Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2019)

En son burda cuma günü görünce aceba yazdında ben mi göremedim dedim,sen aktifsin biliyorum o yüzden gözüm arıyor :KK66: ❤ İyiyim şükür,akşamın planlamasını yapıyorum netleştirince yazarım buraya :KK24: sende iyisindir inşallah 😘
haftasonu girmiyorum siteye ama haftaiçi genelde buralardayım.okudum sadece bazı yerleri.iyidir bende.hafif migren tutmuştu geçti şükür.ramazanda fena çöküyor

Evet bugün
et kavurma
pilav
salata
ayran olacak Allah nasip ederse.tatlıya düşünüyorum.ay sütlü tatlıları seven ben şimdi şerbetli tatlıları canım ister oldu
İncir uyutması biliyorsanız tavsiye ederim şahane bişey, ben yapacağım ama hergün şerbetli tatlım oluyor ben yapmasam kayınvalidem muhakkak kadayıf dolması yada tepsi kadayıf gönderiyor yada eşim almış oluyor dolayısıyla sıra gelmedi bu tatlıya 😂

Slm kızlar ;

Dün eşimin doğum gününü kutlamadık, düşündüm sonra telefi ederim istemiyor şimdi :KK43:

İftar menüm;

yayla çorbası
biber dolması
yoğurtlu makarna
dondurma şekerpare
salata cacık

afiyet olsun herkese Allahım İbadetlerimizi kabul etsin :dua:

:kk77:
İncir uyutması biliyorsanız tavsiye ederim şahane bişey, ben yapacağım ama hergün şerbetli tatlım oluyor ben yapmasam kayınvalidem muhakkak kadayıf dolması yada tepsi kadayıf gönderiyor yada eşim almış oluyor dolayısıyla sıra gelmedi bu tatlıya 😂
Ne şanslısın.keşke banada hergün tatlı yollayan bi kayınvalidem olsa.ama ney yazkki
İncir uyutması biliyorsanız tavsiye
Keşke banada hergün tatlı yollayan bi kayınvalidem olsa ama ne yazikki eşim küçükken vefat etmiş.çok şanslısın.dediğin tatlıya bakim

:kk77:
Ne şanslısın.keşke banada hergün tatlı yollayan bi kayınvalidem olsa.ama ney yazkki

Keşke banada hergün tatlı yollayan bi kayınvalidem olsa ama ne yazikki eşim küçükken vefat etmiş.çok şanslısın.dediğin tatlıya bakim
Aceba :deli::deli::deli:
Ramazana özel kayınvalidem, normalde öyle çok şeeetmez yani :KK70:

Ayy bunu eşimin arkadaşında duymuştum ilk :KK70: adam mantının yanına ekmek istemişti de şok olup kalmıştım o geldi aklima:KK70:
Nasıl bir metabolizmasi var yahu eşinizin,mantıyı nerdeyse bir ekmekle yiyip kilo almıyor,çok mu hareketli bize de söylesin maşallah 😂
Mesajda kendimi gördüm😂😂 1 tabak makarnayla 1 ekmek yiyenlerdenim👍👍👍👍

Yani sadece erkekler yemiyomuş :KK70: dün mantıyı makarnayı dedimde pilavı unutmuşum eşim pilavıda ekmekle yer:olamaz: kısacası ekmeksiz yemek yemez :KK70:
Canın ekmek gerçekten bağımlılık yapıyor bende ekmek yemezsem kesinlikle karnım doymuyor,,, bikaç ay ekmek yemeyeyim alışkanlık yapayım diyorum ama yok olmuyor zor dayanıyorum😭😭😭

Ben geldim canım arkadaşlarım. :KK3:
Kocam yanımda bugün,hem iş hem vır vır ona laf yetiştirmekten anca size gelebildim,şimdi toplantıya girdi de az nefes alabildim.:KK75:
Aşkım kocam ya yine de dayanamam ben ona.:KK73:
Neyse bu kadar sevişmek yeter,oruç sakatlanmasın,Allahım korusun.:KK51:

X xDerinMavix nasıl oldun canım arkadaşım,bugün daha iyisindir inşallah.:KK74:

Kocam yanımda bugün,hem iş hem vır vır ona laf yetiştirmekten anca size gelebildim,şimdi toplantıya girdi de az nefes alabildim.:KK75:

Maşallah ozaman çifte kumrulara :nazar:

Gunaydın hanımlar
Dun tavuğu cok almis esim.
Birazını haşladım.
Bugun tavuklu pilav yapcam.
Sadece pilav yeter dedi:)
Dunden çorbada var.
Etimek salatası yaptm yanına bide sabah
Köz patlıcanlı yoğurtlu.
Tatlı da dondurma var
2 kişiyiz cok bile geliyor bunlar.
Sahura ;
Arpa sehriye pilavı yapmıştım 1 tavayı yemiş:)
Haslanmıs yumurta fix
Bugece de peynirli gözleme dusunuyorm.
Hayırlı iftarlar
:dua:
Menüyü okurken etimek'i etliekmek olarak okumam :KK45: :olamaz: (Konyalı)

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X