Rahim Kalınlaşması Erken Gebelik?

nadircicek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2021
22
0
22
Selamün Aleyküm🌸
Reglim geciktiği için hastaneye gittim doktorum rahim duvarların kalınlaşmış erken gebelik olabilir gecikmiş regl de olabilir dedi kan tahlili istedi salı günü belli olacak inşAllah. Şimdi de akıntım var kasıklarım ağrıyor ve göğüslerim acıyor regl olacağım diye korkuyorum, var mı sizde de duvar kalınlaşıp hamile çıkanlar?

Öncelikle aleykümselam 🌸 bende gebeliğimi 4.haftada öğrendim henüz beta hcg çok yüksek olmadığı için kese gözükmedi fakat doktor ultrasonla baktığında rahimde kalınlaşma var vücudun gebeliğe hazırlanıyor dedi 🥰 aynı belirtilere ek olarak halsizlik, çok su içme, sık idrara çıkma gibi belirtiler de oluştu benim

Öncelikle aleykümselam 🌸 bende gebeliğimi 4.haftada öğrendim henüz beta hcg çok yüksek olmadığı için kese gözükmedi fakat doktor ultrasonla baktığında rahimde kalınlaşma var vücudun gebeliğe hazırlanıyor dedi 🥰 aynı belirtilere ek olarak halsizlik, çok su içme, sık idrara çıkma gibi belirtiler de oluştu benim
oyy kurban olsunlar🙈 bende de halsizlik var belim çok ağrıyor fakat bile isteye olmadı biz geri çekilme yöntemi ile korunuyorduk ondan pek umudum yok aslında gecikti diye düşünüyorum da bilemedim Allah’ımın işi 😍🥺

X