Ramazan Ayı Kadir gecesi Hatimleri ..🤲🌹

Okudum, Rabbim kabul etsin

Kızlar ikiniz kkaldınız ikinizin de okuyacağınızı biliyorum ve eminim rabbim kabul etsin inşallah niyetinizi dileğinizi ve bir daha etikette yapmayın artık bu son ALLAH razı olsun sizlerden ❤❤❤

Cemoos

Lna16

aktif lora carsamba günü siteye giriş yapmış bu kadar bildirime etikete cevap vermedi ...sadece iki kelime yazabilirdi ramazan boyunca dualar okundu hatimler yapıldı ne bileyim.. diğer dua gruplarinda olan bir arkadaş grup düzenini kuralını bilen biri yeni biri değil
sadece pare okudum okuyamadım şöyle oldu yada durumu nedir bir şey demesini bekledim ama yapmadı..

Neyse diyorum ama bu neyse de çok şey var dolu dolu...

Parecim şimdi abdest aldım okuyorum canım kusura bakma ancak müsait oldum.sen okundu olarak işaretle beni canım

Müsait olunca okuyacağım părem

Hayirli akşamlar istenmeyen sebeplerden dolayı bildirim yapamadim sıkıntılı zamanlar geçirdim ve telefonumun olmadığını söylemistim zaten.
Hepinizden özür diliyorum hakkınızı helal edin fakat hepinizin duasını tamamladım eksiğim yok zamanında ve vaktinde.
Aşırı bildirim oluyordu ve benim elimdeki telefon alma surem bakmama yetmedi. Kusura bakmayın tekrar

Kızlar Ramazan ayı hatim grubuna burdan devam edeceğiz o yüzden buraya yazalım diğer grupta karışıklık olmasin Teşekkürler listeyi yaptım bi bakın kontrol edin canlar yanlışlık olmasin ❤❤

2023 Ramazan ayı 1. Hatim grubu

1.cüz Freddy ️2 kez okuyacak

2.cüz marmeladova ️2 kez okuyacak

3.cüz

4.cüz

5.cüz

6.cüz

7.cüz

8.cüz Nevreste ️2 kez okuyacak

9.cüz

10.cüz kunfeyekun__ ️2 kez okuyacak

11.cüz RedGirl ️2 kez okuyacak

12.cüz

13.cüz

14.cüz

15.cüz

16.cüz penyez83 ️2 kez okuyacak

17.cüz

18.cüz

19.cüz

20.cüz

21.cüz

22.cüz

23.cüz

24.cüz

25.cüz

26.cüz

27.cüz Aktif Lora ️ 2 kez okunucak

28.cüz ezgiisel ️ 1 kez okuyacak

29.cüz C Cittaslow ️1 kez okuyacak

30.cüz C Cittaslow ️1 kez okuyacak

2023 Ramazan ayı 2. Hatim grubu

1.cüz Freddy ️2 kez okuyacak

2.cüz marmeladova ️2 kez okuyacak

3.cüz

4.cüz

5.cüz

6.cüz

7.cüz

8.cüz Nevreste ️2 kez okuyacak

9.cüz

10.cüz kunfeyekun__ ️2 kez okuyacak

11.cüz RedGirl ️2 kez okuyacak

12.cüz

13.cüz

14.cüz

15.cüz

16.cüz penyez83 ️2 kez okuyacak

17.cüz

18.cüz

19.cüz

20.cüz

21.cüz

22.cüz

23.cüz

24.cüz

25.cüz

26.cüz

27.cüz Aktif Lora ️ 2 kez okunucak

28.cüz

29.cüz MssPARE ️1 kez okuyacak

30.cüz MssPARE ️1 kez okuyacak

Son düzenleme:
Can
Canim iki hatimi ayrı takip edeceksen 1. Hatimde 11.cuzu ikinci hatimde 13.cuzu alabilir miyim? Takip etmen zor olmayacaksa sana

Can

Canim iki hatimi ayrı takip edeceksen 1. Hatimde 11.cuzu ikinci hatimde 13.cuzu alabilir miyim? Takip etmen zor olmayacaksa sana
Yok kuzum boyke daha iyi herkes aldığı cüzü 2 kez okusun daha kokay oluyor sadece bir kez okuyanlar olucak o biraz takibi zor oluyor sen aldigin çizme devam et bitanem

Kızlar buraya etiket yapıyorum Ramazan ayı Hatmi için Ramazan 1.gün başlayacağız 27.gecesi yani Kadir gecesi günü biticek okumalarimiz herkes aldığı cüzü 2 kere okuyacak özel gününüz dahi olsa gayet rahat okumalar yapabilirsiniz Rabbim kabul etsin ...

1. penyez83

2. Freddy

3. PiXiEE

4. ManyakMisir

5. Tiniminimavihanim

6. RedGirl

7. Aktif Lora

8. D E V A

9. marmeladova

10. aypare ackerman

11. ezgiisel

12. MssPARE

13. Meral01

14. coconatt

15. Hali

16. Elifnesli65

17. E emerald_

18. mesirmacunu

19. C Cittaslow

20. bir mucizee

21. slnn12345

22. Penguhan

23. kunfeyekun__

24. S smelllikeheaven

25. PiXiEE annesi

26. safi.naz

27. HejaR12

28. afil

29. ohbb

aypare ackerman canım Ramazan ayı hatmi için 29. Ve 30. Cüz demişin anlmadim sorayim bu cüzleri mi okuyacaksın bir kez yoksa iki ayrı cüzü 4 kez mi okuyacaksın hanı alınan cüzler iki kez okunucak ya ondan sordum mesela 29.cuzu 2 kere 30.cüzü 2 kere mi yoksa sadece ikisini bir kere mi ??? yanlışlık olmasin listeyi ona göre yazicam

Ben 8. Cüzmü almış oluyorum yani parem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…