Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2019)

Canim tarifini verir misin guzel bi bol soslu keke ihtiyacm var.kac defa denedim degsk tarifler bol soslu olamadilar 😀
yazım canım.inşallah geç kalmamışımdır.
4 tane yumurta
1su bardağı şeker
1su bardağı süt
yarım şu bardağı sıvıyağ
3 yemel kaşığı jako
2 paket kabartma tozu
1su bardağı un.1 yemek kaşığı un daha ekle
sosu için
1 buçuk şu bardağı süt
1su bardağı şeker
yarım şu bardağı sıvıyağ
3 yemek kaşığı kakao.ama çok kakolu olsun istemezsen kakolu 2 yemek kaşığı yapabilirsin .
keki fırına koy.sosu ocakta pişir.keki fırından çıkınca 5dkika sonra sos sıcakkanlı Dök. Soslu iyice kaynar pişir canım unutma

yazım canım.inşallah geç kalmamışımdır.
4 tane yumurta
1su bardağı şeker
1su bardağı süt
yarım şu bardağı sıvıyağ
3 yemel kaşığı jako
2 paket kabartma tozu
1su bardağı un.1 yemek kaşığı un daha ekle
sosu için
1 buçuk şu bardağı süt
1su bardağı şeker
yarım şu bardağı sıvıyağ
3 yemek kaşığı kakao.ama çok kakolu olsun istemezsen kakolu 2 yemek kaşığı yapabilirsin .
keki fırına koy.sosu ocakta pişir.keki fırından çıkınca 5dkika sonra sos sıcakkanlı Dök. Soslu iyice kaynar pişir canım unutma
Tesekkur ederim canim gec kalmadin bunu denemek istiyorum ama buyuk kaba mi yapiyosun onu da yazarmisin bir de seker 2 bardak toplamda ya cok asiri tatli oluyormu yarim bardak eksiltsemmi

Tesekkur ederim canim gec kalmadin bunu denemek istiyorum ama buyuk kaba mi yapiyosun onu da yazarmisin bir de seker 2 bardak toplamda ya cok asiri tatli oluyormu yarim bardak eksiltsemmi
Canım tepsi çok küçük olmasın.fırın tesisinde yaptîm ben.ama benim küçük fırın.tepsisi orta boy.ama internette büyük borcamda yapmışlardı.canım bence şekeri azaltma çünkü kakolu ya acımsı olabilir.Ama yinede sen bilirsin

Menümüzde bugün

Erişte çorbası
Pilav üstü tavuk döner
Tepside peynirli börek
Yeşil Fasulye kızartması (ilk defa yapacam)
Salata
Kola

Ve
Güllaç (kızım istedi yine) var,,,

Herkese hayırlı iftarlar🥰🥰
Bak şimdi görünce canîm börek istedi.yapsammı diye düşünüyorum ama çocuklar ne peynirli yiyor ne patatesli.babamızda yok kim yicek

Tekrar sagol canim deneyecegm insallah bugun olmasada ilk firsatta. Kizim ateslendi de onunla ilgileniyorum bi dusuyo bidha cikiyo filan bakalim hayirli iftarlar herkese

2274096

X