Rahim kalınlığını mutlaka vajinal usg ile ölçtürün

Atk85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
150
88
Arkadaşlar yasadıklarımı yazayım ki sizinde aklınızda bulunsun.Klomen çatlatma iğnesi kullandım buay.Adet günümde ilk iki gün çok az kanamam oldu.gebelik testi defalarca yaptım negatif çıktı..Bu ay olmazsa aşılama yapacaktı doktorum.Planlamak için gittiğimde anlattım oda bana karından usg yaptı.Hayır sen adet olmamıssın rahım duvarın çok kalın 15 mm dedi.Bak yumurtan çatlamıs içi dolu atılmamıs duruyo dedi.Nasıl olur azda olsa iki gün kanamam oldu dedim.yok yok dedi sen gebe olabilirsin hemen kan ver dedi.Hocam dedim negatif çıkınca üzülüyorum eminmisiniz dedim evet evet hamilelikte kalın olur dedi senşn o kanaman yerleşme kanaması dedi.Gittim kan verdim ve bu kulüpte dakikalarca nerdeyse on yıl öncesine kaar yaşananları oludum iyice heveslendim. ve sonucum çıktı negatif .Doktora gittim dur dedi bu seferde vajinal usg yapayım dedi baktı aa rahim inceymiş 4mm miş karından bakınca kalın göstermiş dedi.E yumurta dedim oda kistmiş meğer ondan büyükmüş dedi .Kızlar hekim seçimini iyi yapın bana 4ay klomen çatlatma iğnesi yaptırdı muhtemelen çok yumurtam gelişti.Ve çatlamayanlarda kistleşti.Ve ben o kadar çok heveslendim ağladımki.Siz dikkat edin hocam vajinal usg bakın diye ısrar edin.

X