Aşılama Rahim içindeki miyomunu aldıranlar ve sonra aşılama yaptıranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

maviperi77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
4
1
46
Arkadaşlar Merhaba,
Benim rahim içinde 14 mm ölçüsünde bir miyomum var. 3 defa aşılama yapıldı ama olumlu sonuç alamadık. Şimdi başka bir doktora gittim. Aşılama yapalım ama önce miyomu alalım dedi. Aranızda rahim içi miyom ameliyatı olan, sonrasında aşılama yaptıran var mı acaba?

2-2,5 sene önce ameliyatım oldu. Rahimden çoklu miyom ve bir de polip alındı. aşılamam ise kasımda yapıldı. Senin durumunla tam benzemiyor ama bana da önce ameliyat sonra bebek düşünebilirsin denmişti.

Arkadaşlar Merhaba,
Benim rahim içinde 14 mm ölçüsünde bir miyomum var. 3 defa aşılama yapıldı ama olumlu sonuç alamadık. Şimdi başka bir doktora gittim. Aşılama yapalım ama önce miyomu alalım dedi. Aranızda rahim içi miyom ameliyatı olan, sonrasında aşılama yaptıran var mı acaba?
Durumum tamamen benzemiyor fakat rahim içerisinde polip vardı. Doktor herhangi bir aşılama veya tüp bebek tedavisine başlamadan önce alınması gerektigini söyledi. Histereskopi oldum geçen ay aldırdım.

benimde 2 ve 1.3 boyutlarında miyomlarım var. şimdilik rahime doğru büyümüyormuş ama 10 aydr hamile kalamadım. hem ilaçsız kalmadım hem klomen ve femara kullandım yine kalamadım..şimdi aşılamaya yönlendirildim..
sizce önce aldırıp sonra mı olsam aşılama.. yoksa doktorlar engel olmayacağını söylüyorlar şimdilik hamileliğe birkez bi aşılama denemeli mi ?

Arkadaşlar Merhaba,
Benimde 7 cmlik birde 5cmlik miyomum vardı bi aşılama bi tüp denedik olmadı ameliyat oldum meğer tüplere baskı yapıyormuş ve tüplerim zarar görmüştü iki tüpümde alındı.tabi miyomlar herkeste böyle etki etmiştir diye bişey yok Şimdi tüp bebekle hamileyim çok şükür.4. Denememde. Rabbim isteyen herkese nasip etsin İnşâAllah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

benimde 2 ve 1.3 boyutlarında miyomlarım var. şimdilik rahime doğru büyümüyormuş ama 10 aydr hamile kalamadım. hem ilaçsız kalmadım hem klomen ve femara kullandım yine kalamadım..şimdi aşılamaya yönlendirildim..
sizce önce aldırıp sonra mı olsam aşılama.. yoksa doktorlar engel olmayacağını söylüyorlar şimdilik hamileliğe birkez bi aşılama denemeli mi ?
Bence başka doktorlara da gidip tavsiye almalısınız.

X