Jinekoloji Rahimde polip ve korkularım

Unuttum kaç cm olduğunu myom alınmadı onu sezeryanla alırız demsiti.. ocakta doğum yaptım 3tane myom alındı.
Polip alındi kürtajla ağrı olmadı çünkü narkoz verildi, sonrasında az kanama oldu, 1 hafta ilişki yasak demsiti ben covid aşısı olduğum için o ara 1 adet geçmesini bekledim sonra hemen hamile kaldım ama ama kalbî durdu, kürtaj oldum . 6 ay SONRA hamile kaldım. Öncesinde 2 seneye yakındır korunmadiğmz halde olmuyordu. Bazen gebeliğe engel olabiliyor dedi
2 senedir bende gebe kalmaya çalışıyorum. İlk aşılama başarısız oldu . Pazartesi olup için gideceğim. Umarım hemen alınır da hamile kalmak için önümde engel de kalmaz

Canim polipin histeroskopi ile alinacak olabilir doktorunun önerisi ile.

Benim devlet hastanesinde oldu operasyonum. Bizimki sebepsiz infertilite canım. 7 yıllık evlilkte 1 kez kendiliginden gebe kaldim o da polip operasyonu sonrasinda. Agri olmadı ama benim agri esigim yüksek. Tam neresinde oldugunu inan suan hatirlayamadim. Hsg raporunda polip göründü ama o kadar doktora muaneye oldum hicbiri ultrasonda gorememisti polipi. Devlet hastanesindeki bir doktor eğer hsg de gorunduyse muhakkak ki vardır ve tüp bebek düşünüyorsan mutlaka aldirman gerekiyor demişti polipi. Ben de o doktara güvenip aldirmistim.
merhaba hangi devlet hastanesinde yaptırdınız acaba ? bir de çok beklediniz mi sıra için

X