Ramazan Ayı Kadir gecesi Hatimleri ..🤲🌹

20 sayfa okunacak ilk 5 sayfayı ben okudum 1 kez okunacak
3.5 sayfayıda ben aldım hadi kızlar okuyalım bitirelim hatmimizi
2. 5 sayfayı aldım
Kızlar Allah razi olsun Rabbim kabul etsin ne varsa kalbinizde mevlâmdan ne dileğiniz varsa bu gecenin hürmetine kabul etsin kabul olmuş dualar arasına alsın dualarınızı ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Bu okumayanlara bir daha cüz dağıtılmasın lütfen
Bilmiyorsun ki nerden bileceksin canım cüz almak istedi geçmiş sayfalara bakın baya atarda yaptı bilsem böyle olucağını yaparmıyiz dua grubu yöneticileri olarak günlerrdir etiket yapıyorum okuyamadım dese o zaman okuruz hatim tamamlanır ama ses yok

Son düzenleme:
Son 5 sayfayida ben aldım başlıyorum okumaya bitiyor sonra şükür

Kızlar okudum çok şükür, Rabbim eksiklerimizi tamamlayıcı melekleriyle tamamlasın, çok şükür hatmimizi tamamladık

MssPARE ne güzel dualar etmişsin Amin amin amin

Kızlar okudum çok şükür, Rabbim eksiklerimizi tamamlayıcı melekleriyle tamamlasın, çok şükür hatmimizi tamamladık

MssPARE ne güzel dualar etmişsin Amin amin amin
Kalbine yüreğine emeğine sağlık rabbim okudugun her harf için dua kapılarını sonuna kadar açsın ve duaların kabul olsun canım benim ❤❤❤cansiniz nasıl yetistinizse rabbimde size yetişsin ❤

Vardır bunda da bir hayr hatim duası yaparken eksiklerimizi yanlışlarımızı sen tamamlayıcı meleklerin ile tamamla ALLAH im diye dua ederiz.

Bu hatimi de RABBİM bize tamamlamayı nasip ettirdi.

HejaR12 A acitatlisos canlar ağzına yüreğinize sağlık RABBİM kabul eylesin aminnnnnn

Aynen canım benim aynen demek ki size nasipmiş rabbim belki duanızı kabul etmek için bunu vesile kıldı inşallah öyledir
Yukarda dediğim gibi siz nasıl yetistinizse Rabbimde size yetişsin

Allah razı olsun canım benim, dualarımız karşılıklı, sende topladın hepimizi vesile oldun, demek bize nasipmiş
Amin canım benim seninde ağzına yüreğine sağlık büyük çoğunluğunu sen okudun zaten, bizde yardımcı olduk, bize nasipmiş demek

Çok şükür hejarim burda sen ben yok biz var dualarda buluşturan RABBİM mize sonsuz hamd ve senalar olsun

Okudum hepinizden Allah razı olsun.

MssPARE canım ne desen haklısın ben her iki cüzüde okumuştum ve yazmıştım sanki ama inceledim sadece 8 i yazmışım kusura bakmayın hakkınızı helal edin oğlum hastaydı iki günlük okumalarimi yapamadım ama şimdi yapacağım ama ben iki tane cüzümü okudum bugün sayfaya girdim hiçbir şey incelemeden çıktım

Çocuğunuz için geçmiş olsun
Fakat bu okumalar 2 yada 3 gün içinde olucak şekilde değildi ramazandan bir hafta evvel cüzler dağıtıldı ve 27. gün bitmesi gerekiyordu ...Ben etiketleri bir haftadır yapıyorum hatırlatma adı altında hiç bir şekilde dönmediniz cüz almak için uğraştıniz ve cüz alırken de atarlar yaptıniz bunun için cuzleri okudugunuz zaman yazmalı hatta erken bitirmeniz gerekirdi
Kadir gecesi bitti sonrasi yazicaktim yazmamışım öyle böyle demeyle olmuyor önemli gun önemli gece ve vebal var bak siz bir şey yazmayınca hatim eksik kaldı ya arkadaşlar okumasaydı sağolsunlar büyük sevaba girdiler Allah hepsinden razı olsun

Insanız bir sıkıntı telaş olur okuma olmaz bunu deseniz önceden okunur vaktinde biterdi ... siteye girip günlerdir etiketlere cevap vermemeniz ve böyle bir gecede geç kalmanız olmadı..eğer okuduysanız rabbim kabul etsin ne diyeyim belli günler gecelerde böyle olması doğru değil.. hep derim okuyacaksanız alın diye inşallah bundan sonra dikkatli olursunuz ...iyi bayramlar ..

Dedim ya ne desen haklısın ben girdim etiketleri de pek bilmiyorum etiketlendigimide anlamadım her ikisini de okudum ama birini yazmışım tabiki hak vebal ama bazen öyle durumlar oluyor ki hiçbir şey e bakma fırsatı olmuyor hepiniz hakkınızı helal edin umarım böyle bir şey olmaz iyi bayramlar herkese

Arka sayfalarda kalmış ilk sayfaya alatmyim malum Ramazan ayı geliyor ve hatim listesi yapilicak hatimler olucak

Bu aylara kavuşturan Rabbime şükürler olsun

Son düzenleme:
Şükürler olsun paremmm
hakkıyla eda, edebilmeyi Rabbim nasip eylesin

Ben şimdiden uygunsa 23.cüzü alabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…