Rahimde polip ameliyatı

yesim_jade

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2021
11
5
40
Selam arkadaşlar
Haftaya polip ameliyatı olacagım cocuga engelmıs
Bızde cocuk ıstedıgımız ıcın bu amelıyatı olmam gerekmıs ama cok korkuyorum amelıyattan deıl aslında cunku 10 dakıkalık bıseymıs
Narkozdan korkuyorum size sacma gelebılır ama olanlar varsa biraz tecrubelerini aktarabılırmı ?
ben hıc amelıyat olmadıgım ıcın tedirgınım uykularım fılan kaçtı o derece
:KK43:((( En azından bana biraz teselli olur

Selam arkadaşlar
Bızde cocuk ıstedıgımız ıcın bu amelıyatı olmam gerekmıs ama cok korkuyorum amelıyattan deıl aslında cunku 10 dakıkalık bıseymıs
Narkozdan korkuyorum size sacma gelebılır ama olanlar varsa biraz tecrubelerini aktarabılırmı ?
merhaba öncelikle geçmiş olsun, polibiniz nasıl tespit edildi?

Bende de narkoz korkusu vardi. Ilk kez narkoz alacak herkeste oluyordur muhtemelen ☺️ Anestezi bizim kisisel durumumuz degerlendirilerek, hesaplanarak veriliyor. Operasyon boyunca da Surekli de kontrol ediyorlar. Zaten kisa bir operasyonmus cok fazla da vermezler muhtemelen. Hemen ayilirsiniz. Uyaninca bu muymus dersiniz, korkmayin 🙏🏼 Narkozu almak degil de, alan tanidigimizi ameliyat disinda beklemek daha zor.

Ben oldum çok basit hiç bayılmamış gibi ayıldım çok hafif narkoz veriyorlar eşim de zaten 15 dk sürmedi gidip gelmen dedi odaya korkulacak bir şey yok canım

Kesinlikle hiç korkmayın kısa bir operasyon olduğu için narkozuda az miktarda veriyorlar hiçbirşey anlamıyorsun

Selam arkadaşlar
Bn 1 kez narkoz aldım 6 saatlik falan ama hiç arastirmadigimdan yada dr.a güvenliğinden aklıma bile gelmezdi. Benim sevincim hiçbirşey hissetmeden ameliyat olacak olmamdi. Umarım sağlıkla ameliyatı iz gerçekleşir. Güveniyorsan korkma bence.

Selam arkadaşlar
Ben 2 ay önce hiç narkoz almadan oldum. Daha önce burnumdan operasyon geçirdim. Narkozdan hiç korkmayın. Zaten işlem çok kısa

Bende de narkoz korkusu vardi. Ilk kez narkoz alacak herkeste oluyordur muhtemelen ☺️ Anestezi bizim kisisel durumumuz degerlendirilerek, hesaplanarak veriliyor. Operasyon boyunca da Surekli de kontrol ediyorlar. Zaten kisa bir operasyonmus cok fazla da vermezler muhtemelen. Hemen ayilirsiniz. Uyaninca bu muymus dersiniz, korkmayin 🙏🏼 Narkozu almak degil de, alan tanidigimizi ameliyat disinda beklemek daha zor.
Bi nebze de olsa rahatladım evet uykuda uyur gibi dedı doktor, on dakikaymıs veya 15 dedi. cok tesekkur ederım

Bn 1 kez narkoz aldım 6 saatlik falan ama hiç arastirmadigimdan yada dr.a güvenliğinden aklıma bile gelmezdi. Benim sevincim hiçbirşey hissetmeden ameliyat olacak olmamdi. Umarım sağlıkla ameliyatı iz gerçekleşir. Güveniyorsan korkma bence.
Sızede cok gecmıs olsun 6 saat bayagı cokmus benım 10 veya 15 dakıkaymıs.. ama evet ilk defa alacagım ıcın endıselıyım ama olmakta zorundayım. Evet doktorumuz akrabamız yapacak guvenıorum ama once Allaha sonra doktora.. Tekrar tesekkur ederımm güzel dileklerınız ıcın 🙏🏻

Selam arkadaşlar
Merhaba ben polip ve perde amelıyatı olalı bir hafta oldu. Benm perde oldugu ıcın 45dakıka falan sürmüş. Amelayttan vıkınca cok agrlarm oldu ama agrı kesıcı yaptktan sonra gectı. Korkmayın.

Merhaba ben polip ve perde amelıyatı olalı bir hafta oldu. Benm perde oldugu ıcın 45dakıka falan sürmüş. Amelayttan vıkınca cok agrlarm oldu ama agrı kesıcı yaptktan sonra gectı. Korkmayın.
Bende 27 ocakta oldum ameliyati adet gecikmesi oldu acaba normal mi bide hamile kadına biliyor mu acaba olduğumuz ay

benm bır hafta oldu amelyat olalı kanamalrm üç gün içinde keslmstı. Bugn yıne basldı biraz gelmeye adet agrsı gbı. Doktorum bana 6ay içinde kalablrsn dedı ama nasıl olur bilemiyorum tabi...

Ben oldum çok basit hiç bayılmamış gibi ayıldım çok hafif narkoz veriyorlar eşim de zaten 15 dk sürmedi gidip gelmen dedi odaya korkulacak bir şey yok canım
Yaaa doktorda öle dedi ama ben inanmadım sonucta yaşayanlar daha iyi bilir :) cok tesekkur ederımmm

merhabalar, Kürtaj sonrası parça kaldığı için histeroskopi ile polip ameliyatı oldum. Adetim ve adet zamanım çok güzeldi sadece yapışıklık olmasın diye hormon ilaç tedavisine başladım , ameliyet esnasında da özel jel kondu. Yanlız yapışıklık olmasından korkuyorum. Ptesi kontrolüm var ama adet bitiminin 2. günü kontrole gittiğimde rahim kalınlaşması yoktu ki adet bitimi olduğundan normal sanırım ama acaba histeroskopi sonrası yapışıklık ihtimalini bilen var mıdır? teşekkürler

X