rainbow hakkındaki görüşleriniz???

boomba58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
290
1
33
kızlar rainbow lensleri hakkında bilgi verir misiniz biraz??? bir de satılırken tek tek mi satılıyor fiyatları da mı öyle acaba?? mesela sağ göz için ayrı sol göz için ayrı lens mi alıyoruz?? yoksa çift mi satılıyor?? kullananlarınız var mı???:uhm:

ben 4 yıldır lens kullanıyorum renkli ama freshlook kullanıyorum gecen ay yeniledim lensimi kampanya vardı bir alana bir bedeva 80 tl aldım iki kutu lensi, lens bir kutu olur içinde 2 tane vardır,

tek tek satılıyordu hatırladığım kadarıyla..fiyatı da 140 civarındaydı yıllık..ve baya rahattı :KK66:

Arkadaşlar selam. Ben bugün aranıza katıldım. Lens çapı farklı olurmu acaba? green gray lens aldım 1-2 ay önce. Dr. muayenesinden sonra tabiki. Dr. yardımcısına 8.30 çap tarzında birşey söyledi. Fakat bayan bana 8.60 ölçüsünde olanı vermiş. Bahsi geçen gözbebeğimin çapı diye düşünüyorum. Gözbebeğim küçük, lensi taktığımda büyük ve yapay durduğunu düşünüyorum. Lens farklı çaplarda olabilir mi? Oluyorsa hangi markada var ve hangi marka gözde daha doğal duruyor? Gözlerim koyu kahve, hareli mi daha uygundur? Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler :)

X