Rahimde çok yumurta görünüpte amh nasıl düşük çıkar 🧐☹️

Aynı durumu yaşadım cnm ,evlendikten bir sene sonra kadın doğuma gittim herşey çok güzel görünüyodu yumurtalar gayet iyi gözüküyodu sayısı da ıyiydi fsh değerine bakıldı 9 çıkmıştı. Amh değeri istemedi hiç doktorum ben de bu işlerde yeni olduğum için bilmiyordum amh in ne olduğunu . 3 defa aşılama yapıldı o özel hastanede tutmadı doğal olarak .sonrasında tüpbebek merkezine gidince öğrendim ki amh 0.4

Yaşın kaç canım. Şimdi var mı çocuğun

Ve canım kaç gün temiz kalıp adet görüyorsun

Ve canım kaç gün temiz kalıp adet görüyorsun
Şimdi 29 yasimdayim , 4 defa tüp bebek denedik onlarda olumsuz sonuçlandı . Ben çok fazla stres yaptım bide bu durumu onun da etkisi vardır muhakkak. 28 günde bir düzenli adet görüyorum. 4 tüp bebeğin arkasından bu yaz kendiligimden hamile kalmistim ama bebeğim gelişmedi kürtaj oldum

Ya benim anlamadığım sen ayda bir normal olarak adet görüyormuşsun. Ben hadi ayda 2 defa adet görüyorum amh düşük senin neden düşükmüş adetlerin düzenli doktor bunun için bişey dedi mi. ? Doktor bana vücudun çok hassas birde benim yoğun bir çalışma tempom oldu hep liseden sonra master yaptım üniversiteye atandım dersler öğrenciler falan hep stress o yüzden erken adet görüyormuşum etkileniyormuş vücudum hemen. Ama senin gayet normal neden bu kadar düşük anlayamadım. Üzüldüm vallahi Rabbim tez zamanda bebek nasip etsin

Bende anlamadim o yüzden 3 4 sene sebepsiz infertilite deyip vakit ve para kaybettik orda burda. Amh düşüklüğü sebebim de çok stresli olmam zaten heralde çünkü başka hiç bir sebeplerin arasına giremiyorum. Bende öğretmenin ve tempom çok yoğundu benimde okul kurs özel ders derken kendime bile vakit ayiramiyorum

Ya yok sende bir sıkıntı olsaydı adetlerinden belli olurdu maşallah saat gibiymiş hele ben sınav haftaları bir hafta adet görür bir hafta görmezdim o derece olurdum ama senin neden düşük anlam veremedim. Rabbim tez zamanda nasip etsin

O belli olmaz bazen test yapılıyor ama sisteme geç giriliyor öyle bişey de olabilir. Bir de amh fsh bu değerler biraz oynayabilir ne zaman yaptırdığınıza göre şu an eğer adetliyken kan verdiyseniz önümüzdeki ay adetinizi bekleseniz daha accurate bi sonuç alırsınız.

Adetin 3. günü kan vericem inşallah. Zaten amh ya her zaman bakılıyormuş

Canım bende 25 yaşındayım bana da herşey normal herşey çok güzel dediler hep ta ki amha bakılana kadar 0.862 çıktı benimde ama aynı şekilde benimde yumurtalarım çok fazla çıktı bu bir mucize dediler bu değere göre bence çok da takılma ve kafanı bunlarla yorma benim baya psikolojim bozulmuştu ama sonra şöyle düşündüm herşey Allahtan umut kesilmez o yüzden rahat ol şakın strese girme sana bişeu öneriyim çoğu insanın amhı yükselmis c life macunu var instagram da ona bi bak istersen, bi de saraçoğlunu kesinlikle dinle ben onu dinledikten sonra da biraz kendime geldim ama herşey Allahtan bunu şakın unutma çiçek bile açacağı zamanı bekliyor

Haklısın canım üzülünce yükselmiyor amh ama insanın elinde değil işte. Saraçoğluna yazdım 4 kür önerdi sırayla yapacağım şimdi ilkin 15 gün soğan kürü sonra 21 gün testere dişli Aslan pençesi sonra 21 gün Aslan parçası Civanperçemi sarı kantaron karışıma bir çay var onu içeceğim daha sonra hayıt tohumu kürü var onu yapacağım daha sonra da incir havuç kürü yapacağım bakalım artık ben bekarım vaktim var yani. Sen evli misin Fsh kaç

O zaman hepsini aynı anda çözmezler bence. Ve bence korur kalitesini embriyo bile dondurulabiliyosa.
merve sen bu konularda bilgi sahibi gibisin baya seni buldum sorayım hemen , benim de 3. gün testlerim pco görüntülerim var iki overde de. aslında amh istedim doktor gerek yok dedi. sence üzerine düşüp yaptırayım mı ? iki yıldır olmuyor

Eklentiler

• 1EE50AFC-4112-4CAB-8E34-CA5361DCC1E1.jpeg
    125,9 KB · Görüntüleme: 48
Sizin şuan tüp bebek mi

Pco görünümünde amh yüksek olur endişelenmeyin.

İnci kolye gibi dizilim pcoyu isaret ediyor. Benimde hormonlarım normal çıkıyordu ama pco yumurtalarim vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…