma alışverişe gittim, kanama olabilir dediler o da olmadı. Doğumla falan kesinlikle kıyaslanamaz, uzaktan yakından alakası yok, bu kadar germe kendini.
Ay cnm ya yeminlenn rahatlattin beni tatlım çok tskk ederim

Valla kişiye göre degisir.evet 5 dakikalik bi islem,anesteziye gerek yok bence de .ama ben cok acı çekmiştim. Cok sanciliydi.filmim normaldi. Suan tekrar cekinmem gerekiyor ama korkuyorum şahsen. Birdaha cektirirsem anestezili cektiririm

Ben anestezisiz çektirdim.Çalışıyordum öğle arasında gittim.Çekildi ve öğle yemeğimi yiyip işe döndüm.Hiççççbişey hissetmedim 3.ayınada hamile kaldım :) Darısı başınıza.Bu arada anestezili fiyatı yüksek diye biliyorum.

Haklisinizzz cnm 70 tl yaptırdığınız devlet hast mi burda da unv de yapilio randevu alarak gttiniz değil mi bi de ne zaman film çekilmeli adetin kaçıncı günü
Benimki baskent universitesi hastanesiydi ama univ. Hastaneleri gibi degil ozel hastane gibi tup bebek merkezleri filan var gidince gerilmedim yani. Randevu aldim adetin 10.gunune verdiler gunu gittim muayene oldum doktor istedi filmi ben baska sehirden gittigim icin ayni gune hemrn aldim rahim filminide cekildim o gun kurtuldum ama korktugum kadar olmadi birde ceken doktor hemsire cok ilgiliydi korktugumu anladilar beni cok rahatlattilar. Yumurtlama olmadan hemen cekilmek gerek adet bitimine randevu verirler zaten .

Ben anestezisiz çektirdim.Çalışıyordum öğle arasında gittim.Çekildi ve öğle yemeğimi yiyip işe döndüm.Hiççççbişey hissetmedim 3.ayınada hamile kaldım :) Darısı başınıza.Bu arada anestezili fiyatı yüksek diye biliyorum.
Aynen öyle çok pahalı ınş bende sizin gibi cesaretli olurum bi de tek bu gttinizz

Aynen öyle çok pahalı ınş bende sizin gibi cesaretli olurum bi de tek bu gttinizz
Arkadaşım 5 dk bile ya sürüyor ya surmuyor bu kadar para vermeye degmez ki sen normal dogum yapma cesaretini gösteren bir kadınsın.Cümlenin sonunu anlayamadım o yuzden cevaplayamadım :)Tek bu gttinizz derken bir kere mi film çekildi demek istiyorsan evet bir kere film çekildi sonuç temiz çıktı yapışıklık falan yoktu.Filmden sonra 2 ay adet oldum sonra hamile kaldım çok şukur.

X